s
επαγγελματικά θέματα
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    66

    επαγγελματικά θέματα

    Γειά σας. Έχω γεννηθεί στις 29/3/1982 στην Πάτρα στις 4:20 το πρωί. Επειδή έχω κάνει αίτηση για δουλειά σε κάποιο υπουργείο θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο θα γίνει η αίτησή μου αποδεκτή. Η δουλειά για την οποία πρόκειται είναι για τους μήνες ιούλιο-αύγουστο. Αυτή τη στιγμή είμαι φοιτήτρια στην πάτρα.

    Σας ευχαριστώ πολύ,
    Με εκτίμηση vickynaf2004.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1

    Cool Re: επαγγελματικά θέματα

    Ειμαι κατοικος, σχεδον μονιμος, ιταλιας. Θα ηθελα να μαθω γιατι τα θεματα που αφορουν τα επαγγελματικα μου και κατα συνεπεια τα οικονομικα, παρουσιαζουν φετος μεταβολες ευρειας κλιμακας. Ενω ξεκινησαν θετικα, απο το Φεβρουαριο μεχρι και σημερα δεν καταφερνω να σταθεροποιηθω καπου, παρολες τις προσπαθειες. Εχω γεννηθει στις 29 Αυγουστου 1979 στο Ηρακλειο της Κρητης στις 03.30 (πρωι). Θα αλλαξει κατι μετα τα επομενα γεννεθλια μου? Η μηπως πρεπει εγω να αλλαξω τροπο αντιμετωπισης της πραγματικοτητας?? Μηπως φταιει ο κρονος? ο αρης..? ποιος...?

    Ευχαριστω προκαταβολικα ¨
    ευχες, Γιαννης4366

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Λευκωσία
    Posts
    105

    Re: επαγγελματικά θέματα

    Αγαπητό μέλος Γιαννης4366,

    Καλωσήρθατε στο φόρουμ μας. Όσον αφορά την ερώτησή σας, παρακαλώ διαβάστε το επισημασμένο (sticky) "Δικαίωμα συμμετοχής στην Ενότητα"

    φιλικά,
    lena

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads