s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 349
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 349 of 350 FirstFirst ... 249 299 339 345 346 347 348 349 350 LastLast
Results 3,481 to 3,490 of 3493
  1. #3481
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ASTROLOGIA2756 View Post
    ΚΑΛΗΜΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ASTROLOGIA2756
    καλωσορισες αγαπητο νεο μελος
    επισης μπορειτε γραφτητε και στο νεο μας αστρολογικο σαιτ
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  2. #3482

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σε όλους. Εύχομαι υγεία και καλή διασκέδαση σε όλους μας.

  3. #3483
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Ελευθερία
    Location
    Πέραμα Αττική
    Posts
    83

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας! Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους! Να περνάτε υπέροχα...μην το βάζετε "κάτω"....!

  4. #3484
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by Wetcircle View Post
    Καλησπέρα σε όλους. Εύχομαι υγεία και καλή διασκέδαση σε όλους μας.
    Quote Originally Posted by LAHTARA View Post
    Καλησπέρα σας! Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους! Να περνάτε υπέροχα...μην το βάζετε "κάτω"....!
    καλωσηρθες αγαπητο νεο μελος καλη συνεχεια να γραφτεις και στο νεο σαιτ του myhoroscope
    Αγαπητη LAHTARA ευχομαι και σε εσενα καλο καλοκαιρι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #3485

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπερα και απο μένα ,
    Ειμαι καινούργια στο φόρουμ το οποίο επισκεπτόμουν πολυ καιρο χωρις να εχω γραφτεί και συγχαρητήρια γιατι ειναι αξιόλογο και όσον αφορά τους χάρτες που προςφερει αλλα και για τα θέματα που κατα καιρούς συζητούνται . Μ αρεςει πολυ η αστρολογία δυςτυχως δεν εχω εμπεριστατωμένες γνώσεις νομιζω μια μικρή άποψη απο τα καποια χρονια που διαβάζω.
    Θελω να ξεκινήσω ενα θεμα συγχωρέστε με που θα το ποστάρω εδώ και αν μπορείτε υποδείξτε μου πως να το μεταφέρω στη κατάλληλη θεση.
    Αυτο το διάστημα κοιταζω το χάρτη μου και προσπαθώ να καταλαβω αν υπόσχεται τεκνοποιηση .
    Θα γραψω τις οψεις μου Ωστόσο θα ήθελα καποια σχολια ή και διορθωσεις αν μποερειτε..

    Λοιπον
    Βλέπω κυβερνητη 5ου τον ερμή σε σύνοδο με κυβερνητη 8ου και 9ου που ειναι ο κρονος . Σε σύνοδο μ αυτούς και ο regulus.
    Σεληνη αντιθεση με Ποσειδωνα επισης . Νομιζω εχω ταυ τετραγωνο σεληνης Ποσειδωνα Αφροδίτης στον άξονα 1ου 7ου και 5ου. Μια αδύναμη αφροδίτη η οποια τελικά ειναι σε τετραγωνο με την σεληνη ή οχι ; Γιατι απέχει 9 μοίρες νομιζω .Υποθέτω οτι αυτη δίνει την λύση στην αντίθεση σελήνης και ποσειδώνα?? Σωστα τα λέω? Απλά δεν ξέρω αν αυτό εχει να κάνει με τον τομέα της τεκνοποίησης.
    Ενα αλλο δύσκολο σημείο για μένα να κατανοησω, λογω αγνοιας , είναι η παρουσία του Πλούτωνα μέσα στον 5 ο οικο, ο οποίος τυγχάνει να είναι κυβερνήτης ενος 6 ου με εμπεριεχόμενο ζώδιο .
    Ο πέμπτος οίκος είναι γεμάτος πλανήτες και τον βόρειο δεσμό. Αλλα ο αρης και ο πλουτωνας ειναι κακεργέτες απ ότι λένε. Συν τοισ άλλοις ο Αρης είναι κυβερνήτης του 12ου και ο πλούτωνασ με την αφροδίτη κυβερνήτες του 6ου!!! Άρρωστα παιδια ; Ασχημη υγεια ;
    Τα καλα νέα ίσως να είναι τα εξαγωνα του Δια του 2ου οίκου με την αφροδίτη και τον αρη. Ακόμα πιο έντονο και σε συγκλιση το τριγωνο Πλο΄ύτωνα στον 5ο με τη σελήνη του πρώτου οίκου.
    Παρένθεση απο τα λίγα που γνωρίζω είναι οτι στο ωροσκόπιο μου ειναι εντονότατος ο ερμής. Παντου ερμής.Νομίζω είναι ο κυρίαρχος.
    Αν θεωρήσουμε οτι τα παιδια είναι οι οψεις του κυβερνήτη με πλανητες εξωκρόνιους και μή τότε εγω θα κάνω παιδια μ αυτο το τετραγωνο του ερμή με την σελήνη και την συνοδότου με τον κρονο???/ ο κρονος ειναι ενας βαρύς πλανητης γενικα αλλα συνδέεται στενά με τον ρεγκουλους. Ενστικτωδώς πλανήτης με αρνητική χροιά στο συγκεκριμένο χαρτη θα έλεγα οτι ειναι ο ποσειδωνας στον 7 ο και ο χειρωνας αστεροειδής . Η αφροδιυη ειναι μεν τοποθετημένη στον 5ο οικο αλλα σε πτώση . Χτυπιέται απο τον Ποσειδωνα ,αυτο σαν αποτέλεσμα δεν ξερω πως να το ερμηνεύσω .
    Επιπλέον τον κλήρο των παιδιών στην ακριβή έξαρση της σεληνης στις 3 του ταύρου αλλα στον 12ο οικο. Θα μπορούσε να είναι αποβολή , θα μπορούσε να είναι θάνατοσ παιδιού ? Ή θα μπορούσε να δείχνει στοιχεία παιδιού με εντονο ποσειδώνα και ιχθυ λογω 12 ου?
    Το μεσοδιαςτημα Σεληνης Αφροδίτης στη μηδενική του λέοντα. Εμαθα οτι δεν αγγίζεται απο τον ήλιο δεδομένου οτι υπάρχεουν 6 μοιρες διαφορα μεταξύ τους.

    Σε λίγες μερες ο διέλαυνων Δίας θα κανει σύνοδο με την ακμή του 5ου μου και αναρωτιέμαι αν οταν στη συνεχεία κανει σύνοδο με την Αφροδίτη ενεργοποιηθεί το ταυ τετραγωνο που ενδεχομένως εχω ; Αν υποθέσουμε οτι Δίας όντως μεγενθύνει καταστάσεις τι θα μπορουςε να σημαινει αυτή η συνοδος ;
    Στην ηλιακη επιστροφη ο Δίας ειναι πανω στο μεσοδιαστημα σεληνης αφροδιτης .
    Δεν ξερω αν τα λεω σωστα και σε τι συμπεραςμα μπορω να υπεισελθω.
    30/7/78 ωρα 02.20 πμ ΑΘηνα .
    Ζήτω συγγνώμη για το μακροσκελές μηνυμα .

  6. #3486

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σε όλους, μου αρέσει η αστρολογία και πιστεύω ότι θα βρω πολλά ενδιαφέροντα πράγματα εδώ

  7. #3487

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας κ εμενα μου λενε το καφε που κ που κ με ενδιαφερει πολυ το θεμα περισσοτερο θελω να μαθαινω για τα ερωτικα μου θεματα. Βλεπουν συνεχως εναν αντρα να κοιταει προς το μερος μου..

  8. #3488
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by dorapapa View Post
    Γεια σε όλους, μου αρέσει η αστρολογία και πιστεύω ότι θα βρω πολλά ενδιαφέροντα πράγματα εδώ
    Quote Originally Posted by ntinio View Post
    Γεια σας κ εμενα μου λενε το καφε που κ που κ με ενδιαφερει πολυ το θεμα περισσοτερο θελω να μαθαινω για τα ερωτικα μου θεματα. Βλεπουν συνεχως εναν αντρα να κοιταει προς το μερος μου..
    καλωσηρθατε στην παρεα μας καλη συνεχεια σας ευχομαι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  9. #3489

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπερα στην παρεα!!!!!!!!!!

  10. #3490
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Ελευθερία
    Location
    Πέραμα Αττική
    Posts
    83

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλή δύναμη σε όλους παιδιά! Εγώ εκτός από δύναμη χρειάζομαι και ψυχραιμία.... Δύσκολη εποχή.... Να είστε όλοι καλά!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads