s
Ανδρικές εμμονές στο σεξ - Page 13
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 LastLast
Results 121 to 130 of 134
  1. #121
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alie View Post
    Ο Sun Zu, στην Τέχνη του Πολέμου, μας λέει:
    «Στον πόλεμο, προετοιμαστείτε για την ειρήνη. Στην περίοδο της ειρήνης, προετοιμαστείτε για τον πόλεμο»

    Μπορείς λοιπόν, να το δεις κι έτσι )
    Και τι "παιζουμε" τωρα; Πολεμο ή ειρηνη; :blink:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  2. #122

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by roadrunner View Post
    Α ναι.Τα εξέλιγμένα μοντέλα εχουν ενδιαφέρον πράγματι!(Πάντα μου ξυπνούσαν τον Ουρανό μου πού ψάχνει να βρεί απευθείας θεραπεία :toung: )

    Συμφωνώ απολύτως :bigsmile: :respect:
    Πάντα ένα εξελιγμένο μοντέλο έχει ενδιαφέρον και μάλιστα το ενδιαφέρον αυτό προέρχεται από αρκετές μεριές και συνήθως είναι και ταυτόχρονο...άρα εκεί νομίζω η σειρά προτεραιότητας παίζει σημαντικό ρόλο...



    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Και τι "παιζουμε" τωρα; Πολεμο ή ειρηνη; :blink:
    Δεν νομίζω να υπάρχει απάντηση σε αυτήν την ερώτηση..Μήπως να διάλεγες ένα άλλο παιχνίδι?πχ Τetris?:toung:
    mpiskoto sokolatas

  3. #123
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Δεν νομίζω να υπάρχει απάντηση σε αυτήν την ερώτηση..Μήπως να διάλεγες ένα άλλο παιχνίδι?πχ Τetris?:toung:[/quote]

    Πολυ ευχαριστως!! Θα προτιμουσα να ελυνα σταυρολεξα στην χειροτερη, αλλα ελα που ο Alie με προετρεψε να δω τα πραγματα μεσα απ το διπολο "πολεμος και ειρηνη" υπο της οπτικη της στρατηγικης! :toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  4. #124

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Δεν νομίζω να υπάρχει απάντηση σε αυτήν την ερώτηση..Μήπως να διάλεγες ένα άλλο παιχνίδι?πχ Τetris?:toung:
    Πολυ ευχαριστως!! Θα προτιμουσα να ελυνα σταυρολεξα στην χειροτερη, αλλα ελα που ο Alie με προετρεψε να δω τα πραγματα μεσα απ το διπολο "πολεμος και ειρηνη" υπο της οπτικη της στρατηγικης! :toung:[/QUOTE]

    Τι άλλο να πω εκτός από καλό κουράγιο....:bigsmile:
    mpiskoto sokolatas

  5. Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Μηπως ομως τα τελευταια χρονια και εσεις οι γυναικες δινεται μεγαλη βαση στο παρουσιαστικο και στο ποσο καλος ειναι καποιος στο κρεβατι


    Οχι τιποτα αλλο αλλα για να μην ριχνετε το φταιξιμο μονο στους αντρες που σκεφτονται επιπολαια οπως ισχυριζεται το αρθρο

    Δεν βρήκα κάτι στο άρθρο που να σας παρουσιάζει επιπόλαιους...το παρουσιαστικό είναι κάτι εντελώς σχετικό...Αυτό που σ'εμένα φαντάζει υπέροχο στη φίλη μου μπορεί να φαντάζει η ασχήμια όλου του κόσμου!!!Για να είναι καλό το αισθησιακό αποτέλεσμα χρειάζονται δύο...Φράσεις του τύπου "ήσουν υπέροχη/ος" μου προκαλούν σπασμούς στο στομάχι!!!!Νομίζω πως αντιπροσωπεύουν ανθρώπους που νομίζουν πως έχουν βρει την σεξουαλικότητά τους..:nea::wink2:
    Φοβάμαι μήπως μια μέρα
    με αφήσουν ΌΛΟΙ.....
    και μείνουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....!ΧΙ ΧΙ!!

  6. Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by e k View Post
    Εξωτερική εμφάνιση, γυναικείο στήθος, «ζουμερό» κορμί, σεξ με αναμμένο φως, στοματικό σεξ, «κυνηγός», επιβεβαίωση, «μιλητό» σεξ, οπίσθια 35%, στήθος 55 %. Μήπως από τους ειδήμονες ξέφυγε κάτι. Το βλέμμα? 100%, μία καλή απλή ανθρώπινη κουβέντα? 101%, γυναίκες που έχουν βασικές "οδηγίες χρήσης" 0%. Και σιγά μην είναι οι γυναίκες πιο συναισθηματικές. Δλδ του χαϊδέψατε χέρι ή το κεφάλι και αυτός τραβήχτηκε?
    Του δώσατε την ευκαιρία να εκφραστεί κι αυτός ή στις δυό-τρείς ώρες που είστε μαζί μπούρου μπούρου. Μήπως χρειάζεται και αυτός το χρόνο του? Ή πιστευετε ότι η συνεύρεση είναι όαση από την καθημερινότητα μόνο για σας?

    ομορφιά...!!!!:eek::clapping:
    Φοβάμαι μήπως μια μέρα
    με αφήσουν ΌΛΟΙ.....
    και μείνουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....!ΧΙ ΧΙ!!

  7. #127
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by εφη ταδε-ταδε εφη View Post
    Δεν βρήκα κάτι στο άρθρο που να σας παρουσιάζει επιπόλαιους...το παρουσιαστικό είναι κάτι εντελώς σχετικό...Αυτό που σ'εμένα φαντάζει υπέροχο στη φίλη μου μπορεί να φαντάζει η ασχήμια όλου του κόσμου!!!Για να είναι καλό το αισθησιακό αποτέλεσμα χρειάζονται δύο...Φράσεις του τύπου "ήσουν υπέροχη/ος" μου προκαλούν σπασμούς στο στομάχι!!!!Νομίζω πως αντιπροσωπεύουν ανθρώπους που νομίζουν πως έχουν βρει την σεξουαλικότητά τους..:nea::wink2:
    Το ξερω καλα το τι ειναι ομορφο για τον καθενα ειναι σχετικο...

    Μονο που τα τελευταια χρονια αυτη η φραση βρισκεται περισσοτερο στα λογια παρα στην πραξη...

    Παρατηρω τις περισσοτερες και περισσοτερους να εχουν κοινο κολλημα η να το πω καλυτερα κλιση σε κοινα στερεοτυπα και σε συγκεκριμενα εξωτερικα χαρακτηριστικα...που προερχονται κυριως απο τα Μedia και την show-biz (Πχ τυπου Μαρτακι, Ρουβα, Μπαντερας κλπ κλπ )

    Μηπως και τα περιοδικα και η τηλεοραση φταιει και για αυτο...

    Και οτι μας πουλανε καποιοι τριτοι για το συμφερον τους ως "ομορφο" και ως "ταλεντο" μια χαρα το μασαμε και το υποθαλπτουμε καποιοι αντρες και γυναικες...

  8. #128
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by εφη ταδε-ταδε εφη View Post
    Φράσεις του τύπου "ήσουν υπέροχη/ος" μου προκαλούν σπασμούς στο στομάχι
    Ξεχασα να συμπληρωσω και δεν μου πιανει πλεον το Εdit
    ------------

    Παρομοια και μενα

    Ταμπελες του τυπου ""Κουκλος\Κουκλα, ταλενταρα, πανεξυπνος, σωστο και λαθος κλπ""

    Τις ακουω συνεχεια και κυριως στην τηλεοραση τελευταια και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι...

    Πεφτει πολυ "διαφημιση" απο ορισμενους με συγκεκριμενα πιστευω και με συγκεκριμενα γουστα.

    Και θελουν να πιστευουν οτι και εμεις οι υπολοιποι πρεπει να συμφωνουμε μαζι τους γιατι νομιζουν οτι αυτοι εχουν το δικιο :suspiciou

  9. #129
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Και εγώ αυτά που διάβασα δεν θα τα χαρακτήριζα εμμονές αλλά εντελώς φυσιολογικά πράγματα!Νομίζω ότι οι εμμονές έχουν μία μικρή συγγένεια με τις ανασφάλειες.Αυτό που έχω να πώ για την εξωτερική εμφάνιση,είναι ότι ναι μέν είναι ένα "εισιτήριο"για να προσεγγίσεις κάποιον ή κάποια αλλά εμένα μου αρέσει,και παρατηρώ και σε άντρες φίλους μου ότι το κάνουν,και ο "αέρας" που εκπέμπει ο άλλος να είναι ωραίος.Πράγμα που δεν έχουν όλοι οι ωραίοι άντρες και γυναίκες.Γιατί μπορεί μία γυναίκα να έχει πχ το ιδανικό στήθος αλλά κατά την διάρκεια του sex να μην εκπέμπει ερωτισμό.:blink:

    Για αυτο ¶ΝΤΡΕΣ προσοχή στις επιλογές σας!!!!
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  10. Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Το ξερω καλα το τι ειναι ομορφο για τον καθενα ειναι σχετικο...

    Μονο που τα τελευταια χρονια αυτη η φραση βρισκεται περισσοτερο στα λογια παρα στην πραξη...

    Και οτι μας πουλανε καποιοι τριτοι για το συμφερον τους ως "ομορφο" και ως "ταλεντο" μια χαρα το μασαμε και το υποθαλπτουμε καποιοι αντρες και γυναικες...
    ¨Ασε αυτούς να πουλάνε...είναι επιλογή του καθενός το τι αγοράζει...Αν και μόνο που μπαίνει στην σκέψη είναι σα να έχουν κάνει τη μισή πώληση...Η δουλειά μας είναι να πετάμε μικρόβια υποψιασμού για το αντίθετο...το θέμα είναι τα θετικά της επιλογής μας κι όχι τα αρνητικά του "πωλητή"...!!:σφύριγμα:crazy:
    Φοβάμαι μήπως μια μέρα
    με αφήσουν ΌΛΟΙ.....
    και μείνουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....!ΧΙ ΧΙ!!

 

 
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads