s
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Σας αρέσει το myHoroscope;

Voters
555. You may not vote on this poll
  • Είναι Πολύ καλό

    371 66.85%
  • Είναι Καλό

    151 27.21%
  • Είναι Μέτριο

    11 1.98%
  • Είναι Κακό

    0 0%
  • Έχει ελλείψεις

    16 2.88%
  • Είναι αδιάφορο

    6 1.08%
Page 6 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 164
  1. #51
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Καλημέρα... θα ήθελα να κάνω μία πρόταση οργανωτική περισσότερο παρά σε ό,τι αφορά τα άρθρα που θα δημοσιευτούν. Έπειδή συχνά υπάρχουν άρθρα παλαιότερα που τα νεότερα μέλη δεν τα ξέρουμε και δεν τα έχουμε διαβάσει κι επειδή τα άρθρα πλέον είναι πάρα πολλά για να μπορέσει κανείς να φυλλομετρήσει όλα τα forums πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχουν άνθρωποι στην ομάδα του site, που να προβαίνουν σε διαδικασίες promotion των παλαιότερων άρθρων που ενδεχομένως εδώ και καιρό δεν έχουν διαβαστεί...
    Υπάρχει βεβαίως η διαδικασία αναζήτησης και είναι σημαντική, αλλά μόνο για κάποιον που ξέρει ακριβώς τι ψάχνει, όχι για κάποιον μη μυημένο στην αστρολογία που διαβάζει απλώς τη νέα αρθρογραφία για να δει τι λένε αυτοί που ξέρουν.
    Επίσης μία άλλη πρόταση θα ήταν με τη δημοσίευση των άρθρων να υπάρχουν στο τέλος παραπομπές σε άλλα σχετικά άρθρα που είχαν δημοσιευτεί παλαιότερα, ώστε να μπορεί κάποιος να εμβαθύνει. Και αυτό θα πρέπει να γίνει με τη βοήθεια ειδικής ομάδας και βάσης δεδομένων που θα κατηγοριοποιεί τα κείμενα, ώστε να εμφανίζονται παραπομπές σε κείμενα της ίδιας κατηγορίας. Δεν ξέρω αν υπάρχουν τα εργαλεία και η απαραίτητη υποδομή, αλλά αν υπάρχουν θα ανέλθει σημαντικά πιστεύω ή εικόνα του site...

    Φιλικά,
    Βασίλης Παπαδολιάς
    Για βιβλία αστρολογίας και μεταφυσικής επισκεφτείτε το IL_PICCOLO εναλλακτικό βΙβλιοπωλείο. Βενιζέλου 29, στη Νέα Χαλκηδόνα. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές και την γνώση μας πάνω στο εναλλακτικό βιβλίο. Παραγγελίες και με Αντικαταβολές στο 210-2527690.

  2. #52
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Καλημέρα... θα ήθελα να κάνω μία πρόταση οργανωτική περισσότερο παρά σε ό,τι αφορά τα άρθρα που θα δημοσιευτούν. Έπειδή συχνά υπάρχουν άρθρα παλαιότερα που τα μέλη δεν τα διαβάζουμε πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχουν άνθρωποι στην ομάδα του site, που να προβαίνουν σε διαδικασίες promotion των παλαιότερων άρθρων που ενδεχομένως εδώ και καιρό δεν έχουν διαβαστεί...
    Υπάρχει βεβαίως η διαδικασία αναζήτησης και είναι σημαντική, αλλά μόνο για κάποιον που ξέρει ακριβώς τι ψάχνει, όχι για κάποιον μη μυημένο στην αστρολογία που διαβάζει απλώς τη νέα αρθρογραφία για να δει τι λένει αυτοί που ξέρουν.
    Επίσης μία άλλη πρόταση θα ήταν με τη δημοσίευση των άρθρων να υπάρχουν στο τέλος παραπομπές σε άλλα σχετικά άρθρα που είχαν δημοσιευτεί παλαιότερα, ώστε να μπορεί κάποιος να εμβαθύνει. Και αυτό θα πρέπει να γίνει με τη βοήθεια ειδικής ομάδας και βάσης δεδομένων που θα κατηγοριοποιεί τα κείμενα, ώστε να εμφανίζονται παραπομπές σε κείμενα της ίδιας κατηγορίας. Δεν ξέρω αν υπάρχουν τα εργαλεία και η απαραίτητη υποδομή, αλλά αν υπάρχουν θα ανέλθει σημαντικά πιστεύω ή εικόνα του site...

    Φιλικά,
    Βασίλης
    Για βιβλία αστρολογίας και μεταφυσικής επισκεφτείτε το IL_PICCOLO εναλλακτικό βΙβλιοπωλείο. Βενιζέλου 29, στη Νέα Χαλκηδόνα. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές και την γνώση μας πάνω στο εναλλακτικό βιβλίο. Παραγγελίες και με Αντικαταβολές στο 210-2527690.

  3. #53
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    21

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Quote Originally Posted by retrograde
    Ανοίγω αυτό το θέμα και είναι ακριβώς αυτό που λέει ο τίτλος του. "Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι".

    Είναι ευχάριστο για σας MyHoroscope;
    Σας δημιουργεί πρόβλημα στην πλοήγησή του όταν το ξεφυλλίζετε και κατά συνέπεια είναι άσχημα δομημένο;
    Έχει πολλές παραλήψεις;
    Του λείπουν σημαντικά άρθρα;
    Οι αστρολόγοι δεν είναι συνεπείς προς τις απαντήσεις τους στους χρόνους;
    Οι συντονιστές σας δημιουργούν προβλήματα και έχετε ενστάσεις;
    Γενικότερα υπάρχει κάποιο πρόβλημα που εμείς που ανήκουμε στην υποστηρικτική και τεχική ομάδα του δεν το έχουμε εντοπίσει;

    Όλα αυτά θα συζητάμε σε αυτό το θέμα με την ευχή οι συστάσεις σας να μας κάνουν καλύτερους. Έχουμε πολύ δουλειά ακόμη να κάνουμε και σας θέλουμε δίπλα μας!

    Σας ευχαριστούμε!

    1.Σαν επισκέπτρια μιας βδομάδας μου φάνηκε πάρα πολύ καλό και ευχάριστο στο κλίμα!
    2.Δεν είναι άσχημα δομημένο, αλλά είναι όντως τόσες πολλές οι ενότητες που δεν ξέρω από που να πρωτοξεκινήσω!
    3.Δεν το νομίζω, με τόσο μεγάλο αριθμό θεμάτων και δημοσιεύσεων....μόλις το εξερευνήσω καλά και καταλάβω ότι υπάρχει κάποια έλλειψη, θα σας το πω!
    4.Αυτό θα το δω εν καιρώ....
    5.Και αυτό εν καιρώ....
    6.Απ' όσο έχω δει, μια χαρά την κάνουν τη δουλειά τους....αλλά θα χρειαστώ λίγο χρόνο παραπάνω!
    7.Αν υπάρξει, θα σας το πω σίγουρα!

  4. #54
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Εχει αρκετα ενδιαφερον θεματα αστρολογικου περιεχομενου αλλα και μη

    Παρολα αυτα πιστευω οτι μπορει να γινει καλυτερο για αυτο ψηφισα το 2ο

  5. #55

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Γεια σε ολους σας και σας ευχαριστώ για ότι θέλετε να μου μάθετε , διότι ειμαι καινούρια στις αστρολογικές μου ανησυχίες και πιστεύω οτι ήδη με εχετε βοηθήσει αρκετα .Πολλή καλή η αναλύση σας.

  6. #56
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Γεια χαρά σε όλους

    Είμαι μέλος εδώ και μερικούς μήνες αλλά πρώτη φορά γράφω μηνυμα.
    Το site αυτό το βρίσκω πολύ ενδιαφέρων.
    Κάποια στιγμή θα γράψω και ένα σχόλιο σε συγκεκριμένο θέμα.
    Απλά τώρα σας εύχομαι χρόνια πολλά και καλή χρονια σε όλους και το νέο έτος να σας φέρει ότι επιθυμείτε.
    Όσον αφορά τους συντελεστές του "MyHoroscope" εύχομαι ένα δημιουργηκότατο 2007 και να συνεχίσετε την προσπάθεια.


  7. #57

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Καλησπερα σε ολους!Χρονια πολλα και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος!!!
    Βρισκω το site σας εκπληκτικο!Ειμαι αρκετο καιρο μελος αλλα ως τωρα εχω αρκεστει στο να διαβαζω μονο τα αρθρα(ειναι πολλα ,περιεκτικα και πολυ ενδιαφεροντα).Δυστυχως εχω πολυ λιγες γνωσεις αστρολογιας και για αυτον τον λογο δεν εχω λαβει ενεργα μερος στις μεχρι τωρα συζητησεις.:unsure:
    Συγχαρητηρια σε ολο το team!!!!Verneigung :horoscope:

  8. #58
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    10

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    είναι ένα πολύ καλό site που μας μεταβιβάζει γνώσεις γύρω από θέματα που ορισμένοι θεωρούν ταμπου..
    μόλις το γνωρίσω καλυτερα θα έχω μια πιο ολοκληρωμ΄ρνη άποψη. πάντως προς το παρόν τα στοιχεία είναι πολύ καλα.
    καλη χρονια
    και ευτυχισμένο το 2007

  9. #59
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Μαριάννα
    Location
    Μυτιλήνη-Ελλάδα
    Posts
    73

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    καλησπέρα σας,
    νομίζω οτι μέχρι στιγμής δεν έχω δει ποιό ολοκληρωμένο site περί Αστρολογίας...
    Όλο το team του :horoscope: έχει κάνει φοβερή δουλεία.
    Εγώ να πώ την αλήθεια ξέρω ελάχιστα απο αστρολογία.. αλλά μπορώ να πώ οτι με έχει βοηθήσει πολύ στο να κατανοήσω τι ακριβώς είναι η Αστρολογία..
    Να συνεχίσετε έτσι!!Είστε πολύ καλοί όλοι...!!καλή συνέχεια...
    Εύχομαι το 2007 να είναι ακόμα ποιό δημιουργικό...



  10. #60

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    ine arketa kalo:clapping:

 

 
Page 6 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads