s
Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 41 to 50 of 108
  1. #41
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Δήμητρα
    Location
    Λαμία
    Posts
    11

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Εκπληκτική δουλειά!
    Κρατά άσβεστο το ενδιαφέρον για ενημέρωση και παράλληλα η ποιότητα των μελών του σε προδιαθέτει να συμμετέχεις ενεργά ως θεματοθέτης και όχι μόνο!

    Συγχαρητήρια και... keep going!:bigsmile:
    Βυθισμένες πάντα, μέσα στο πυθάρι της ψυχής, αλήθειες που πονάνε, όμορφα κρυμμένα μυστικά, σε ανελέητο Παράδεισο...

  2. #42
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    το ότι έχω κολήσει εδώ και σας ζαλήζω σημα'ινει πολλά και το ποιο ωραίο ειναι ότι μαθαίνω ή ποιο σωστά πέρνω πολλες απαντήσεις από ερωτήσεις άλλλων η δικές μου και λόγο παιδιων,δουλειας και άλλων όταν έχω χρόνο εδώ βρήσκομαι:bigsmile:

  3. #43

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    forum ruuuulez!!!
    keep up the good work παιδιά!
    Είμαι ninja!!!

  4. #44
    Join Date
    Jun 2008
    Όνομα:
    ΗΛΕΚΤΡΑ
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ..ΠΑΝΤΑ.
    Posts
    54

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σ'ενα σπουδαιο ανθρωποκαι σε ολους οσους εκαναν αυτο το δημιουργημα καταθεση ψυχης..τα λογια τα πολλα ειναι περιτα νομιζω...υπαρχει ενα σπουδαιο εργο εδω μεσα απ'ολους οσους συμετειχαν και συμετεχουν με δυναμη ψυχης..αυτο ειναι αγαπη στο οραμα τους που βλεπω εγω τωρα..ευχαριστω που υπαρχεται..σας αγαπω.με εκτιμηση και σεβασμο στο εργο σας

  5. #45
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Πρωτο το φορουμ τελειο το φορουμ αλλα εχω μια ενστασουλα! μου εχετε αφησει ανοικτο το παροντες και παρουσες και εχετε κλεισει τα αγαπημενα στιχακια!!! Δεν το κανουμε αναποδα???:nuts::nuts:

    Οτι να ναι!

    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Χρυσα...
    Location
    Αλλου για Αλλου...
    Posts
    89

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Εξαιρετικο....το ανακαλυψα οταν αρχισα να ασχολουμε και να διαβαζω και αλλες σελιδες...(ναι το παραδεχομαι :bigsmile: εγω πατουσα συνεχεια πανω στο γενεθλιο χαρτη...ειχα πολλους γνωστους και φιλους...εγω φταιω? :σφύριγμα)

    <<We dance around in a ring and suppose, but the Secret sits in the middle and knows....>>Robert Frost.

  7. #47
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    αγαπημενο μου φορουμ σ'αγαπω
    ναι!ναι!σ'αγαπω !! Σ΄αγαπω γιατι εχεις ωραια εμφανιση,σ'αγαπω γιατι εισαι ωραιο και μεσα σου ,σ'αγαπω γιατι δεν εξαντλεισαι ποτε,παντα κατι καινουργιο εχεις να μου δωσεις,ξερεις εσυ...οτι αγαπη μου θελει εκπληξεις για να ειναι παντα ζωντανη και εισαι παντα εκει με τοσο ωραια θεματα που ορεξη να εχω για διαβασμα δεν προκειται να σε βαρεθω ποτε....
    Εσαι ο παραλληλος ερωτας μου ,τι να κανω εμπλεξα τωρα μαζι σου :bigsmile:
    και δεν μπορω να ξεκολλησω ,θελω συνεχως να σε διαβαζω να εχω επαφη μαζι σου ,σε λαχταραω τοσο που ανυπομονω να ερθει η ωρα να μπω μεσα .
    Α...και κατι αλλο ..με εχεις κανει να μην εχω ματια για αλλο φορουμ ..για τοσο ερωτα μιλαμε...
    Οσο με προσεχεις τοσο θα σε αγαπω:bigsmile:
    Συγνωμη αν ειμαι οφ τοπικ αλλα αγαπημενο μου φορουμ ηθελα να σου πω αυτο που αισθανομαι ....
    Δεσποινα-Κουκι

  8. #48
    Join Date
    Jun 2008
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Προς τη θάλασσα...
    Posts
    577

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Φοβερή ερωτική εξομολόγηση, Δέσποινα!

    Να προσθέσω: Αγαπημένο μου Φόρουμ, είσαι σαν την οδοντόκρεμα, η πρώτη φροντίς το πρωί και η τελευταία το βράδυ. Και φυσικά στο ενδιάμεσο.

    Δηλώνω κι εγώ ένα κόλλημα!
    Προσέχω την πόλη μου. Επιλέγω ΑΣΤΡΙΚΕΣ συγκοινωνίες.

  9. #49
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    52

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    ακλά εγώ είμαι υπεράνω....:noworry:πως τα καταφέρατε και με κολλήσατε τόσο πολύ....ντροπή μου....(πλάκα κάνω) εξαιρετικό!!!:clapping:

  10. #50
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Κι εγώ κολλημένη με το forum είμαι....
    Ψάνχω, ψάχνω, σκάβω, σκάβω, σκάβω......θα βρω πετρέλαιο στο τέλος...χαχαχαχα:toung:
    Πάψε να προσδοκάς, και θα έχεις τα πάντα. -Βούδας-

 

 
Page 5 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads