s
Εξωτερικη εμφανιση - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 21 to 30 of 62
  1. #21

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Quote Originally Posted by βήτα View Post
    Ωστόσο θα έλεγα ,κατόπιν προσωπικής παρατήρησης,ότι κυρίως παρουσιάζουν μυώδες και δυνατό ,κυριολεκτικά, σώμα καθώς αρέσκονται τόσο στη δράση όσο και στο... να αρέσουν συνήθως.
    Επίσης ,όταν η Αφροδίτη βρίσκεται στο ίδιο ζώδιο με τη Σελήνη,μπορούμε ευκολότερα να το εντοπίσουμε στην εμφάνιση του ατόμου.
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου βήτα
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  2. #22
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Διαβαζοντας για το ποσο επηρρεαζει ο ωροσκοπος τα χαρακτηριστικα μας, απορουσα που δεν εβρισκα τιποτα - μα τιποτα!- απο τα χαρακτηριστικα του Καρκινου στην εμφανιση μου. Μεχρι που ειδα σε ενα αρθρο οτι η Σεληνη εχει την ιδιοτητα να αντανακλα τα χαρακτηριστικα του ζωδιου στο οποιο βρισκεται. Οντως, φερνω πιο πολυ σε Σκορπιο που μαλακωνει καπως απο την Αφροδιτη μου στον Ζυγο και απο τον Ηλιο μου στην Παρθενο. Συνηθως βλεποντας με, με περνανε για Σκορπιο. Οταν μιλανε ομως μαζι μου Βρισκουν ευκολα την Παρθενο......
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  3. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Τι ωροσκοπο ή άλλες πλανητικες θεσεις θα ειχε καποιος που μοιαζει να εχει καταπιει αγγουρι (απο τον τροπο που κινειται και εκφραζεται)??

  4. #24
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    8

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Από την εμπειρία μου ο Ωροσκόπος στον Αιγόκερω (αν δεν κάνει ταυτόχρονα γωνίες με άλλους πλανήτες) ή ο Κρόνος στον Ωροσκόπο. Το απόλυτο ''ψυγείο''.

  5. #25
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Μόνο εξωτερικά ή και εσωτερικά?
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  6. #26
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Μόνο εξωτερικά ή και εσωτερικά?
    Εξωτερικα

  7. #27
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Μαργαρίτα
    Location
    Κρήτη
    Posts
    465

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    διαβασα οτι πλανητες μεσα στον 1 οικο δινουν πολλες πληροφοριες οπως επισης και οψεις ωροσκοπου...

  8. #28
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Quote Originally Posted by Toksotaki View Post
    διαβασα οτι πλανητες μεσα στον 1 οικο δινουν πολλες πληροφοριες οπως επισης και οψεις ωροσκοπου...
    Παρόλο που νομίζω το έχω ξαναπροτείνει στο συγκεκριμένο θέμα, μπορείς να διαβάσεις αυτό το άρθρο Στοιχεία προσωπικότητας βάση του Ωροσκόπου
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  9. #29
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Σε εμένα τα πράγματα είναι λίγο περίεργα! Δηλαδή από το σχήμα του προσώπου μου λένε ότι φαίνομαι για σκορπιός, και μάλιστα από το δειϊσδυτικό βλέμμα μου! Τώρα από το ντύσιμο μου λένε ότι μοιάζω για Ζυγό (έχω τον ¶ρη εκεί). Βέβαια από τον τοξότη που εχω σελήνη και αφροδίτη μάλλον δεν πήρα κάτι,γιατί το σπόρ ντύσιμο που λένε ότι ταιριάζει στον τοξότη δεν μαρέσει πολύ!
    Έχω παρατηρήσει όμως κάποια χαρ/κα για κάποια ζώδια που συνήθως δεν πέφτουν έξω:
    Καταρχάς μερικοί καρκίνοι έχουν περιέργο περπάτημα.Οι αιγόκεροι είναι πολύ συντηρητικοί, οι λέοντες έχουν πάντα μαλλί άψογο και οι δίδυμοι έχουν παιδικά χαρακτηριστικά, δηλαδή παιχνιδιάρικα μάτια και χαμόγελο κλπ.
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  10. #30
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    ...Και οι Λεοντες εχουν κατι στο προσωπο [περιοχη ματιων-φρυδιων-μυτης] που τους κανει να μοιαζουν με τα λιονταρια! Το εχω παρατηρησει σε πολλους/ες.
    Συν το οτι και : 1. το μαλλι τους συνηθως μοιαζει με χαιτη, εχει εναν αερα....
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads