s
Καρμικα Ζωδια - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 51 to 60 of 71
  1. #51
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καρμικα Ζωδια

    ειμαι ενα σκουλικι Πητερ Παν :nuts: (πρωτοτυπη παντως δε μπορειτε να πειτε:blinkκαι δε με θελει κανενα στρατοπεδο να φουνταρω τωρα απ το μπαλκονι ή μετα?
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  2. #52

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    ειμαι ενα σκουλικι Πητερ Παν :nuts: (πρωτοτυπη παντως δε μπορειτε να πειτε:blinkκαι δε με θελει κανενα στρατοπεδο να φουνταρω τωρα απ το μπαλκονι ή μετα?
    Μπα μην φουντάρεις, υπάρχουν και χειρότεροι συνδυασμοί. Αν νοιώθεις τα απόλυτα και τα ακραία του Πλούτωνα, τότε από σκουλήκι γίνεσαι βδέλα προσκολημένη πάνω σε κάποιον εραστή και μετά μπορεί και να αναβαθμιστείς σε κάτι πιο ανώτερο σε μια άλλη ζωή. Ενώ οι παιχταράδες οι Τοξότες και οι πεταλουδίτσες οι Δίδυμοι να δούμε σε τι θα ενσαρκωθούν. Από σκουληκοφάγοι που είναι τώρα, τους βλέπω στην επόμενη ζωή τους ίδιους σκουλήκια που θα τους τρώνε οι μελλοντικοί παίχτες του Survivor.

  3. #53
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Α πολυ ωραια!!!:nuts::nuts::nuts: Η κουρτινα 3 δεν υπαρχει φανταζομαι:nuts: Θα παρω την κουρτινα ενα μαλλον απο το να με καταβροχθισουν οι μελλοντικοι παικτες του Survivor ως σκουλικι καλυτερο μου ακουγεται
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  4. #54
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Πλάκα πλάκα!!! Εσένα δε σε θέλει κανένα στρατόπαιδΟ!!!!:bigsmile:

    Μη νομίζεις κι εγώ που το παίζω πλουτώνια έχω σύνοδο του ωροσκόπου μου με τον Δια!!!(στον υδροχοο).. οπότε...:bigsmile:

    Τον μιτο της Αριαδνης χρειαζο[σ/μ]αστε. :nuts:
    Σκορπισια ζωη!!! :toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  5. #55

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Α πολυ ωραια!!!:nuts::nuts::nuts: Η κουρτινα 3 δεν υπαρχει φανταζομαι:nuts: Θα παρω την κουρτινα ενα μαλλον απο το να με καταβροχθισουν οι μελλοντικοι παικτες του Survivor ως σκουλικι καλυτερο μου ακουγεται
    Πάντως για να σοβαρευτούμε, μη μασάς ούτε εσύ ούτε οι υπόλοιποι Πλουτώνειοι. Στις παλιές εποχές ξέρεις ότι το σύμβολο για το ζωδιο αυτό ήταν ένας αετός ; Το ζώδιο του Σκορπιού έχει την μεγαλύτερη ευκαιρία να περάσει μέσα στο φως, ίσως γιατί είναι το μόνο που έχει βιώσει πρώτα την εμπειρία του σκοταδιού. Το σκουλήκι μάλλον είναι φίδι (πόσο παρεξηγημένο και ιερό είναι το φίδι και πως το κατέντησαν οι χριστιανοί άλλη υπόθεση). Για τον αετό περιττό να πούμε τι συμβολίζει.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καρμικα Ζωδια

    ναι το ηξερα.
    Για να βγεις στο φως πρεπει να περασεις απο το σκοταδι, σωστος!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  7. #57

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    σκουληκοφάγοι που είναι τώρα, τους βλέπω στην επόμενη ζωή τους ίδιους σκουλήκια που θα τους τρώνε οι μελλοντικοί παίχτες του Survivor.
    ωραίο αυτό που είπες...

  8. #58
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by kia View Post
    ωραίο αυτό που είπες...
    Βλεπω συμμαχια Παρθενων-Υδροχοοων εναντιων Τοξοτων, προς συμπαρασταση και υπερασπιση Σκορπιων!!! [Γι αυτο μας αγαπανε τα σκορπακια...] :bigsmile::nuts::nuts:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  9. #59

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Βλεπω συμμαχια Παρθενων-Υδροχοοων εναντιων Τοξοτων, προς συμπαρασταση και υπερασπιση Σκορπιων!!! [Γι αυτο μας αγαπανε τα σκορπακια...] :bigsmile::nuts::nuts:
    Οι αγάπες φαίνονται... άλλωστε λειτουργώ πολλές φορές Σκορπίσια, οπότε πως να αντισταθώ στα Σκορπάκια μας; :toung:

  10. #60
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καρμικα Ζωδια

    ετσι να μας αγαπατε γιατι ειμαστε και ευαισθητοι
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads