s
Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!! - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 68
  1. #41
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    έχεις δίκιο... ούτε εγώ πιστεύω οτι είναι εγωιστες.. αν ήταν δεν θα ηταν ικανοι να κανουν τοσο υπερβολικά πραγματα ρισκάροντας ωρες ωρες να τους περναν οι αλλοι για ψυχοπαθεις!!! απλώς τους αρέσει να φαίνονται κακοί όταν πληγωνονται, για να το κρύβουν και να μη δείχνουν ευάλωτοι..

  2. #42

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Οτι αρεσκονται στον ελεγχο μαλλον αλλα αυτο συμβαινει διοτι διαφορετικα νιωθουν ευαλωτοι. Οτι τα νιωθουν ολα περισσοτερα το πιστευω και οτι δυσκολα ξεχνανε ειδικα αν εχουν επενδυσει σε κατι και αυτος ειναι και ο λογος που βιωνουν το πονο περισσοτερο μαλλον, επειδη αρνουνται να αφησουν ευκολα κατι στο οποιο εχουν επενδυσει οσο κι αν αυτο το γεγονος τους φερνει πονο.
    Δεν είναι ότι νιώθουν ευάλωτοι... Νομίζω πως δεν έχουν εμπιστοσύνη ή δεν είναι σίγουροι ότι θα έχουν το αποτέλεσμα που εκείνοι θέλουν αν δεν έχουν οι ίδιοι τον έλεγχο των καταστάσεων! Το ότι δεν ξεχνούν είναι δεδομένο, μιας και Πλούτωνας είναι αυτός.... οι εμμονές στο αίμα τους είναι... σα να λέμε δεύτερη φύση τους! Και αυτό γιατί γιατί δίνονται ολοκληρωτικά στο οτιδήποτε και μετά το πάθημα γίνεται μάθημα με αποτέλεσμα να βγάζουν έντονα τον κακό τους εαυτό... Ίσως να είναι άμυνα αυτή τους η συμπεριφορά, ίσως με το να ζητούν και να επενδύουν τόσο πολύ στους άλλους, να το κάνουν γιατί κατά βάθος θέλουν να νιώσουν ασφάλεια από αυτούς...

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    ... ρισκάροντας ωρες ωρες να τους περναν οι αλλοι για ψυχοπαθεις!!!
    πλιιιιιζ ντον' τ κολ δεμ ΣάΙΚΟ.... Είναι καλά παιδάκια οι Σκορπιοί :toung:

  3. #43
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Δεν είναι ότι νιώθουν ευάλωτοι... Νομίζω πως δεν έχουν εμπιστοσύνη ή δεν είναι σίγουροι ότι θα έχουν το αποτέλεσμα που εκείνοι θέλουν αν δεν έχουν οι ίδιοι τον έλεγχο των καταστάσεων!.
    Αυτο εξαρταται απο σκορπιο σε σκορπιο αλλα εγω νομιζω οτι ο φοβος που μπορει να νιωθουν οταν πιστευουν οτι χανουν τον ελεγχο προερχεται επειδη εχουν επενδυσει και γι αυτο νιωθουν ευαλωτοι

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Το ότι δεν ξεχνούν είναι δεδομένο, μιας και Πλούτωνας είναι αυτός.... οι εμμονές στο αίμα τους είναι... σα να λέμε δεύτερη φύση τους!
    εμοννες δεν νομιζω να ειναι η καταλληλη λεξη γι αυτο που συζηταμε, αλλα ενας υδροχοος μπορει να το βλεπει ετσι.Απλα δεν επενδυουν και ξεεπενδυουν ετσι ευκολα, οταν δινονται δινονται...

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Και αυτό γιατί γιατί δίνονται ολοκληρωτικά στο οτιδήποτε και μετά το πάθημα γίνεται μάθημα με αποτέλεσμα να βγάζουν έντονα τον κακό τους εαυτό...
    Μαλλον ειναι στη φυση τους να δινονται ειλικρινα και ολοκληρωτικα οποτε αν εννοεις αυτο ως παθημα που γινεται μαθημα δε νομιζω οτι μπορει να γινει μαθημα, απλα ισως γινουν ακομα πιο επιφυλακτικοι και αναπτυξουν περισσοτερες αμυνες μεχρι να το ξαναεπιχειρησουν.... Κι ο εντονα κακος εαυτος δε νομιζω οτι ειναι χαρακτηριστικος των σκορπιων, ισως να λειτουργουν ετσι καποιοι σκορπιοι οπως ολα τα ζωδια αλλωστε απλα στους σκορπιους μπορει να φαινεται περισσοτερο ισως επειδη διαισθητικα καταλαβαινουν πιο ευκολα τι ειναι αυτο που θα πονεσει τον αλλο και ετσι το πετυχαινουν σε μεγαλυτερο μεγεθος

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Ίσως να είναι άμυνα αυτή τους η συμπεριφορά, ίσως με το να ζητούν και να επενδύουν τόσο πολύ στους άλλους, να το κάνουν γιατί κατά βάθος θέλουν να νιώσουν ασφάλεια από αυτούς...
    Ισως αν και υπαρχουν κι αλλα ζωδια που επιζητουν την ασφαλεια χωρις ομως τετοιο συναισθηματικο βαθος ισως...
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  4. #44

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Αυτο εξαρταται απο σκορπιο σε σκορπιο αλλα εγω νομιζω οτι ο φοβος που μπορει να νιωθουν οταν πιστευουν οτι χανουν τον ελεγχο προερχεται επειδη εχουν επενδυσει και γι αυτο νιωθουν ευαλωτοι
    ¶ρα νιώθουν ανασφάλεια κατά βάθος; Γι' αυτό και δίνουν πολλά;

    εμοννες δεν νομιζω να ειναι η καταλληλη λεξη γι αυτο που συζηταμε, αλλα ενας υδροχοος μπορει να το βλεπει ετσι.Απλα δεν επενδυουν και ξεεπενδυουν ετσι ευκολα, οταν δινονται δινονται...
    Επειδή έχω αρκετά στον Σκορπιό και τον ωραιότατο Πλούτωνα επίσης στον Σκορπιό, έτσι το έχω βιώσει... Έντονες εμμονές, οι οποίες δεν γίνονται φανερές στον έξω κόσμο... και αν γίνουν θα γίνουν για συγκεκριμένα άτομα!
    Τώρα για το δώσιμο, επειδή είμαι και Υδροχόα, το χω στην φύση μου να δίνομαι στους ανθρώπους, είτε αυτό σημαίνει συναισθηματικά, είτε επαγγελματικά, είτε φιλικά, είτε οτιδήποτε. Αλλά το υπερβολικό δώσιμο, πολλές φορές γυρνά μπούμερανγκ και εκεί βγαίνει ο "κακός" εαυτός..γιατί είναι σα να μην αναγνωρίζεται τίποτα από όσα έχεις δώσει, σα να έκανες μια τρύπα στο νερό...

    Μαλλον ειναι στη φυση τους να δινονται ειλικρινα και ολοκληρωτικα οποτε αν εννοεις αυτο ως παθημα που γινεται μαθημα δε νομιζω οτι μπορει να γινει μαθημα, απλα ισως γινουν ακομα πιο επιφυλακτικοι και αναπτυξουν περισσοτερες αμυνες μεχρι να το ξαναεπιχειρησουν....
    Ναι αυτό εννοώ... δίνονται, δίνονται, μέχρι που τελικά την παθαίνουν! Εκ φύσεως του Σκορπιού, αυτή η επιφυλακτικότητα υπάρχει... Βλέπεις κάποιο άτομο και λειτουργείς για παράδειγμα "υπόγεια", για να καταλάβεις τι άτομο είναι ακριβώς, εννοώντας ότι δρας αθόρυβα μέχρι να βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Αν σου κάνει έχει καλώς, αν δε σου κάνει, κοινώς, τον στέλνεις!

    Κι ο εντονα κακος εαυτος δε νομιζω οτι ειναι χαρακτηριστικος των σκορπιων, ισως να λειτουργουν ετσι καποιοι σκορπιοι οπως ολα τα ζωδια αλλωστε απλα στους σκορπιους μπορει να φαινεται περισσοτερο ισως επειδη διαισθητικα καταλαβαινουν πιο ευκολα τι ειναι αυτο που θα πονεσει τον αλλο και ετσι το πετυχαινουν σε μεγαλυτερο μεγεθος
    Ας βάλουμε το "κακός" σε εισαγωγικά.... Λέμε κακός περισσότερο με την έννοια του χύμα, του σκληρού.

  5. #45
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    ¶ρα νιώθουν ανασφάλεια κατά βάθος; Γι' αυτό και δίνουν πολλά;

    δε νομιζω οτι νιωθουν ανασφαλεια και γι αυτο δινουν πολλα. Δεν νομιζω οτι βγαινει αυτο το συμπερασμα απ αυτο που ειπα. Ισως νιωθουν ανασφαλεια οταν δινουν πολλα και τα πραγματα δεν ελεγχονται απ αυτους αλλα οχι οτι επειδη ειναι ανασφαλεις γι αυτο δινουν πολλα. Εξαλλου ο σκορπιος ειναι δυναμικο ζωδιο κι εχει μεγαλες αντοχες.

    Επειδή έχω αρκετά στον Σκορπιό και τον ωραιότατο Πλούτωνα επίσης στον Σκορπιό, έτσι το έχω βιώσει... Έντονες εμμονές, οι οποίες δεν γίνονται φανερές στον έξω κόσμο... και αν γίνουν θα γίνουν για συγκεκριμένα άτομα!

    Το να δινεσαι, το να αγαπας , το να θυμασαι, και το να βιωνεις εντονα και βαθια αυτοματως συνεπαγεται οτι θα εξακολουθεις να το κανεις ακομα κι αν σου γυρισουν την πλατη, αρα δε θεωρω οτι ειναι εμμονη απλα ειναι το βαθυ συναισθημα που δε φευγει ουτε ευκολα ουτε γρηγορα

    Τώρα για το δώσιμο, επειδή είμαι και Υδροχόα, το χω στην φύση μου να δίνομαι στους ανθρώπους, είτε αυτό σημαίνει συναισθηματικά, είτε επαγγελματικά, είτε φιλικά, είτε οτιδήποτε. Αλλά το υπερβολικό δώσιμο, πολλές φορές γυρνά μπούμερανγκ και εκεί βγαίνει ο "κακός" εαυτός..γιατί είναι σα να μην αναγνωρίζεται τίποτα από όσα έχεις δώσει, σα να έκανες μια τρύπα στο νερό...

    Υπαρχει και η αλλη περιπτωση να μη θες να προκαλεσεις πονο σε κανεναν παρα μονο να βυθιστεις στο δικο σου μεχρι να τον νικησεις (εσωτερικευση-θανατος-αναγεννηση). ¨Η επισης να μεταμορφωσεις και τους γυρω σου βγαζοντας αυτη την εσωτερικη δυναμη για να στηριξεις αλλους. Επειδη ομως μαλλον μιλας για αχαριστια γενικοτερα συνηθως οι σκορπιοι διαλεγουν αρκετα καλα αυτους που θα αγαπησουν νομιζω οτι δε θα αγαπουσαν ευκολα καποιον που εδινε σημαδια αχαριστιας

    Ναι αυτό εννοώ... δίνονται, δίνονται, μέχρι που τελικά την παθαίνουν! Εκ φύσεως του Σκορπιού, αυτή η επιφυλακτικότητα υπάρχει... Βλέπεις κάποιο άτομο και λειτουργείς για παράδειγμα "υπόγεια", για να καταλάβεις τι άτομο είναι ακριβώς, εννοώντας ότι δρας αθόρυβα μέχρι να βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Αν σου κάνει έχει καλώς, αν δε σου κάνει, κοινώς, τον στέλνεις!

    Συμφωνουμε στο δινονται δινονται και αυτο δε σημαινει απαραιτητα οτι την παθαινουν κιολας αλλα αν την παθουν αργουν να το ξεπερασουν(εκτος τις ακραιες περιπτωσεις που δε οτ ξεπερνουν ποτε) οταν το ξεπερασουν και βρεθει ο επομενος καταλληλος θα ξαναδωθουν ομως.
    Η επιφυλακτικοτητα υπαρχει ως προς το αν θα ανοιξει την ψυχη του...και αυτο το κανουν λιγο πολυ ολοι απλα ισως τα τεστ του σκορπιου ειναι καπως πιο βαρια... Υπογεια οχι απαραιτητα απλα ισως αρχιζεις να συλλεγεις εσωτερικα τις πληροφοριες μεχρι να βγαλεις το συμπερασμα.


    Το κακο με τους σκορπιους ειναι οτι καμμια φορα μπορουν να συλλεγουν πληροφοριες και απο πραγματα που οι αλλοι ουτε καν τα βλεπουν, κινησεις,, βλεμμα, διαισθηση και καμμια φορα δεν ειναι καλο να αντιλαμβανεσαι τοσα πολλα πραγματα που μπορει να ειναι της στιγμης και ο σκορπιος μπορει αυτα να τα μεγενθυνει ως προς τη σημασια τους ή να τα αποθηκευει
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    106

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by skorpion View Post



    Το κακο με τους σκορπιους ειναι οτι καμμια φορα μπορουν να συλλεγουν πληροφοριες και απο πραγματα που οι αλλοι ουτε καν τα βλεπουν, κινησεις,, βλεμμα, διαισθηση και καμμια φορα δεν ειναι καλο να αντιλαμβανεσαι τοσα πολλα πραγματα που μπορει να ειναι της στιγμης και ο σκορπιος μπορει αυτα να τα μεγενθυνει ως προς τη σημασια τους ή να τα αποθηκευει
    Ακριβως! Κι εγω εχω σεληνη και ωροσκοπο Σκορπιο...αντιλαμβανομαι πραγματα απο μικρες κινησεις, μορφασμους και βλεμματα των αλλων που απλα οι αλλοι δεν τα βλεπουν!!! (και απορω γιατι δεν τα βλεπουν!!!) Τελικα, παντα αποδεικνυεται απο τη συμπεριφορα του αλλου οτι αυτά που διαισθανομαστε εχουν καποια βαση.

  7. #47

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    δε νομιζω οτι νιωθουν ανασφαλεια και γι αυτο δινουν πολλα. Δεν νομιζω οτι βγαινει αυτο το συμπερασμα απ αυτο που ειπα. Ισως νιωθουν ανασφαλεια οταν δινουν πολλα και τα πραγματα δεν ελεγχονται απ αυτους αλλα οχι οτι επειδη ειναι ανασφαλεις γι αυτο δινουν πολλα. Εξαλλου ο σκορπιος ειναι δυναμικο ζωδιο κι εχει μεγαλες αντοχες.
    Μπορεί να συμβαίνει ασυνείδητα αυτό που λέω περί ανασφάλειας! Πολλές φορές εκλαμβάνουμε κάποια πάγματα εντελώς διαφορετικά. Αλλά ίσως ο καθένας να το βλέπει από διαφορετική σκοπιά και να αντιλαμβάνεται αν αυτό που κάνει είναι λόγω αδυναμίας ή απλά λόγω χαρακτήρα :embarrest

    Το να δινεσαι, το να αγαπας , το να θυμασαι, και το να βιωνεις εντονα και βαθια αυτοματως συνεπαγεται οτι θα εξακολουθεις να το κανεις ακομα κι αν σου γυρισουν την πλατη, αρα δε θεωρω οτι ειναι εμμονη απλα ειναι το βαθυ συναισθημα που δε φευγει ουτε ευκολα ουτε γρηγορα
    Σωστά το θέτεις... απλά μέχρι να φύυυυγει, είναι εμμονή

    Υπαρχει και η αλλη περιπτωση να μη θες να προκαλεσεις πονο σε κανεναν παρα μονο να βυθιστεις στο δικο σου μεχρι να τον νικησεις (εσωτερικευση-θανατος-αναγεννηση).
    Ναι, ξέρω.. να κλειστείς στον εαυτό σου αντί να πεις τα πράγματα με το όνομά τους.... Αν κάτσω και το ξανασκεφτώ, θα προτιμούσα να τα πω εκείνη τη στιγμή και ας πλήγωνα, πόναγα τους άλλους προκειμένου να μην το περνώ μόνη μου.... Αλλά από την άλλη, όταν κάτι το περνάς σε αυτό το βαθμο και σε αυτή την ένταση, γίνεσαι πιο δυνατός και ίσως περισσότερο προσεκτικός.. θάνατος και αναγέννηση!

    Η επισης να μεταμορφωσεις και τους γυρω σου βγαζοντας αυτη την εσωτερικη δυναμη για να στηριξεις αλλους.
    Και αυτό παίζει!

    Επειδη ομως μαλλον μιλας για αχαριστια γενικοτερα συνηθως οι σκορπιοι διαλεγουν αρκετα καλα αυτους που θα αγαπησουν νομιζω οτι δε θα αγαπουσαν ευκολα καποιον που εδινε σημαδια αχαριστιας
    Εξαρτάται... Μπορεί να τα σημάδια αχαριστίας να φανούν μετά από 20 χρόνια :nuts: Ευτυχώς όμως, πέρα από κανα δυο εξαιρέσεις, κόβω ποια είναι τα άτομα που μου ταιριάζουν. Αυτό που με διακρίνει στο να διαλέγω τα σωστά άτομα, μπορεί και να οφείλεται στα Σκορπίσια μου χαρακτηριστικά!

    Συμφωνουμε στο δινονται δινονται και αυτο δε σημαινει απαραιτητα οτι την παθαινουν κιολας αλλα αν την παθουν αργουν να το ξεπερασουν(εκτος τις ακραιες περιπτωσεις που δε οτ ξεπερνουν ποτε) οταν το ξεπερασουν και βρεθει ο επομενος καταλληλος θα ξαναδωθουν ομως.
    Θα συμφωνήσω μαζί σου

    Η επιφυλακτικοτητα υπαρχει ως προς το αν θα ανοιξει την ψυχη του...και αυτο το κανουν λιγο πολυ ολοι απλα ισως τα τεστ του σκορπιου ειναι καπως πιο βαρια... Υπογεια οχι απαραιτητα απλα ισως αρχιζεις να συλλεγεις εσωτερικα τις πληροφοριες μεχρι να βγαλεις το συμπερασμα.
    Ναι, γι' αυτό διευκρίνησα με την λέξη αθόρυβα και το "υπογεια΄" μπήκε ε εισαγωγικά Με βρίσκεις και πάλι σύμφωνη.

    Το κακο με τους σκορπιους ειναι οτι καμμια φορα μπορουν να συλλεγουν πληροφοριες και απο πραγματα που οι αλλοι ουτε καν τα βλεπουν, κινησεις,, βλεμμα, διαισθηση και καμμια φορα δεν ειναι καλο να αντιλαμβανεσαι τοσα πολλα πραγματα που μπορει να ειναι της στιγμης και ο σκορπιος μπορει αυτα να τα μεγενθυνει ως προς τη σημασια τους ή να τα αποθηκευει
    Κάποιες φορές είναι καλό, γιατί εκεί που δεν βλέπουν οι άλλοι, βλέπει ο Σκορπιός!!! ΜΠΟΥ :nuts:
    Αν τα μεγενθύνει, μήπως το κάνει για το συμφέρον του ή για να κρατάει καβάντζα εάν κάποιος του την φέρει σε ανύποπτη στιγμή;;; :toung::toung:

  8. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Μπορεί να συμβαίνει ασυνείδητα αυτό που λέω περί ανασφάλειας! Πολλές φορές εκλαμβάνουμε κάποια πάγματα εντελώς διαφορετικά. Αλλά ίσως ο καθένας να το βλέπει από διαφορετική σκοπιά και να αντιλαμβάνεται αν αυτό που κάνει είναι λόγω αδυναμίας ή απλά λόγω χαρακτήρα :embarrest

    ξερεις γιατι δε το θεωρω ανασφαλεια ή αδυναμια...γιατι πολυ απλα το να δινεσαι ολοκληρωτικα θελει δυναμη, υπαρχουν πολλοι που φοβουνται να το κανουν και κρυβονται πισω απο το φοβο τους και δε το ζουν...Εκει που οι αλλοι φοβουνται ο σκορπιος προχωρα...:bigsmile:

    Σωστά το θέτεις... απλά μέχρι να φύυυυγει, είναι εμμονή

    εμμονη καποιοι το λενε αλλοι το λενε επιβεβαιωση οτι ηταν κατι αληθινο, γιατι η αληθεια δε σβηνεται ευκολα...Οπως και να το παρεις δεν ειναι απλο ή ευκολο...

    Αν τα μεγενθύνει, μήπως το κάνει για το συμφέρον του ή για να κρατάει καβάντζα εάν κάποιος του την φέρει σε ανύποπτη στιγμή;;; :toung::toung:

    δε νομιζω γιατι αυτα που µ¨μυριζεταιµµ μπορει και να μη του αρεσουν καθολου και η μεγενθυση ειναι μαλλον στο αιμα του Τωρα αν θα τα χρησιμοποιησει σε ανυποπτη στιγμη ναι μπορει ή μπορει να τα αποθηκευσει για να δει αν θα ξαναεπαναληφθουν ή αν θα επαληθευτουν


    εσυ εχεις σκορπιο, εγω εχω ουρανο, καλα παμε:bigsmile::bigsmile:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #49

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    ξερεις γιατι δε το θεωρω ανασφαλεια ή αδυναμια...γιατι πολυ απλα το να δινεσαι ολοκληρωτικα θελει δυναμη, υπαρχουν πολλοι που φοβουνται να το κανουν και κρυβονται πισω απο το φοβο τους και δε το ζουν...Εκει που οι αλλοι φοβουνται ο σκορπιος προχωρα...:bigsmile:
    keep walking

    εμμονη καποιοι το λενε αλλοι το λενε επιβεβαιωση οτι ηταν κατι αληθινο, γιατι η αληθεια δε σβηνεται ευκολα...Οπως και να το παρεις δεν ειναι απλο ή ευκολο...
    Καθόλου και γι' αυτό θέλει πολύ δύναμη και θέληση... ιδιαίτερα όταν πλέον έχεις αναγεννηθεί από τις στάχτες σου!

    δε νομιζω γιατι αυτα που µ¨μυριζεταιµµ μπορει και να μη του αρεσουν καθολου και η μεγενθυση ειναι μαλλον στο αιμα του Τωρα αν θα τα χρησιμοποιησει σε ανυποπτη στιγμη ναι μπορει ή μπορει να τα αποθηκευσει για να δει αν θα ξαναεπαναληφθουν ή αν θα επαληθευτουν
    Κοινώς καραδοκεί ο Σκορπιός.... ας κάνουμε άλλο ένα ΜΠΟΥ :nuts:

    εσυ εχεις σκορπιο, εγω εχω ουρανο, καλα παμε:bigsmile::bigsmile:
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

  10. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    30

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    με ¶ρη και Αφροδίτη στον Σκορπιό τα πράγματα είναι δύσκολα για μένα, ενίοτε και για τους άλλους...

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads