s
MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ? - Page 9
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 9 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9
Results 81 to 88 of 88
  1. #81

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Η Εμπορική ανήκει πλέον στην Άλφα. Ενδεχομένως χρειάζεται μία ανανέωση στην χρεωστική σου ή και στον λογαριασμό σου γενικότερα, έτσι ώστε να είναι συμβατά με το τραπεζικό σύστημα. Ρώτα την τράπεζά σου. Το ίδιο πρόβλημα ίσως έχουν όσοι έχουν χρεωστικές τραπεζών που εντάχθηκαν σε άλλες μεγαλύτερες......
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  2. #82
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Τι απροσδοκητη χαρα!!!Εχω συγκινηθει πολυ, γιατι μεσα απο ενα αισθημα νοσταλγιας κλικαρα το σαιτ,περιμενοντας να δω το τελευταιο αποχαιρετιστηριο μηνυμα και ξαφνικα το βρηκα ανοιχτο.
    Διαβασα τις οδηγιες κι εβαλα τη συνδρομη μου...
    Αγαπημενε Σωκρατη, ευχομαι να εισαι ηδη πολυ καλυτερα.

    Αξιζει η προσπαθεια που γινεται και χαιρομαι που δεχθηκες στο τελος την ιδεα της Κουκι για τις συνδρομες. Θα ηταν μεγαλο κριμα κι αδικο () να χαθει ολος αυτος ο θησαυρος γνωσης, που τοσα χρονια ειχε συγκεντρωθει εδω.

    Κουραγιο παιδια, ολα θα πανε καλα στο τελος!!!!!

  3. #83

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα κι απο μένα!
    Δεν θα σας κουράσω λέγοντας τα ήδη ειπωμένα απο τους παραπάνω φίλους του σαιτ σχετικά με τη χαρά μου που ξανάνοιξε το σαιτ και ευχές για τον Σωκράτη.
    Θέλω όμως τη βοήθεια σας. Ενώ είχα διαβάσει εδώ μέσα για τις συνδρομές ότι είναι 3,6 και 9 ευρώ σήμερα που μπήκα είδα στην κορυφή της σελίδας προσφορά 10 ημερών απο 35 ευρώ στα 18 ευρώ για τις καθημερινές διελεύσεις.
    Ερωτήσεις.
    1. Τελικά για να μπορώ να χρησιμοποιώ το ολοκληρωμένο αστρολογικό πρόγραμμα όπως πριν ποσο πρέπει να πληρώσω;
    2. Ποιες οι διαφορές στις παραπάνω τιμές;
    3. Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει πεϋ παλ. Μήπως κάποιος μπορεί να μου πει πως γίνεται; για να μην σας ενοχλώ στον τοίχο στείλτε μου μήνυμα.
    Σας ευχαριστώ όλους. Χαίρομαι που σας ξαναβλέπω αν και "αόρατη" :-)

  4. #84

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Η συνδρομή για τα 9 ευρώ είναι για να μπορείς να έχεις πρόσβαση σε ότι υπηρεσίες παρείχε το site και πριν. Τα 18 ευρώ είναι έξτρα υπηρεσία που δεν αφορά τις αναλύσεις για τις απλές διελέυσεις αλλά περιλαμβάνει εξωκρόνοιους πλανήτες, οίκους κ.α. Η πληρωμή και για τα 2 είναι πολύ εύκολη δεν την προηγούμενη αναφορά του Σωκράτη και θα καταλάβεις κατευθείαν.

  5. #85

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σε όλους!

    Χαίρομαι ιδιαίτερα που άνοιξε και πάλι το myhoroscope! Μια ευχάριστη συντροφιά εδώ και χρόνια!!
    Ήταν πολύ δυσάρεστο όταν άνοιξα κάποια στιγμή Ιούλιο (αν θυμάμαι καλά) τη σελίδα και είδα εκείνο το μήνυμα.. Το είχα ξαναδεί παλιότερα και νόμιζα ότι ήταν οριστικό αυτή τη φόρα...

    Γι' αυτό πλήρωσα κι εγώ τη συνδρομή μου ώστε να μειώσω όσο το δυνατόν τις πιθανότητες να ξανασυμβεί κάτι τέτοιο..

    Περαστικά και κουράγιο στο Σωκράτη!
    Καλό φθινόπωρο σε όλους!

  6. #86

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας παιδια ,μολις πληρωσα και ειμαι πολυ ευχαριστημενη που τα καταφερα , ηταν πολυ ευκολο τελικα . Να πω την αληθεια ηρεμησα , Σωκρατη σου στελνω τις θερμωτερες ευχες μου για γρηγορη και μονιμη αναρωση !!!!

  7. #87
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    ο βυθός..
    Posts
    278

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σε όλους..
    Είχα πάθει κι εγώ ένα σοκ με την όλη κατάσταση,το πρώτο που είχα σκεφτεί είναι πως ο Σωκράτης ίσως είχε ωροσκόπο Καρκίνο,σαν ηλίθια,και ότι κάαααποια στιγμή θα του έστελνα ένα μύνημα συμπαράστασης.
    Επίσης μόνο με έναν άνθρωπο μπόρεσα να μοιραστώ το πόσο μου έλειπε η αστρολογία,και πάλι καλά..
    Γενικά τα οικονομικά είναι δύσκολα για όλους,δεν το συζητάμε,και το άγχος απ'όσο ξέρω δεν βοηθάει στο στομάχι,το ξέρω απ'το μπαμπά μου.
    Οπότε μόλις μπορέσω θα πληρώσω και γω τη συνδρομη μου και οι καλοι λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους,χωρίς άγχος και αγωνία Σωκράτη
    Αισθάνομαι βέβαια και λίγο αχάριστη που δεν βοήθησα στην πρώτη προειδοποίηση,τελικά όταν αφήνεις κάτι σε αφήνει όντως..
    Ευχαριστώ πολύ όλους σας,να είστε όλοι καλά όσοι βοηθήσατε όσο οι υπόλοιποι κοιμόμασταν,ή κοιτούσαμε τα δικά μας.
    Α ρε Κούκι Τοξοτίνα..
    Οτι αφήνεις σε αφήνει.

  8. #88

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ, ΕΙΜΑΙ Η ΖΑΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ

 

 
Page 9 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads