s
Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!! - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 21 to 30 of 68
  1. #21

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Οι άντρες σκορπιοί της παρέας , δεν έχουν να μας πουν κάτι;:amuse:

  2. #22
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    μαλλον σε καμια παραλια θα την αραζουν...

  3. #23

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by omo View Post
    Οι άντρες σκορπιοί της παρέας , δεν έχουν να μας πουν κάτι;:amuse:
    Είχαμε έναν πραγματικά πολύ καλό και έντονο Σκορπιό.... αλλά μας έχει εξαφανιστεί

  4. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by zeta1987 View Post
    Απλά, επειδή ο σκορπιός τα δίνει όλα όταν αγαπήσει, περιμένει να δεί άμα αξίζει τον κόπο να ανοιχτεί για να τα δώσει όλα αυτά. Οι σκορπιοί ή αγαπούν απόλυτα ή καθόλου..Μαζί τους και εγώ...:embarrest
    Συμφωνώ και επαυξάνω.

  5. #25
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Είχαμε έναν πραγματικά πολύ καλό και έντονο Σκορπιό.... αλλά μας έχει εξαφανιστεί
    Δεν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι αλλά ελπίζω η επανεμφάνιση του να είναι θέμα χρόνου.
    Οντως χρειαζόμαστε αντρικές "σκορπίσιες" θέσεις και απόψεις.

  6. #26
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Έχω Ουρανό στον Σκορπιό και απ' ότι έχω διαβάσει είναι μια πολύ καλή θέση. Πάντως έχω πολύ καλές εντυπώσεις από τους εκπροσώπους αυτού του ζωδίου, είναι άτομα πολύ ευαίσθητα, που αγαπάνε τους φίλους τους και το δείχνουν, είναι πολύ καλοί εραστές και τους αρέσει να ξοδεύουν χρήματα και αισθήματα για αυτούς που θα καταλάβουν ότι είναι πραγματικά κοντά τους..Ωστόσο αν πάρουν είδηση ότι τους κοροϊδεύεις, τότε γίνονται φοβερά εκδικητικοί..δεν θα σταματήσουν αν δεν πάρουν το αίμα τους πίσω..Και μεταξύ μας δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που δεν φέρεται ανάλογα σε τέτοιες περιπτώσεις.. ανεξαρτήτως ζωδίου!:noworry:
    Τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοικτά

  7. #27

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Quote Originally Posted by elenikol View Post
    Δεν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι αλλά ελπίζω η επανεμφάνιση του να είναι θέμα χρόνου.
    Οντως χρειαζόμαστε αντρικές "σκορπίσιες" θέσεις και απόψεις.
    Που είναι ο Alien1; ΟΕΟ :toung:
    Θα τα έλεγε χύμα και τσεκουράτα... :embarrest

  8. #28

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Καλημερα!! Οτι εγραψε η roadrunner ειναι απιστευτα σωστο, όπως και η 2neverland. Ειδικα η roadrunner μου φαινεται εχει κανει μεταπτυχιακο στο θεμα.... . Θα προσθεσω και γω λιγα λογια (με 4 πλανητες στον 8ο), απο προσωπικες εμπειριες με ατομα του...ειδους : δε ξερουμε να εγκαταλειπουμε ποτε πριν πετυχουμε το στοχο μας
    Επειδη ειμαστε απολυτοι ανθρωποι, μας ενδιαφερει να τα εχουμε ολα ή τιποτα. Και αν δουμε οτι δε μπορουμε να εχουμε το "ΟΛΑ", δινουμε μια κλωτσια για να μη μεινει τιποτα...
    Ακομα και στις φαινομενικα χαμενες περιπτωσεις, αφηνουμε παντα ενα παραθυρο ανοιχτο, ωστε να επανελθουμε στο μελλον, υπο καλυτερες συνθηκες. Αυτο συχνα βγαινει εις βαρος μας, γιατι ετσι κραταμε παντα επαφη με το παρελθον που συνηθως ειναι γεματο πληγες. Ζωντας απο τοσο κοντα τον πονο, γινομαστε ανθεκτικοι σ αυτον , αλλα κατα βαθος μας αρεσει αυτη η σαδομαζοχιστικη σχεση με τον πονο..
    Επειδη η σκεψη μας ειναι βαθια, εχουμε μαθει μελετώντας τα κινητρα των ανθρωπων να αναγνωριζουμε και την φωτεινη και την σκοτεινη πλευρα της ψυχης. Για αυτο μπορουμε να πληγωσουμε τοσο ευστοχα. Οταν πληγωνουμε, εμεις ποναμε περισσοτερο, γιατι για να φτασουμε σε αυτο το σημειο, ειναι σιγουρο οτι μας εχουν πληγωσει...
    Επειδη μιλαμε σπανιοτερα απ οτι χρειαζεται οταν μας ενοχλει κατι- συνηθως για να μη στεναχωρησουμε κανεναν-μαζευονται πολλα καταπιεσμενα, που εκδηλωνονται με μορφη βιαιης εκρηξης..την οποια εμεις αντεχουμε..ο αλλος ομως; Αλλωστε εμεις οι σκορπιοι ειμαστε κατα καποιο τροπο συναισθηματικα vampir...τρεφομαστε απο την ενταση των συναισθηματων μας, και φυσικα απο τις συναισθηματικες αντιδρασεις των αλλων..(που μερικες φορες προκαλουμε σκοπιμα..)Οποιος αντεξει παντως, κρινεται αξιος και παιρνει bonus εμπιστοσυνης!!
    Η αληθεια ειναι οτι πισω απο ενα πολυ σκληρο τσοφλι κρυβεται ενας πολυ μαλακος πυρηνας, τον οποιο πρεπει να προστατευσουμε, και γι αυτο μοιαζουμε με συναισθηματικα φρουρια που ειναι σε διαρκη κατασταση αμυνας.
    Σιχαινμαστε την αδυναμια, αλλα μας αρεσει η πληρης παραδοση και στο παιχνιδι θελουμε να βαζουμε εμεις τους ορους μας γιατι η λεξη κλειδι ειναι "ελεγχος", αν και πολλες φορες ετσι δημιουργειται μια σχεση εξαρτησης, που ειναι ναρκωτικο και για τις δυο πλευρες..
    Τωρα που τα διαβαζω ολα αυτα, μου φαινομαστε δυσκολοι ανθρωποι (τουλαχιστον), αλλα υποψιαζομαι οτι οταν καποιος αντεξει ολα τα παραπανω (και οτι αλλο εχω ξεχασει..), κερδιζει ενα συμμαχο για ολη του τη ζωη, γιατι εμεις ξερουμε να χτιζουμε σχεσεις ζωης, και για αυτο επιμενουμε στα γερα θεμελια!!

  9. #29
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    21

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    εγω παιδια εχω ηλιο, ερμη, αφροδιτη, δια, κρονο στον 8ο οικο του σκορπιου (εχω πολυ εντονα τα περισσοτερα χαρακτηριστικα που αναφερετε) καθως και ουρανο στο σκορπιο οπως και μεσουρανημα στο σκορπιο.
    Δεν θελω να πω για τον εαυτο μου, θα αφησω εσας βαση των στοιχειων που παραθετω να το σχολιασετε.

  10. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Σκορπιοί : σπάστε τη σιωπή...μόνο αν θέλετε !!!

    Βαθος... τοσο πολυ που καποιους τους τρομαζει...αλλα καπου εκει ειναι ο θησαυρος...κι αν μεινεις θα ειναι για παντα δικος σου....και δε θα υπαρχει πια ουτε πανω ουτε κατω...μονο το ονειρο που θα γινεται πραγματικοτητα

    Τι ειπα παλι!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads