s
Ανδρικές εμμονές στο σεξ - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 134
  1. #21
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Alien από τα λεγόμενα σου βγαίναι ένας μισογυνισμός να πω...,απέχθεια για το γυναικείο φύλο να πω...,δεν ξέρω εσύ ξέρεις καλύτερα!!!
    Πάντως και οι άντρες για γυναίκες συζητούν και μάλιστα ασταμάτητα. Αυτό δεν εμποδίζει ούτε εκείνους ούτε τις γυναίκες να έχουν και άλλα ενδιαφέροντα. Το να ενδιαφέρεσαι για το αντίθετο φύλο δεν είναι εμμονή είναι κάτι φυσιολογικό και υγειές.
    (Αν τα σχόλια, που κατά λάθος όπως λες ακούς κατά καιρούς, αφορούσαν εσένα θα είχες την ίδια αντίδραση? Λέω τώρα εγώ!)

  2. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Μου αρεσει που φωναζετε οτι ειστε και καλυτερες απο μας του αρσενικους :bigsmile:
    Αφου ιδιες γινεστε...

    Ειναι απιστευτο τα τελευταια χρονια ποσες φορες μου εχει τυχει να βρισκομαι σε καποιο διπλανο δωματιο και να ακουγονται μεχρι τα αυτια μου γυναικεια κουτσομπολια του στυλ...
    """"ΑΧΧΧΧ τι ωραιος που ειναι ο Παναγιωτακης""""""
    """"Αχχχχ ο Χρηστακης ειναι γλυκας"""
    """"Αχχχχ τι ωραια πρασινογαλαζα ματια που εχει ο Δημητρακης, ειναι κουκλος""""

    Τετοια κουτσομπολια περι προτιμησεων δεν θελω να ακουω και ουτε κανονικα με ενδιαφερουν αλλα για καποιο λογο ολο στα δικα μου τα αυτια θα τυχαινουν να ακουγονται οι σεξουαλικες και εμφανισιακες προτιμησεις της καθε μια τυχαιας.....
    Ισως να οφειλετε στο ζωδιο για να μου τυχαινει αυτο, τι να πω δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως ??

    Ειναι κατι και που σιχαινομαι αλλα δυστυχως θελω δεν θελω δεν ακουω και τιποτα αλλο απο τα γυναικεια στοματα τα τελευταια χρονια,
    μονο τις εμφανισιακες προτιμησεις τους για τον\τους ταδε <<γκομενο\ους>> για κανενα make-up η για πως θα αγορασουν κανενα ρουχο για να ""ελκυουν"" και για να ανεβαινει το "εγω" τους

    Αυτα ειναι τα καταντια...

    Με όλη την καλή διάθεση πάντα...

    είναι σα να λέω εγώ ότι από τα ανδρικά στόματα δεν ακούω τίποτα άλλο, παρά μόνο σχόλια... για τα "κομμάτια" που περνούν από μπροστά τους... για το με ποιες φασώθηκαν ή ό,τι άλλο χθες βράδυ και τί σκέφτονται για το αποψινό βράδυ που δε γίνεται (πώς είναι δυνατόν;;;; ) να μείνουν μόνοι... για την καινούρια διπλή εξάτμιση που έβαλαν στο spor χαμηλωμένο αμάξι τους και την spacecraft αεροτομή στο πορτπαγκάζ...

    αυτό τί σημαίνει όμως; Ότι όλοι άνδρες σκέφτονται αυτά και μόνο αυτά;;; Προσπαθούμε να μην γενικεύουμε, γιατί δεν είναι δίκαιο για τους υπόλοιπους. Σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι επιφανειακοί, σαν τις γυναίκες που αναφέρεις ή σαν αυτούς που λεω εγώ, μην τα ισοπεδώνουμε όμως όλα! Όχι ότι είναι κακό να λέμε και να λέτε γι' αυτά! Αλλά δε λέμε ή λέτε μόνο αυτά!

    Σκέψου και το άλλο... ακούγοντας τις γνώμες των γυναικών και τις προτιμήσεις τους, κάνεις χαλαρά μια εγκυρότατη έρευνα για το τί θελουν οι γυναίκες, βολιδοσκοπείς ένα πράμα... Καλό είναι αυτό! Σαν το χάρισμα που είχε ο Μελ Γκίμπσον στην ομώνυμη ταινία! :nuts:

  3. #23

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Πωπω…. Να ένα θέμα που οδηγεί σε συγκρούσεις μεταξύ των 2 φύλλων, δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά μου φαίνεται ότι όλα αυτά είναι λίγο σχετικά…
    Για μένα το σημαντικότερο είναι αφού τα πράγματα φτάσουν σε αυτό το σημείο να υπάρχει τουλάχιστον ένας αμοιβαίος σεβασμός ώστε να μπορέσουν να αποδώσουν και οι δυο..
    Το ότι είναι δύσκολο ειδικά στις μέρες μας είναι γεγονός…έχουν γίνει όλα τόσο εύκολα σε αυτόν τον τομέα…

  4. #24
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Το ότι είναι δύσκολο ειδικά στις μέρες μας είναι γεγονός…έχουν γίνει όλα τόσο εύκολα σε αυτόν τον τομέα…[/quote]

    Αν ηταν απλως ευκολα, δεν θα ηταν προβλημα. Το κακο ειναι πως εχουν γινει πολυ, μα παρα πολυ κυνικα...
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  5. #25

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Ετσι ακριβως...παντα οι αντρες θα κατηγορουν τις γυναικες και οι γυναικες τους αντρες και η χρυση τομη δεν θα βρεθει ποτε.....
    ...λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στην σελήνη

  6. #26

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by ΝΙΚΥ View Post
    Ετσι ακριβως...παντα οι αντρες θα κατηγορουν τις γυναικες και οι γυναικες τους αντρες και η χρυση τομη δεν θα βρεθει ποτε.....
    Η χρυσή τομή μάλλον είναι η πράξη πλέον :toung:

  7. #27

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    χαχα καλό ναι μπορει να ειναι η χρυση τομη μονο σε περιπτωση που ειναι επιτυχημενο και για τους δυο
    τωρα να πω οτι συνηθως δεν ειναι ή θα με πειτε υπερβολικη;
    ειναι λεπτο ζητημα αλλα η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι συνηθως δεν ειναι καλο και για τους δυο γι αυτο μιλησα πιο πανω για σεβασμο...
    ...λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στην σελήνη

  8. #28

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by ΝΙΚΥ View Post
    χαχα καλό ναι μπορει να ειναι η χρυση τομη μονο σε περιπτωση που ειναι επιτυχημενο και για τους δυο
    Εκεί όντως είναι ΧΡΥΣΗ η τομή :bigsmile:

    τωρα να πω οτι συνηθως δεν ειναι ή θα με πειτε υπερβολικη;
    ειναι λεπτο ζητημα αλλα η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι συνηθως δεν ειναι καλο και για τους δυο γι αυτο μιλησα πιο πανω για σεβασμο...
    Δεν θα σε πούμε υπερβολική...τουλάχιστον όχι εγώ! Γιατί μπορεί να γίνει η προσπάθεια να κλείσει η τομή.... και τελικά να γίνει το αντίθετο !!! Επομένως.... δε θα ναι τομή αξίας (χρυσή :toung: )

  9. #29
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    Alien από τα λεγόμενα σου βγαίναι ένας μισογυνισμός να πω...,απέχθεια για το γυναικείο φύλο να πω...,δεν ξέρω εσύ ξέρεις καλύτερα!!!
    Εμ με αυτα που εχω ακουσει συγγνωμη αλλα δεν μπορω να βγαλω και θαυμασμο

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    Το να ενδιαφέρεσαι για το αντίθετο φύλο δεν είναι εμμονή είναι κάτι φυσιολογικό και υγειές.
    Δεν διαφωνω μα δεν ειπα το αντιθετο σε οτι αφορα αυτο
    αλλα ωρες ωρες πιστευω οτι οπως εχουν καταντησει δεν αξιζει πλεον ο κοπος να ενδιαφερεσαι (οπως τουλαχιστον τα βλεπω εγω τα πραγματα)

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    (Αν τα σχόλια, που κατά λάθος όπως λες ακούς κατά καιρούς, αφορούσαν εσένα θα είχες την ίδια αντίδραση? Λέω τώρα εγώ!)
    Eμ βεβαια τοτε θα το εβλεπα διαφορετικα
    Εσενα αμα το ανδρικο φυλό σε σχολιαζε ως την επομενη Monica Beluci δεν θα τα εβλεπες καποια πραγματα διαφορετικα απο οτι σημερα ; Λεω τωρα εγω ;

    Ελα ομως που δεν ειναι ετσι τα πραγματα
    Δεν ζω με το ΑΜΑ και με το τι ΘΑ γινοταν

    Το σχολιο μου αναφεροταν οτι τα τελευταια χρονια εσεις οι γυναικες εχετε αλλαξει ριζικα και οι περισσοτερες εχετε γινει πιο ρηχες (τουλαχιστον απο οτι παρατηρω και ακουω)
    και οχι αμα θα ημουν ο επομενος Mπραντ Πιτ η Ρουβας η κατι αναλογο και οι γυναικες θα ασχολοντουσαν 24 ωρες το 24ωρο μαζι μου (που ειμαι σιγουρος θα το κανανε και κυριως με τα σημερινα δεδομενα) .

    Φυσικα σε αυτη τη περιπτωση τοτε τα πραγματα θα τα εβλεπα διαφορετικα οπως θα γινοταν και στον καθενα αμα τον η την ειχαν ως προτυπο λατρειας οι υπολοιποι

  10. #30
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Talking Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Eμ βεβαια τοτε θα το εβλεπα διαφορετικα
    Εσενα αμα το ανδρικο φυλό σε σχολιαζε ως την επομενη Monica Beluci δεν θα τα εβλεπες καποια πραγματα διαφορετικα απο οτι σημερα ; Λεω τωρα εγω ;
    Φυσικα σε αυτη τη περιπτωση τοτε τα πραγματα θα τα εβλεπα διαφορετικα οπως θα γινοταν και στον καθενα αμα τον η την ειχαν ως προτυπο λατρειας οι υπολοιποι
    Υπάρχουν και άνθρωποι που προτιμούν για παράδειγμα την Τζολι απο την Μπελούτσι ή την Μισέλ Φάιφερ η δεν ξέρω κι εγώ ποιά άλλη.Αυτό σημαίνει οτι η Μπελούτσι δεν ειναι όμορφη;;;Οχι.Απλά ο καθένας έχει τις δικές του προτιμήσεις.
    Σιγουρα εκει έξω υπάρχει καποια η οποία σε βλέπει σαν "Μπράντ Πίτ"!
    Ισως όμως κοιτάζεις σε λάθος μέρη!

    Παντως δεν μπορείς να βάζεις όλες τις γυναικες η εμεις τους αντρες σε ένα τσουβάλι,γιατί ειναι λάθος.Επιπλέον οι παράγοντες έλξης και επιλογής συντρόφου διαφέρουν απο ανθρωπο σε άνθρωπο.Αλλος εξιτάρεται απο την εξυπνάδα,αλλος από την πνευματική καλλιέργεια,αλλος απο τους καλούς τρόπους κτλ κτλ κτλ:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

 

 
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads