s
Αν δεν ήσουν... - Page 12
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 LastLast
Results 111 to 120 of 123
  1. #111

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Θα ήθελα να είμαι το ζώδιο που είμαι, απλά θα ήθελα να είχα και κάτι από Κριό.
    Λίγο περισσότερο ενθουσιασμό για τα πράγματα, αυτοπεποίθηση, αυθορμητισμός, όλα αυτά που δίνει ο ζωογόνος Ήλιος...
    Όταν πιστεύουμε σε κάτι ανύπαρκτο, με πάθος τελικά το δημιουργούμε. Ό,τι δεν συνέβη ποτέ είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά. Ν.Κ.

  2. #112
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    52

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by nanstenka View Post
    Δεν έχεις κι άδικο σ' αυτό αγαπητή...:bigsmile:Η αλήθεια είναι ότι το έχουν εύκολο το ψεματάκι!!!:embarrest:embarrest Το καλό όμως είναι ότι τα ψέματά τους είναι πολύ αθώα..μωρέ...δεν βλάπτουν συνήθως...Αλλά λένε πολλά και μικρά αυτό να λέγεται...Πάντως πιστεύω ότι το διακινδυνεύεις άνετα!!! Αξίζει ο Ιχθύς έστω και με τα ψέματά του!!
    Αν είναι ο τύπος του αλτρουιστή Ιχθύ που τα δίνει όλα στους άλλους χωρίς ιδιοτέλεια και αν αυτά τα ψέματα δεν βλάπτουν τότε αξίζει ok! Είναι παιδί τζιμάνι! :amuse:

  3. #113
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγώ παιδιά, με το Ηλιακό μου ζώδιο, δεν έχω κανένα πρόβλημα!!Ίσα-Ίσα που το λατρεύω και με τα καλά του και τα κακά του!Ούτε γενικά με τους υπόλοιπους πλανήτες... Λατρεύω την επιρροή του τοξότη που υπάρχει στον χάρτη μου! ¶ν θα ήθελα να αλλάξω το ζώδιο μου θα το έκανα ή Ζυγός ή Λέων. Ζυγός γιατί μ αρέσει η κοινωνικότητα τους και η γοητεία που εκπέμπουν,και οι Λέοντες γιατί είναι άτομα που λάμπουν στην κυριολεξία... Αυτό που θα ήθελα να αλλάξω είναι τον ωροσκόπο στους ιχθύς...Παιδιά τι κλάμα και δράμα είναι αυτό;;;;χιχιχι
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  4. #114

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγω παλι με ζωδιο και ωροσκοπο Κριο ειμαι μια χαρα..Δεν θα ηθελα να ειμαι κατι αλλο.δεν μπορω να με φανταστω αλλιως!

  5. #115
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31

    Re: Αν δεν ήσουν...

    εγω παλι θα ηθελα να αλλαζα τον ωροσκοπο μου στον καρκινο... μαλλον αυτος οφειλεται για την τεμπελια που με βαραει ωρες ωρες...

  6. #116
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Μου αρέσει το ζώδιο που είμαι. Απολαμβάνω τη διαρκή μου αναγέννηση. Ό,τι και αν σημαίνει αυτό.

  7. #117
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by elenikol View Post
    Μου αρέσει το ζώδιο που είμαι. Απολαμβάνω τη διαρκή μου αναγέννηση. Ό,τι και αν σημαίνει αυτό.
    Συμφωνώ μαζί σου.. Και εμένα μου αρέσει το ζώδιο μου και οι επιρροές του στον χαρακτήρα μου!
    Τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοικτά

  8. #118

    Re: Αν δεν ήσουν...

    ειμαι παρθένος με ωροσκόπο ζυγό! σε ένα τεστ που είχα κάνει μου είχε βγάλει ότι κατά βάθος θα ήθελα να είμαι καρκίνος...ίσως! αυτο πάντως που σίγουρα θα ήθελα είναι κάτι πιο αποφασιστικό..ούτε τι χρώμα κάλτσα δεν μπορώ να αποφασίσω τί θα φορέσω!! γιατί΄????/????ΕΛΕΟΣ!!

  9. #119
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Αν δεν ήσουν...

    H πρακτική της Παρθένου θα μπορούσε να σου πει, αγόρασε 10 ζευγάρια ίδιο χρώμα. Θα είσαι πάντα καθαρή και δεν θα χρειάζεται να αποφασίζεις :bigsmile:
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #120
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    30

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Δε θα άλλαζα σε καμία περίπτωση ούτε το ζώδιο ούτε τον ωροσκόπο μου, ούτε και οτίδηποτε άλλο που με προσδιορίζει και με ξεχωρίζει.. Γιατί θα έπαυα να είμαι εγώ, με τα ελαττώματα και τα προτερήματά μου.. Για να βελτιώσω τα αρνητικά μου στοιχεία ή να τα αποδυναμώσω, πρέπει εγώ να προσπαθήσω, αφήστε που έχουν και αυτα τη γλύκα τους.. και εδώ σας θέτω το απλό ερώτημα, ποιο από τα ζώδια είναι το καλύτερο ή εκείνο που έχει λιγότερα αρνητικά γνωρίσματα;; Ο καθένας είναι μοναδικός, ακόμη κι όταν μοιράζεται με κάποιον άλλο το ίδιο ζώδιο ή τον ίδιο ωροσκόπο ή ακόμη και τα δυο...

    Τώρα, εαν υπάρχει ζώδιο λιγότερο ανασφαλές, τότε ευχαρίστως να το επέλεγα....

 

 
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads