s
Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8
Results 71 to 72 of 72
  1. #71
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Καλησπερα,μπορει καποιος να με βοηθησει στην ερμηνεια? Εριξα τα χαρτια για τον πρωην μου τον οποιο προσπαθω να διεκδικησω ξανα! Βγηκε Q(ζευγ) και πανω του K.Υποθετω(ελπιζω) οτι αυτη ειμαι εγω και καποια/ος με ζηλευει και οχι καμμια αλλη την οποια ζηλευω εγω!! Μετα βγηκε Κ(ζευγ) και πανω του 5! Το ερμηνευσα οτι λαχταραει για καποια χαρα.Εκει που τα μπερδευω ειναι τα εξης: Βγηκε 3(ζευγ) και πανω του ο J.Δηλαδη στο κρεββατι του τι γινεται,ειναι μονος του? Επισης 6(ζευγ) κα πανω του K. Στο κενο βγηκε 8. Pleaseeee........eee....... ας μου απαντησει καποιος γιατι χανομαστε!!!!!!!!!!!!!!

  2. #72
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Λυπάμαι που κλειδώνω ένα ακόμα θέμα χαρτομαντείας.
    Δυστυχώς κάποια μέλη μας δεν μπορούν να καταλάβουν ότι μένουμε στο ενημερωτικό κομμάτι διότι τα υπόλοιπα προσωπικά δεν αφορούν το φόρουμ...
    Και αυτό έχει επαναληφθεί δεκάδες φορές αλλά υπήρξε αδιαφορία στις προειδοποιήσεις.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

 

 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads