s
Αν δεν ήσουν...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 13 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 123
  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Wink Αν δεν ήσουν...

    Αν δεν ήσουν...
    ... Το ζώδιο που είσαι...
    Ποιο ζώδιο θα ήθελες να είσαι...??
    (Και γιατι??)
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    ΑΚΗΣ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    271

    Smile Re: Αν δεν ήσουν...

    Τι λες ξερεις ποσες φορες εφερα σβουρα τον ζωδιακο για να βρω αυτο το συνδυασμο. Αλλα αν θα επρεπε ντε και καλα θα ηθελα ημουν Καρκινος.
    Τωρα μην ρωτησετε το γιατι . Μου αρεσει να ζω ηρεμα.
    Ο Χαρακτήρας ειναι το πεπρωμενο του καθενος*Ηρακλειτος
    Κατα συνεπεια για αυτα που παθαίνετε, καλως τα παθαίνετε* Ακης Αντωνιου

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    31

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αν δεν ήμουν αυτή που είμαι ποια θα ήθελα να είμαι;;; ΄
    Μα αυτή που είμαι δεν με αλλάζω με τίποτα!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Όνομα:
    Τζένη
    Location
    αθήνα
    Posts
    50

    Re: Αν δεν ήσουν...

    και εγω είμαι λίγο πολύ ευχαριστημένη με αυτο που είμαι αλλα όμως θα ήθελα να είμαι σκορπιος γιατί μου φαίνεται πως είναι πιο δυναμικοι οι σκορπιοί απο τους καρκίνους........
    Ενας συνειδητοποιημένος συμβιβασμός είναι καλύτερος από μια αναγκαστική υποχώρηση...Είναι μια έξυπνη τακτική που ενισχύει μια δυναμική επανατοποθέτηση.....

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγώ δεν θα ήθελα να αλλάξω ούτε το ζώδιο μου - ούτε τον ωροσκόπο.
    Είναι αρκετά καλός συνδυασμός.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Αν δεν ήσουν...

    χμμμμ..θα ΄θελα νομιζω, να ειμαι μια μυστηριωδης,διαισθητικη και super δυναμικη σκορπινα..γιατι ως καρκινος που ειμαι...αστα να πανε!

  7. #7
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    11

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Να μία πολύ ωραία ερώτηση !

    Πιστεύω ότι ο καθένας μας επηρεάζεται από πολλά ζώδια ! (Από τον Ήλιο του, τη Σελήνη του, τις όψεις των γενέθλιων πλανητών του - ειδικά τις συνόδους -, τον Ωροσκόπο του κ.λ.π.). Υπάρχει, λοιπόν, μία μεγάλη ποικιλία στοιχείων και επιρροών σε ένα ωροσκόπιο. Λίγο - πολύ έχουμε απ' όλα ! Στη δική μου περίπτωση θα ήθελα να μην ήμουν τόσο "ισχυρή" Παρθένος και να παράβλεπα λιγάκι τις λεπτομέρειες !

  8. #8

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Λοιπόοον.. δεν είμαι σίγουρη για το ζώδιο που θα ήθελα να είμαι, αλλά μπορώ να πω ότι ο συνδυασμός ζωδίων που με επηρεάζουν δε μ' αρέσει σίγουρα. Από τη μια ο ήλιος στον Κριό με τον παρορμητισμό, το δυναμισμό, τη ζωντάνια, τον εγωοισμό κλπ, και από την άλλη ο ωροσκόπος στην Παρθένο. Ξέρετε τι είναι να θέλεις να κάνεις κάτι και να είσαι ενθουσιασμένη και έτοιμη να το κάνεις, και ξαφνικά κάτι άλλο να σε φρενάρει, να σε μπλοκάρει και να μην ξέρεις τι θέλεις? Να νιώθεις μια απίστευτη πίεση, να αμφιταλαντεύεσαι μεταξύ "θέλω" και "πρέπει" και τελικά να μην είσαι ευχαριστημένος με καμια επιλογή σου? Να θέλεις πολύ και να υποχωρείς γιατί ντρέπεσαι και φοβάσαι? Να έχεις και Αφροδίτη στον Ταύρο, ας πούμε, που ναι μεν είναι καλή θεωρητικά, αλλά σε μπερδεύει ακόμη περισσότερο? Και η Σελήνη στο Σκορπιό και Άρης στοΝ Υδροχόο? ΕΛΕΟΣ!!!!

    Τι να πω! Άβυσσος!!! Και όσο μεγαλώνω τα νιώθω όλα αυτά πιο έντονα και αισθάνομαι σαν διχασμένη προσωπικότητα

  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Καλησπέρα σε όλους...

    Με μεγάλη μου ευχαρίστηση βλέπω πολλά "παρθενάκια"... (σαν και μένα χεχεχεχε )

    Παρατηρώ όμως και μια λαχτάρα από πολλούς να μπορούσαν να είχαν κάποιο απο τα ζώδια του νερού... και πραγματικά μου κάνει μεγάλη εντύπωση...

    Θα θέλα πολύ να ήμουν κάποιο ζώδιο της φωτιάς... χωρίς να με χαλάει καθόλου η γήινη φύση μου (Παρθένος με ωροσκόπο Αιγόκερω)... αλλά Σκορπιός ή Καρκίνος δεν θα θελα να ήμουν... και αυτό γιατί πολλούς που έχω γνωρίσει βλέπω να ταλαιπωρούνται και να εύχονται να ήταν κάτι άλλο...
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  10. #10
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αγαπητή φίλη Space...

    ...εχεις απόλυτο δίκιο! όλοι μας έχουμε κάτι απ'ολα... άλλα περισσότερα, άλλα λιγότερα...
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

 

 
Page 1 of 13 1 2 3 4 5 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads