s
[Προβλέψεις] Εαρινή ισημερία, Κριός το ζώδιο του μήνα - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Εαρινή ισημερία, Κριός το ζώδιο του μήνα

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post
    Παρά το γεγονός ότι ακόμα δεν έχω τελειώσει με όλες τις συνόδους , τα τετράγωνα και τις αντιθέσεις, ποτέ δεν θυμάμαι να αισθανόμουν καλύτερα με τον εαυτό μου.
    Ποτέ δεν έχω αισθανθεί πιο δυνατή και σίγουρη. Ποτέ!


    Κάτια από λίγο έως πολύ αυτό εννοούσα όταν έγραψα "νιώθω πως ο γάιδαρος φαγώθηκε". Δεν θα έλεγα ότι είμαι καλύτερα από ποτέ (συνέβησαν πολλά τελευταία) όμως σίγουρα νιώθω πολύ καλύτερα απ' ότι πριν από 4 χρόνια που άρχισαν οι δύσκολες επιρροές στον χάρτη μου, τότε που δεν ήξερα προς τα που να πρωτοστρέψω το βλέμμα μου και την προσοχή μου.

    Να σου πω και το άλλο.....εδώ και ημέρες περίμενα κι αδημονούσα να μεταφερθεί το πλανητικό σκηνικό στον Κριό κι αυτό γιατί δεν αντέχω την παθητικότητα, το παρασκήνιο και την εσωστρέφεια.

    Υπό αυτή την έννοια εγώ τουλάχιστον καλώς ορίζω την Άνοιξη και τους πλανήτες στον αγαπημένο μου Κριό
    Να σου πω την αλήθεια κι εγώ το περίμενα, αλλά από μέσα μου, επειδή ξέρω τι κουμάσι είμαι, έλεγα : Βοήθα Παναγιά μου να μην πάρω φόρα, όπως λέει και η Μαίρη Μαράντη στο ομότιτλο λαϊκό άσμα. Μαίρη Μαράντη (Θα πάρω φόρα) - YouTube ....

    Να 'σαι καλά.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  2. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Εαρινή ισημερία, Κριός το ζώδιο του μήνα

    Εεειιιιι.....!! Υπαρχουν και Ιχθυες με γενεθλια 20/3!!

    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #13
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Δήμητρα Q
    Location
    Στο νησί
    Posts
    95

    Re: Εαρινή ισημερία, Κριός το ζώδιο του μήνα

    Quote Originally Posted by katiakiss View Post
    Να σου πω την αλήθεια κι εγώ το περίμενα, αλλά από μέσα μου, επειδή ξέρω τι κουμάσι είμαι, έλεγα : Βοήθα Παναγιά μου να μην πάρω φόρα, όπως λέει και η Μαίρη Μαράντη στο ομότιτλο λαϊκό άσμα. Μαίρη Μαράντη (Θα πάρω φόρα) - YouTube ....

    Να 'σαι καλά.

    Συμφωνώ κι επαυξάνω!!!! Άλλωστε δεν είναι τυχαία η εδώ και λίγο διάστημα υπογραφή μου...
    Στο ζενίθ μου γίνεται πάρτι "οργίων".. απέναντι από γενέθλιο Πλούτωνα. Αναμένεται κι αυτή η μυστήρια πανσέληνος.
    Βρε ποιόν θα πάρει η μπόρα, ποιόν θα πάρει η μπόρα - φόρα κατηφόρα κι ο Θεός ο ίδιος δε με σταματά....
    Δ.Κ


  4. #14
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Εαρινή ισημερία, Κριός το ζώδιο του μήνα

    Τίνα το κακό δεν είναι μόνο η ένταση που πυροδοτεί τις ενδεχόμενες αλλαγές αλλά δυστυχώς στο τώρα , η θολούρα που επικρατεί και δεν μας αφήνει να δούμε το πασιφανές!!!!

    Νίκη δε νομίζω πως δεν βλέπουμε το παισφανές, νομίζω πως τις περισσότερες φορές το βλέπουμε κι αδρανούμε, γι αυτό η μετακίνηση των πλανητών στον Κριό αλλά και οι όψεις που θα σχηματιστούν ίσως τελικα΄να μην είναι τόσο κακή όσο νομίζουμε.


    Κάποτε ένας μεγάλης πολιτικής εμβέλειας άντρας είπε το εξής :" Το λάθος των ανθρώπων είναι ότι σχεδόν πάντα ψάχνουν πίσω απ τις λέξεις για να βρουν βαθύτερα νοήματα, ενώ τις περισσότερες φορές η απάντηση είναι απλή και μπροστά στα μάτια τους"


    Ακριβώς, στην προσπάθεια μας να βρούμε "τι κρύβεται" καμιά φορά δεν συνειδητοποιούμε την απλοϊκότητα ή την αλήθεια. Ακόμη κι αν το συνειδητοποιήσουμε όμως, πάλι αδρανούμε.

    Σωκράτη διάβασε σε παρακαλώ την 5η παράγραφο

    Δήμητρα, ελπίζω να προλάβω να γράψω για την Πανσέληνο που θα πραγματοποιηθεί.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads