s
...Παρθενακια.... - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 51 to 60 of 111
  1. #51

    Re: ...Παρθενακια....

    σαν παρθένος λοιπόν, αυτο που εχω να πω ειναι οτι ολα μας ενοχλουν γυρω μας, αλλα επειδη ειμαστε καλοι ανθρωποι και μας ενδιαφερει η βελτιωση(γαι να μην πω η τελειοτητα), προσπαθουμε να κανουμε τον κοσμο καλυτερο με οποιο τροπο μπορουμε. Αυτο βεβαια μας οδηγει σε στεραστια λαθοι, αγνοώντας ή μαλλον ξεχνώντας τον αρχικο μας στοχο. Αν καπου εκει χαλαρώσουμε και επανελθουμε στην πραγματικοτητα που μας περιβαλει και μας ενδυναμωνει(γιατι απο αυτην ολοι προερχομαστε), θα διαπιστωσουμε οτι ολα ξεκινανε απο τη φαντασια του μυαλου μας.
    εξαλλου δεν πρεπει να ξεχναμε οτι κανεις δεν ειναι τελειος, απλα οι παρθενοι εχουν την δυνατοτητα να το εξερευνουν πρωτοι.
    Gege!!!

  2. #52
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ...Παρθενακια....

    Αντε καλε που λενε ασχημα πραγματα για τους παρθενους! τι να πουν και οι σκορπιοι που χουν φαει το θαψιμο... Εγω δεν ηξερα οτι δε θεωρειται καλο ζωδιο η παρθενος.... Για τη τσιγγουνια εχω σχεδον πειστει για τους υδροχοους. Εχω γνωρισει 10 υδροχοους, οι 8 ηταν τσιγγουνηδες πολυ ομως! η μια κανονικη και μονο ενας ανοιχτοχερης, αλλα το ακουω κι απο αλλους για τους υδροχοους, αρα δε πρεπει να ειναι τυχαιο
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #53
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Αντε καλε που λενε ασχημα πραγματα για τους παρθενους! τι να πουν και οι σκορπιοι που χουν φαει το θαψιμο... Εγω δεν ηξερα οτι δε θεωρειται καλο ζωδιο η παρθενος.... Για τη τσιγγουνια εχω σχεδον πειστει για τους υδροχοους. Εχω γνωρισει 10 υδροχοους, οι 8 ηταν τσιγγουνηδες πολυ ομως! η μια κανονικη και μονο ενας ανοιχτοχερης, αλλα το ακουω κι απο αλλους για τους υδροχοους, αρα δε πρεπει να ειναι τυχαιο
    Τους Σκορπιους μπορει να τους θαβουν, τους Παρθενους ομως τους .. φτυνουν!! [μπλιιιιιιααααχ!!! το απολυμαντικο και γρηγορααααα!!!:toung::toung:]. Αυτο "ποναει" περισσοτερο!!:toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  4. #54

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Αντε καλε που λενε ασχημα πραγματα για τους παρθενους! τι να πουν και οι σκορπιοι που χουν φαει το θαψιμο... Εγω δεν ηξερα οτι δε θεωρειται καλο ζωδιο η παρθενος.... Για τη τσιγγουνια εχω σχεδον πειστει για τους υδροχοους. Εχω γνωρισει 10 υδροχοους, οι 8 ηταν τσιγγουνηδες πολυ ομως! η μια κανονικη και μονο ενας ανοιχτοχερης, αλλα το ακουω κι απο αλλους για τους υδροχοους, αρα δε πρεπει να ειναι τυχαιο
    Εγώ που είμαι ευρω-σπάταλη, ανήκω λεπόν στην τελευταία κατηγορία των Υδροχόων :nuts::toung:

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Τους Σκορπιους μπορει να τους θαβουν, τους Παρθενους ομως τους .. φτυνουν!! [μπλιιιιιιααααχ!!! το απολυμαντικο και γρηγορααααα!!!:toung::toung:]. Αυτο "ποναει" περισσοτερο!!:toung:
    Γρήγορα το μπεταντίιιιιιιιν!!!!

    Ε να μην σχολιάσουμε την μανία σας με την απολύμανση διά του κιτρινωπού ιωδίου; :toung::bigsmile:

  5. #55

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Τους Σκορπιους μπορει να τους θαβουν, τους Παρθενους ομως τους .. φτυνουν!! [μπλιιιιιιααααχ!!! το απολυμαντικο και γρηγορααααα!!!:toung::toung:]. Αυτο "ποναει" περισσοτερο!!:toung:
    Μην χάνεις το κουράγιο σου συνάδελφε. Αρέσουμε σε πολλούς. Τους πονάμε αλλά τους αρέσει :toung:

  6. #56
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37

    Re: ...Παρθενακια....

    Παρθενάκι είμαι κι εγώ! Εντάξει έχουμε μια εμμονή με την τελειότητα και κατ΄επέκταση τις λεπτομέρειες αλλά εγώ τουλάχιστον νομίζω ότι μεγαλώνοντας το ελέγχω! Μωρέ, καλοί είμαστε κατα βάθος!
    Εγώ βέβαια έχω ένα θεματάκι (μικρούλι!!) με τον ωροσκόπο μου... Σκορπιός! ¶κουσα μια κραυγή τρόμου ή ιδέα μου ήταν??? :blink:

  7. #57
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ...Παρθενακια....

    Αντε καλε!!!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  8. #58
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: ...Παρθενακια....

    Οι Υδροχόοι δεν είναι τσιγκούνηδες... απλώς σκέφτονται με τελείως διαφορέτικό τρόπο από τους υπόλοιπους φυσιολογικούς ανθρώπους... αυτό σημαίνει οτι αν κάποιες φορές δείχνουν οτι αποφεύγουν να πληρώσουν το πιθανότερο, αν όχι σίγουρο, είναι οτι δεν τους έχει καν περάσει αυτό από το μυαλό , όχι από τσιγκουνιά αλλά γιατί είναι από αλλο πλανητη(στον πλανητη τους τα χρήματα δεν έχουν εφευρεθει... εκει ζουν με ιδεολογιες, οράματα κ.α. )
    Επειδή έχω ζήσει υδροχόους γι'αυτό το λέω... Αν τους το ζητήσεις θα σου δώσουν ό,τι θες στο 5πλάσιο...!
    Και ας επιστρέψουμε στο θέμα μας... ΄για τους παρθένους που λένε οτι έχουν μανία μ την τάξη και την καθαριοτητα... εγώ γιατί είμαι ακριβώς το αντίθετο???(ο ορισμός της ανοργανωσιάς και της ακαταστασίας...).. Τοσο πολύ μπορεί να επηρεάσει ένας ωροσκόπος?
    Οι αλλοι παρθένοι τι έχουν να πουν επι τουτου?
    Η αξία των ανθρώπων δεν κρίνεται από τα προσόντα τους, αλλά από την χρήση των προσόντων τους

  9. #59

    Re: ...Παρθενακια....

    Συμφωνώ απόλυτα, δεν έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα καμία/κανέναν Παρθένο που να έχει αυτή τη μανία... ίσως απλά να υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να εμφανιστεί σε αυτό το ζώδιο, αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένο!

  10. #60

    Re: ...Παρθενακια....

    Ενα φιλικό μου ζευγάρι είναι και οι 2 Παρθένοι και μια φορά που αναγκάστηκα να κοιμηθώ σπίτι τους γιατί ήταν αργά, νόμιζα ότι έπαιζα στην ταινία " νύχτες με τον εχθρό μου" . Οποιος έχει δει την ταινία θα καταλάβει. Ακόμα και οι πετσέτες στο μπάνιο ήταν ευθυγραμμισμένες :blink:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 6 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads