s
MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ? - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 11 to 20 of 88
  1. #11

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλημερα σας!χαιρομαι πολυ που ανοιξαμε παλι συμφωνω απολυτα για την οικονομικη υποστηριξη του δικου μας site ενημερωστε με παρακαλω για τον τροπο.Σας φιλω!καλη μας επιτυχια!Αντε ρε παιδια ολοι μαζι

  2. #12
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Αντε βρε παιδια να γινουμε λιγοι παραπανω που θελουμε να στιριξουμε με την συνδρομη στο σαιτ
    για καποιο χρονικο διαστημα
    και ισως ο Σκρ να το σκεφτει και να μας πει το οκει

    ΤΟ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ MYHOROSCOPE
    παδια ειναι απο τα πιο εγκυρα στον κοσμο
    αντε να βαλουμε πλατη αγαπημενα μου μελη
    το φιλοτιμο και η αγαπη και η πιστη για εναν σκοπο μεχρι και βουνα μπορει να μετακινησειι
    Αντεεεε παιδιαααα παμεεε δυναταα!!!!!!!!!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #13

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ειμαστε πολλοι μπορουμε!!!

  4. #14

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    λυπάμαι πολύ που κλείνει το site αλλά τι εννοείτε ότι μπορούμε να πάρουμε τους χάρτες μας? πως γίνεται αυτό γιατί δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις? όποια βοήθεια καλοδεχούμενη. Το ιδανικότερο φυσικά θα είναι τελικά να παραμείνει ανοικτό το site...... ευχαριστώ

  5. #15

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ζαζα View Post
    καλημερα σας!χαιρομαι πολυ που ανοιξαμε παλι συμφωνω απολυτα για την οικονομικη υποστηριξη του δικου μας site ενημερωστε με παρακαλω για τον τροπο.Σας φιλω!καλη μας επιτυχια!Αντε ρε παιδια ολοι μαζι
    Και εγω θα ήθελα να ενημερωθω για τον τρόπο. Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει?? Πραγματικά δεν θα ήθελα να κλείσει αυτο το site!!

  6. #16

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    χαρα και εκπληξη ευχαριστη που σαs ξαναβρισκω. Πρεπει να το σκεφτειτε σοβαρα να κρατησουμε το σαιτ ανοιχτο. Τουλαχιστον αs το προσπαθησουμε πιλοτικα και αν δουμε οτι δεν μπορουμε οκ. αλλα αμαχητι ? ολοι μπορουμε να βοηθησουμε.

  7. #17

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλό απόγευμα σε όλους!!!
    Χαίρομαι από καρδιάς που ανεβάσατε και πάλι το site κι εύχομαι, με την βοήθεια όλων μας, αυτή η προσπάθεια να κρατήσει ... και να μεγαλώσει και να ανθίσει ακόμα περισσότερο.... όπως της αξίζει, άλλωστε. Συμφωνώ, απόλυτα, με την συνδρομή και είμαι σίγουρη ότι όσοι αγαπούν πραγματικά, το myhoroscope τώρα έχουν και την ευκαιρία, να το αποδείξουν!!! Καλή και δημιουργική συνέχεια σε όλους μας!

  8. #18
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Αντε βρε καμαρια ετσι δυνατα να βοηθησουμε λιγοι -πολλοι αλλα καλοι
    να μεινει ανοιχτο το σαιτ με την συνδρομη μας
    ---------
    Σκρ κοιτα μας τρεις τεσσερις μερες που εγραψα την ιδεα μου και δες τα μελη ποσο αγαπανε το σαιτ και θελουν να βοηθησουν
    Σκεψου τοοοο
    Σκρρρρρρρρρ
    για εμας που μπορουμε να δινουμε μια συνδρομη να μπαινουμε στο σαιτ και στο αστρολογικο προγραμμα
    μεχρι να ερθεις στα ισα σου με την υγεια σου και τα οικονομικα σου
    Αντε λεβεντη μουυυ και ολα θα πανε κατευχην θα το δεις ολα θα στρωσουν
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  9. #19

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Δέσποινα, λείπω διακοπές και κανείς μα κανείς δεν μπήκε στον κόπο να με ενημερώσει ότι το σαίτ ξαναάνοιξε, έστω με προϋποθέσεις. Το ριμαδο-ΦΒ τι το έχουμε; Κουβέντα δεν ειπώθηκε εκεί ή δεν το είδα από το κινητό δεν ξέρω. Το έκλεισα το άχρηστο και έψαξα να βρω σταθερό υπολογιστή.

    Είμαι μέσα στην πρότασή σου Δέσποινα για την συνδρομή.

    Περιμένω νέα στο parkat1@yahoo.gr γιατί το ΦΒ τέλος. Είχα μπει για το myhoroscope και ήσουν η πρώτη ΦΒ φίλη μετά το myhoroscope. Θυμάσαι Δέσποινα;
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  10. #20

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    31 Αυγούστου. Τελευταία μέρα λειτουργίας. Μάλιστα. Στενάχωρο για πολλούς λόγους, αλλά... ευχαριστούμε... Το ότι θα παρέμενε ανοιχτό για εμάς που θα μπορούσαμε με κάποιο τρόπο να το συνδράμουμε για να παίρνουμε τη γνώση που θέλουμε, ήταν too good to be true...

 

 
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads