s
Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; " - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7
Results 61 to 68 of 68
  1. #61
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Καλή μου yiotd η πρώτη όψη που θα κάνει είναι ένα τρίγωνο με τον Αρη αλλά στη θέση που βρίσκεται κάνει και τρίγωνο με Κρόνο
    Ο Ηλιος βρίσκεται στον 11ο οίκο.
    Τώρα για να δω και το σπίτι αν βρίσκεται το σκουλαρίκι ο κυβερνήτης του είναι ο Κρόνος στον 1ο οίκο αν αυτό λέει κάτι.
    Στον 2ο δεν έχω άλλο πλανήτη τον Αρη μόνο και τον Β.Δεσμό που λογικά φέρνει επιτυχία στην Ωριαία να ελπίζω ή να πάω να τον ξαναφτιάξω
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  2. #62

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Να ρωτησω κατι , υπαρχει καποιο λινκ που να αναλυει ολα αυτα για τα προσωπα της τριπλοτητες κτλπ ? Αυτα με μπερδευουν

  3. #63

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Καλημέρα σε όλους και καλό Φθινόπωρο!
    Αγαπημένη Αριδήλη θεωρώ ότι το σκουλαρίκι σου πιθανότατα θα βρεθεί.
    Βοηθάει και το γεγονός ότι ο Ήλιος είναι σε οίκο πάνω από τον ορίζοντα (11ο).
    Κοίταξε σε χαμηλά σημεία στο σπίτι σου. Και ρίξε μια ματιά σε αυτό. θα σε βοηθήσει.

    Χαμένα αντικείμενα και Ωριαία Αστρολογία

  4. #64
    Join Date
    Oct 2011
    Όνομα:
    ΕΛΕΝΗ
    Posts
    273

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Quote Originally Posted by yoO View Post
    Να ρωτησω κατι , υπαρχει καποιο λινκ που να αναλυει ολα αυτα για τα προσωπα της τριπλοτητες κτλπ ? Αυτα με μπερδευουν
    Νομίζω πως αυτό: Όρια ή Όροι θα μπορούσε να σε βοηθήσει πολύ. Η αλήθεια είναι πως είναι αρκετά δύσκολο, αλλά αν κοιτάξεις κυρίως τον πίνακα που έχει στο τέλος του ίσως βοηθηθείς αρκετά!

  5. #65
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Καλή μου yiotdδιάβασα όλο το άρθρο καθώς και άλλα του κ.Παίζη επάνω στην ωριαία μα έχω κάποια κενά.
    Σου παραθέτωνα δεις κάτι που εγώ δεν βλέπω.
    Εγώ με το χάρτη και μ'αυτά που γνωρίζω βλέπω:
    Εγώ στον 10οίκο πράγματι τελευταία που είδα το σκουλαρίκι ήταν στο χώρο της δουλειάς
    σε τετράγωνο με τον Κρόνο και 2ος κυβερνήτης μου σημαίνει ίσως ότι άργησα να κάνω την ερώτηση άσχετα ότι το'ψαχνα απ'την 1η μέρα το'χασα μέσα σε πίεση και ένταση σίγουρα.
    Τώρα σε σχέση με τ'αντικείμενο σαν σκουλαρίκι χρυσό δεν θα'πρεπε να'ταν κάτι με Ηλιο ή με Αφροδίτη εν'τούτοις λαμβάνω τον Αρη σηματοδότη του μέσα στον 2ο και σε σύνοδο μήπως είναι στοιχείο που μου δείχνει αρνητική απάντηση?
    Και να πάρω ως θετική να πω βρίσκεται βόρεια πολύ βαθιά σε σκοτεινό σημείο που έχει επαφή με νερό ή σωληνώσεις!

    Τη θέση της Σελήνης δεν μπορώ να καταλάβω σε κατιόντα οίκο και σε διπλό ζώδιο το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι είναι η 2η φορά που το χάνω και αυτό είναι που μ'εχει τρελάνει
    Ο σκοπός είναι αν θα το βρω να γλιτώσω για 2η φορά την κατασκευή του!
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  6. #66
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Quote Originally Posted by ΕΛΕΝΗ1 View Post
    Νομίζω πως αυτό: Όρια ή Όροι θα μπορούσε να σε βοηθήσει πολύ. Η αλήθεια είναι πως είναι αρκετά δύσκολο, αλλά αν κοιτάξεις κυρίως τον πίνακα που έχει στο τέλος του ίσως βοηθηθείς αρκετά!
    Ελένη μου σ'ευχαριστώ για την παρέμβαση αυτό το άρθρο δεν μπορώ να το κατανοήσω!
    Δεν ξέρω αλλά κάπου το χάνω!
    Με τον χάρτη παραπάνω μήπως θα μπορούσες να δώσεις κάποιες πρακτικές εξηγήσεις στα όρια??
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  7. #67

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Κατ'αρχήν ζητώ συγγνώμη για το spam.. Κατά δεύτερον καλησπέρα!!! Διάβασα το θέμα αρκετό καιρό πριν όμως πρόσφατα μου προέκυψε ένα παρόμοιο. Αγαπητέ Cancerian θα χρειαζόμουν τη βοήθεια σου.. Δυστυχώς όμως δεν μπορώ να σου στείλω pm καθώς είναι φουλ η "αποθήκη" σου... Αν έχεις τη διάθεση και την όρεξη για βοήθεια, στείλε μου ένα μύνημα... Πραγματικά και οι κυβερνήτες είναι ίδιοι απλά ο Δίας είναι του 7ου, η Σελήνη είναι κενής πορείας και το ερώτημα ίδιο με αυτό του post σου..

  8. #68

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση " Θα κάνω σοβαρή σχέση με τον Χ ; "

    Καλημέρα!
    Διάβασα σχεδόν ολόκληρο το θέμα, καθώς και ό,τι είχε γράψει η κ.Ζαχαριάδου σαν εισαγωγή στην ωριαία, αλλά είμαι τόσο άσχετη, που δεν έχω καταλάβει ακόμα και βάσει ποιων στοιχείων υπολογίζουμε το χάρτη! Ειδικά, όταν το ερώτημά μας αφορά και άλλα άτομα!Δεν λαμβάνουμε υπόψη μας την ημερομηνία γέννησης του ατόμου για το οποίο ενδιαφερόμαστε; Και γιατί το ερώτημά μας μπορεί να επαναληφθεί μετά την παρέλευση 3 μηνών;μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει να διαβάσω κάτι σχετικό για πολύ ΠΟΛΥ αρχάριους;;;

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads