s
Zώδια και χιούμορ - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
  1. #11

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by magikadespell View Post
    .....και θαυμάζω τους Λέοντες και τους Αιγόκερους αλλά ρε παιδί μου από χιούμορ.... τζίφος!!! Αυτοί όταν τους κάνεις πλάκα για να τους προσεγγίσεις σε λένε και ανόητη!! :sad2: :sad2:
    Με τους Παρθένους κάτι μπορεί να γίνει.... πες πες πες θα καταλάβουν το "ύφος" σου κάποια στιγμή.
    Εγώ που ζω;;;;;;;;;; :bigsmile:
    Και με τα τρια ζώδια (Λέοντες, Παρθένους, Αιγόκερους) έχω ρίξει και ρίχνω ΤΑ γέλια ..... :nuts: Αφού ακόμη και όταν δεν είμαι σε mood (για να μιμηθώ και μια γνωστή τραγουδίστρια ) δεν υπάρχει περίπτωση να μη πουν κάτι και να μην πέσω ξερή από τα γέλια και να επανέλθω στον καλό παλιό μου εαυτό :bigsmile: :bigsmile:

  2. #12
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:

    Συγνώμη αλλά διαφωνώ οριζοντίως, καθέτως, πλαγίως κλπ.
    Για ποιούς αιγκόκερους, παρθένους και ταύρους ομιλείς;
    Το χιούμορ και όχι ο χαβαλές απαιτεί αυτογνωσία και εξυπνάδα.
    Αν γνώρισες κάποιον Παρθένο με ωροσκόπο Παρθένο, ερμή στον Αιγόκερω, Δια στον Ταύρο, κρόνο στην Παρθένο δεν φταίμε εμείς!
    Χιούμορ έχουν συνήθως, αν όχι πάντα οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται, δηλαδή, οι ακοπμλεξάριστοι, οι εξελιγμένοι.

  3. #13
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by moutro28 View Post
    Συγνώμη αλλά διαφωνώ οριζοντίως, καθέτως, πλαγίως κλπ.
    Για ποιούς αιγκόκερους, παρθένους και ταύρους ομιλείς;
    Το χιούμορ και όχι ο χαβαλές απαιτεί αυτογνωσία και εξυπνάδα.
    Αν γνώρισες κάποιον Παρθένο με ωροσκόπο Παρθένο, ερμή στον Αιγόκερω, Δια στον Ταύρο, κρόνο στην Παρθένο δεν φταίμε εμείς!
    Χιούμορ έχουν συνήθως, αν όχι πάντα οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται, δηλαδή, οι ακοπμλεξάριστοι, οι εξελιγμένοι.
    Συμφωνώ μαζί σου, ότι χιούμορ έχουν εκείνοι που έχουν και περιεχόμενο (χυμό), και μπορούν να αυτοσαρκαστούν. Το θέμα είναι όμως, πως εκδηλώνει κανείς το χιούμορ του. Μερικές φορές οι άνθρωποι εκπέμπουν σε διαφορετικό μήκος κύματος με αποτέλεσμα να μην "πιάνει" ο ένας το χιούμορ του άλλου. Εκεί ίσως παίζουν ρόλο και τα ζώδια. Βέβαια, και αυτή η περίπτωση μπορεί κάλλιστα να αντιμετωπιστεί με χιούμορ.

  4. #14

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    Συμφωνώ μαζί σου, ότι χιούμορ έχουν εκείνοι που έχουν και περιεχόμενο (χυμό), και μπορούν να αυτοσαρκαστούν. Το θέμα είναι όμως, πως εκδηλώνει κανείς το χιούμορ του. Μερικές φορές οι άνθρωποι εκπέμπουν σε διαφορετικό μήκος κύματος με αποτέλεσμα να μην "πιάνει" ο ένας το χιούμορ του άλλου. Εκεί ίσως παίζουν ρόλο και τα ζώδια. Βέβαια, και αυτή η περίπτωση μπορεί κάλλιστα να αντιμετωπιστεί με χιούμορ.
    Και γω με τη σειρά μου θα συμφωνήσω μαζί σου!
    Σίγουρα δεν εκπέμπουμε όλοι στο ίδιο μήκος κύματος, οπότε και πολλές φορές είναι δυνατόν να παρεξηγήσουμε το χιούμορ κάποιου γιατί απλά δεν το χουμε καταλάβει.
    Αλλα, τουλάχιστον προσωπικά, καταλαβαίνω και δέχομαι αμέσως το χιούμορ του άλλου\άλλης γιατί είμαι και γω τέτοιο άτομο.... :bigsmile: εντελώς
    Εξαρτάται φυσικά και πόσο θα ανοιχτείς στους άλλους για να το δεχτείς.... :bigsmile:

  5. #15
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Εγώ πάλι μπορώ και επικοινωνώ με τους σκορπιούς, λες και τους ξέρω χρόνια, και ας τους έχω γνωρίσει μόλις χτες! Τρομερό κόλλημα, δεν ξέρω. Είναι μάλλον αυτή η...."χαιρεκακία" τους που γουστάρω.
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  6. #16

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:
    Quote Originally Posted by Ζωή και Ζώδια View Post
    Εγώ είμαι τοξότης με ωροσκόπο ταύρο. Πού με κατατάσσεις;

    Εγώ που είμαι Ταύρος με ωροσκόπο Τοξότη που πάω?!?
    mpiskoto sokolatas

  7. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Εγώ πάλι γελάω πολύ με Τοξότες,με Ζυγούς και με Λέοντες...
    Και φυσικά όλοι γελάνε μαζί μου αλλά δε με ενοχλεί :toung:

  8. #18

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by moutro28 View Post
    Χιούμορ έχουν συνήθως, αν όχι πάντα οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται, δηλαδή, οι ακοπμλεξάριστοι, οι εξελιγμένοι.
    συμφωνώ σε αυτό και

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Σίγουρα δεν εκπέμπουμε όλοι στο ίδιο μήκος κύματος, οπότε και πολλές φορές είναι δυνατόν να παρεξηγήσουμε το χιούμορ κάποιου γιατί απλά δεν το χουμε καταλάβει.
    Αλλα, τουλάχιστον προσωπικά, καταλαβαίνω και δέχομαι αμέσως το χιούμορ του άλλου\άλλης γιατί είμαι και γω τέτοιο άτομο.... :bigsmile: εντελώς
    Εξαρτάται φυσικά και πόσο θα ανοιχτείς στους άλλους για να το δεχτείς.... :bigsmile:
    κάντους 2 τους :bigsmile: :bigsmile:
    mpiskoto sokolatas

  9. #19
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Zώδια και χιούμορ

    νομοίζω οτι το χιούμορ το έχουν οι ανθρωποι που το ζουν όχι χώρις κομπλεξ
    το ανταποοδίδον το δέχονται και το χέρονται απο καρδιας

  10. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Πάντως, δεν ξέρω αν είναι τυχαίο, αλλά δεν έχω ακόμα γνωρίσει Αιγώκερο χιουμορίστα...:toung:

    Φταίει ο Κρόνος λέτε ή εγώ έχω πέσει σε λάθος Αιγωκεράκια;;;:nuts:
    Πίσω απ' τη γιορτή είμαι μαρτύριο και καταιγίδα...!!!

 

 
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads