s
ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Question ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Εδώ και μερικούς μήνες διαβάζω διάφορες φράσεις του τύπου "και αυτό το μήνα τα ίδια" ή παραπλήσιες, που λίγο έως πολύ, όλοι μας την έχουμε πει ή την έχουμε σκεφτεί.
    Εάν, υποθετικά πάντα, σας έλεγαν ότι από τον επόμενο θα άλλαζε κάτι στην ζωή σας, τι ακριβώς θα ήταν αυτό ώστε να είσασταν ευτυχισμένοι ή έστω χαρούμενοι?
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Κατερίνα
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    24

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Αυτό που θα με έκανε χαρούμενη είναι να τα βρίσκαμε ξανά με τον αγαπημένο μου...Αυτό με έκανε συνειδητά χαρούμενη πριν χωρίσουμε και αυτό περιμένω για να ξαναβρώ τη χαρά στη ζωή μου...
    Με τίποτα δεν υποκαθίσταται το αληθινο...

  3. #3
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Επειδή, όσο κι αν γκρινιάζω, πιστεύω στο "κάθε εμπόδιο για καλό", μου αρκεί να είμαι υγιής και όλα τα άλλα μπορώ να τα διεκδικήσω. Αρκεί να μην είμαστε αχάριστοι και αγνώμονες στη ζωή μας.:bigsmile:

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    δεν ξέρω...μη νομίζετε και εγώ όλο γκρινιάζω και όλα όταν έρθει η ώρα τους γίνονται όπως πρέπει...όχι με βάζει το ωροσκόπιο αλλά με βάση τις επιλογές, τις συμπεριφορές τις δικές μου.

    ας είμαι καλά ψυχολογικά και σωματικά για να συνεχίσω να προσπαθώ...έξάλλου, η αστρολογία δεν πέφτει πάντα μέσα...εμείς οι ίδιοι την διαψεύδουμε και την επιβεβαιώνουμε...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Ξέρω ότι φυσικά έχοντας την υγεία μας μπορούμε αλλάξουμε οι ίδιοι μόνοι μας όσα δε μας αρέσουν αλλά για να απαντήσω κάτι στην ερώτηση θα πω το αναμενόμενο...:toung:
    Θέλω πολύ να τα ξαναβρώ με αυτόν που αγαπάω πολύ...Πιστεύω ότι θα με άλλαζε ολοσχερώς...

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Εγώ πάλι περιμένω πώς και πώς να έρθει εκείνη η στιγμή που το (δυσκίνητο) υπουργείο θα εκδώσει το δήπλωμά μου και θα πάρω την μηχανή μου! (Χμμμ...ναι, πολύ απλοϊκό...ίσως θα'πρεπε να πώ κάτι πιο φιλοσοφικό, αλλά είναι καλό να χαίρεσε με τα απλά της ζωής )
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Quote Originally Posted by Deodonus View Post
    Εγώ πάλι περιμένω πώς και πώς να έρθει εκείνη η στιγμή που το (δυσκίνητο) υπουργείο θα εκδώσει το δήπλωμά μου και θα πάρω την μηχανή μου! (Χμμμ...ναι, πολύ απλοϊκό...ίσως θα'πρεπε να πώ κάτι πιο φιλοσοφικό, αλλά είναι καλό να χαίρεσε με τα απλά της ζωής )
    Συμφωνώ και επαυξάνω
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  8. #8
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Markella
    Posts
    19

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    εγώ ανυπομονώ να τελειώσουν οι καταλήψεις για να πάρω το πτυχίο μου...
    κατά τα άλλα, υγεία να υπάρχει και όλα θα γίνουν! το βασικό είναι να σκεφτόμαστε θετικά: καλύτερα να είναι σταθερή η κατάσταση παρά χειρότερη.
    και μία γενική ευχή: μακάρι να αποκτήσει ότι ποθεί ο καθένας σας

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Αυτό που θα ήθελα να αλλάξει στη ζωή μου -και εξαρτάται καθαρά από μένα την ίδια- είναι να βρω ξανά τη φλόγα που με κάνει να προσπαθώ μέχρι τελικής πτώσης, να επιδιώκω για ακόμη περισσότερα, να δημιουργώ και να ονειρεύομαι! Τώρα τελευταία "σιγοκαίει η φλόγα μου" και πιστεύω πως αυτό θα με γέμιζε για να είμαι καλά μέσα μου, άρα και έξω μου!! :bigsmile::bigsmile:

  10. #10
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Smile Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Θα παραφράσω το γνωστό...Να αποδεχθώ αυτά που δεν μπορώ να αλλάξω (ή να ελέγξω) και να εχω το θάρρος να αλλάξω (ή να ελέγξω) αυτά που μπορώ.Και να έχω την σοφία να τα διαχωρίζω βέβαια.:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

 

 
Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads