s
Ανδρικές εμμονές στο σεξ - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 71 to 80 of 134
  1. #71
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by giorgosb71 View Post
    Απο την άλλη θα μου άρεσε πολύ περισσότερο κάποια στιγμή στην ζωή μου να αισθάνομαι αντικείμενο.Θα το προτιμούσα πολύ περισσότερο απο το να αισθάνομαι εγκλωβισμένος σε μια παρανοική κοινωνία που με θέλει άντρα σύμφωνα με ηλίθια και ανεγκέφαλα πρότυπα που μου έχουν επιβληθεί και που πρέπει να ακολουθήσω για να μην χαλάσω την περιβόητη εικόνα μου.....

    Θα μου άρεσε να ήμουν το προιόν και όχι ο αγοραστής....αυτό θα μου έδινε την ευκαιρία να κατηγορώ τον δυνάστη μου να είμαι το θύμα που λέμε...

    Ο ρόλος του θύτη σε πληροφορώ ότι έιναι πολύ πιο ψυχοφθόρος...ειδικά όταν δεν είναι επιλογή σου και απλά σου το δώσαν το ρολάκι....
    Γεια σου και σενα,

    Εγω παλι θα προτιμουσα να "μην υπηρχε" ουτε θυτης ουτε θυμα .Αν δε σου αρεσει κατι απλα δεν το ακολουθεις.
    Αν δεν υπηρχε αγοραστικη δυναμη δε θα υπηρχε κ το συγκεκριμενο προιον αν επικρατουσε ο σεβασμος και η ευγενεια της ψυχης δε θα υπηρχε αυτο το προιον σε αυτο το βαθμο. Οταν θα υπαρξει κορεσμος τι θα γινει? θα φτασουμε να κυκλοφορουμε ολοι γυμνοι και να το κανουμε στα παρκα ως εξελιγμενοι Αδαμ και Ευα?
    Και προς θεου δε λεω να εξαλειφθει πληρως ολο το συστημα γιατι σιγουρα θα χει κι αυτο τη χρισιμοτητα του αλλα οχι και σε τετοιο επιπεδο που να μην μπορω να ανοιξω την τηλεοραση ή εφημεριδα ή περιοδικο χωρις να δω γυμνο με σεξουαλικο υπονουμενο. Ακομα και στα παιδικα υπαρχουν σεξουαλικα υπονοουμενα.
    Εμενα γενικως δε μου αρεσουν τα ακρα και εχουμε φτασει στα ακρα.
    Και θελω ο καθενας να εχει την ελευθερια να επιλεξει τι θα δει και δυστυχως κανενας μας σημερα δεν την εχει.
    Τα παιδια και ιδιατερα τα κοριτσακια γαλουχιζονται πλεον με περιοδικα που τους λενε καντε σεξ γιατι ειναι αθλημα και πρεπει να εξασκηθειτε και να γινεται πρωταθλητες οσες πιο πολλες φορες γινεται με οσους πιο πολλους γινεται οχι γιατι το θελετε αλλα επειδη ετσι πρεπει. Επισης απο το μενου της ανατροφης δε λειπουν και τα σηριαλ που ολοι πηδ* μεταξυ τους μαμα κορη με τον ιδιο γκομενο, αλλαξοκωλ... κτλ και καλα οταν υπαρχει απο πισω η οικογενεια με τη σωστη και κυριολεκτικη εννοια της λεξεως δεν υπαρχει προβλημα γιατι καταλαβαινει οτι ειναι διαφορετικη η πραγματικοτητα απο την τηλεοραση (λεμε τωρα...) και γενικα εχει αμυνες αλλα οταν "δεν υπαρχει οικογενεια", που ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις μερες μας, τοτε...
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  2. #72
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Ζωή & Ζώδια
    Location
    Κυκλοφορώ πανελλαδικά
    Posts
    800

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    ....

    Εμενα γενικως δε μου αρεσουν τα ακρα και εχουμε φτασει στα ακρα.
    ....
    Τα παιδια και ιδιατερα τα κοριτσακια γαλουχιζονται πλεον με περιοδικα που τους λενε καντε σεξ γιατι ειναι αθλημα και πρεπει να εξασκηθειτε και να γινεται πρωταθλητες οσες πιο πολλες φορες γινεται με οσους πιο πολλους γινεται οχι γιατι το θελετε αλλα επειδη ετσι πρεπει. Επισης απο το μενου της ανατροφης δε λειπουν και τα σηριαλ που ολοι πηδ* μεταξυ τους μαμα κορη με τον ιδιο γκομενο, αλλαξοκωλ... κτλ και καλα οταν υπαρχει απο πισω η οικογενεια με τη σωστη και κυριολεκτικη εννοια της λεξεως δεν υπαρχει προβλημα γιατι καταλαβαινει οτι ειναι διαφορετικη η πραγματικοτητα απο την τηλεοραση (λεμε τωρα...) και γενικα εχει αμυνες αλλα οταν "δεν υπαρχει οικογενεια", που ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις μερες μας, τοτε...
    Καλώς ή κακώς, για να σηκωθείς πρέπει πρώτα να πέσεις. Αν μας θλίβει η εντύπωση ότι το πηγάδι δεν έχει πάτο είναι μάλλον επειδή έχουμε δρόμο να διανύσουμε ακόμη. Δρόμο που δεν είναι εύκολος και με πολλές σειρήνες.
    Ζωή & Ζώδια

    Όπως πάνω, έτσι και κάτω

  3. #73
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Και γω πιστευω οτι καποια στιγμη θα πιασουμε πατω και ισως ειναι για καλο..
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  4. #74
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    τα κοριτσακια γαλουχιζονται πλεον με περιοδικα που τους λενε καντε σεξ γιατι ειναι αθλημα και πρεπει να εξασκηθειτε και να γινεται πρωταθλητες οσες πιο πολλες φορες γινεται με οσους πιο πολλους γινεται οχι γιατι το θελετε αλλα επειδη ετσι πρεπει.
    Επισης απο το μενου της ανατροφης δε λειπουν και τα σηριαλ που ολοι πηδ* μεταξυ τους μαμα κορη με τον ιδιο γκομενο, αλλαξοκωλ... κτλ
    και καλα οταν υπαρχει απο πισω η οικογενεια με τη σωστη και κυριολεκτικη εννοια της λεξεως δεν υπαρχει προβλημα γιατι καταλαβαινει οτι ειναι διαφορετικη η πραγματικοτητα απο την τηλεοραση (λεμε τωρα...) και γενικα εχει αμυνες αλλα οταν "δεν υπαρχει οικογενεια", που ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις μερες μας, τοτε...
    Eιιιιιιιι με εκφραζεις απολυτα σε αυτο σου το post
    Ρε Skorpion μηπως εισαι αντρας ;;;
    Scary :w00t:

    Συμπερασμα
    μην διαβαζεται περιοδικα τυπου Cosmopolitan
    και μην υιοθετειτε\επηρεαζεστε σε οτι σας λεει η τηλεοραση, τα ΜΜΕ και σε οτι βλακειες κανουμε και εμεις οι αντρες

  5. #75
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Οχι δεν ειμαι αντρας
    Αλλα πρεπει να πω οτι η παραπανω μου αποψη ισχυει σε γενικες γραμμες και για τα αρσενικα
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #76

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Συμφωνώ και επαυξάνω skorpion! Perfect

    Βασικά τα τελευταία χρόνια τα πάντα προσεγγίζονται με το σεξ. Όπου κοιτάξεις, όπου και αν γυρίσεις αυτό βλέπεις.....όλοι το έχουν καταλάβει, γι' αυτό και το κάνουν. ΤΟ ΣΕΞ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΡΕΛΑ. Μας το σερβίρουν καθημερινά στο πιάτο και τελευταία σε πιο άγριους συνδυασμούς......


    Και έτσι για να ευθυμήσουμε λιγάκι, δανείζομαι την ατάκα : "Κόβεται το σεξ; Δεν κόβεται!"

  7. #77
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Ζωή & Ζώδια
    Location
    Κυκλοφορώ πανελλαδικά
    Posts
    800

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Και έτσι για να ευθυμήσουμε λιγάκι, δανείζομαι την ατάκα : "Κόβεται το σεξ; Δεν κόβεται!"
    Με εντολή γιατρού ίσως. Με εντολή παπά, δεν νομίζω...
    Ζωή & Ζώδια

    Όπως πάνω, έτσι και κάτω

  8. #78
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    giorgosb71
    Re: όμως να πω οτι πολλές φορές…να μας οδηγήσουν … στο σκοτάδι γιατί ή προσωπική αλήθεια και η γνώση θέλουν γερό στομάχι και καμιά φορά η άγνοια σε φέρνει σε μια κατάσταση ευτυχίας έστω και αποστειρωμένης. ... Και δεν φτάνουν όλοι στην άκρη,…

    Διαφορετικά όμως, ποτέ δεν θα γνωρίσεις τα βάθη του εαυτού σου, μακάριοι βέβαια οι άνθρωποι της αποστειρωμένης ευτυχίας, αλλά δυστυχώς αυτό δεν κρατάει πολύ, και αν ακόμη δεν δαγκάσουμε εμείς το μήλο, ίσως το κάνει το έτερο ήμισι. Όπως και να χει, αυτή η ανηφορίτσα, είναι ένας ατέρμονος μονόδρομος και το γερό στομάχι απλά ένα από τα αποτέλεσμα τα αυτής. Dare or die. humanleague


    Re: Αν είχαμε γεννηθεί στην Αφρική … όταν δεν έχεις να φας....

    Που γεννηθήκαμε και σε τι συνθήκες, είναι κάτι που δεν επιλέξαμε εμείς. Όσο για την Αφρική, http://www.foodforthepoor.org/site/c....CBEA/Home.htm αντί γκρίνιας. Χωρίς να σημαίνει ότι αυτοί που αποζητούν την ευτυχία στη σχέση, είναι και γαϊδούρια.

  9. #79
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Marina 7771
    Re: …αλλά θα συμφωνήσω με την roadrunner, δεν είναι απλό να ξεφύγει κανείς απ' την ομάδα.

    Ίσως όμως και τα μέλη της "ομάδας" να διαφοροποιούνται απ'τις αρχές της, και μην μπορούν γιατί κωλόνουν. Εμείς πάντως πρέπει να έχουμε σαν πυξίδα τη δικής μας ευτυχία και που ξέρεις οι πρακτικές μας μπορεί να βρουν και άλλους σύμφωνους.

  10. #80
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    skorpion
    Re: Εγω παλι θα προτιμουσα να "μην υπηρχε" ουτε θυτης ουτε θυμα.

    Ανεξάρτητα από το περιβάλλον, αυτό είναι κάτι που πρέπει να επιδιώκεται και από τους δύο.


    Re: Αν δεν υπήρχε αγοραστική δύναμη δε θα υπηρχε κ το συγκεκριμένο προϊόν αν επικρατούσε ο σεβασμός και η ευγένεια της ψυχής δε θα υπήρχε αυτό το προϊόν σε αυτό το βαθμό. Όταν θα υπάρξει κορεσμός τι θα γινει? θα φτασουμε να κυκλοφορουμε ολοι γυμνοι και να το κανουμε στα παρκα ως εξελιγμενοι Αδαμ και Ευα?

    Σαν κοινωνικός προβληματισμός με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο. Και μάλλον εκεί οδεύει η κοινωνία. Στην διαστροφή. ένιγουέι… και μείς όμως, μπορούμε να καλιεργίσουμε απ την πλευρά μας την δική μας διαστροφή (σε σχέση με τα γύρω μας στάνταρ) Την επιμονή για ΑΓΑΠΗ ΕΡΩΤΑ & ΧΑΜΟΓΕΛΟ.



    Re: Τα παιδια και ιδιατερα τα κοριτσακια … οταν υπαρχει απο πισω η οικογενεια με τη σωστη και κυριολεκτικη εννοια της λεξεως δεν υπαρχει προβλημα γιατι καταλαβαινει οτι ειναι διαφορετικη η πραγματικοτητα απο την τηλεοραση (λεμε τωρα...) και γενικα εχει αμυνες αλλα οταν "δεν υπαρχει οικογενεια", που ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις μερες μας, τοτε...

    Έχεις απόλυτο δίκιο. Ο γωνιός είναι η μόνη άμυνα.

 

 
Page 8 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads