s
Μέθοδος χαρτομαντείας - Page 19
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 19 of 47 FirstFirst ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... LastLast
Results 181 to 190 of 468
  1. #181

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Μαράκι γεια σου
    Ηθελα απλά να σου πω ένα μεγάλο μπράβο για τον χρόνο που αφιερώνεις στο φόρουμ, μια και πιστεύω πως άνθρωποι σαν και σένα που δίνουν ότι ξέρουν πρέπει πάντα να επιβραβέυονται :blink1:
    Μαρία Ν

  2. #182
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    σε ευχαριστω πολύ και το φορουμ αυτο έχει δώσει πολλά σε μένα και εγω με τη σειρά μου πρέπει να δωσω κάτι ...αλλά κι εκτός απο αυτο αφού ξέρω κάτι γιατί να μην το μοιραστω μαζί σας?

    ευχαριστω πάλι για τα καλά σου λόγια !!!

  3. #183

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Μαράκι γειά σου. υπαρχουν φιγουρες που ποτε δεν κοιταζονται π.χ Qκουπα Κσπαθι εαν πεσουν διπλα-διπλα πως το ερμηνευουμε? Ευχαριστω.

  4. #184
    Join Date
    May 2006
    Posts
    26

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Καλησπέρα!!

    Μαράκι...θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο με το παράδειγμα σου....

    Στην τετράδα
    6σπαθί(δικό μου) 4μπαστούνι 5 μπαστούνι και 6 μπαστούνι

    και εφ'όσον δεν έχει βγει κάποια φιγούρα μπαστούνι στα υπόλοιπα φύλλα.....
    θα μπορούσε να ερμηνευτεί ότι ξεσηκώνομαι από μια δουλειά, όπου υπάρχουν δυσκολίες ή στεναχώριες, αλλά δεν είναι ακόμα οριστικά τα πράγματα σε σχέση με το τέλος της??

    Επίσης αν στο δρόμο μου και στα φτασμένα μου, πέσει ένα 7μπαστούνι δίπλα με έναν Αμπαστούνι........θα συνατήσω κάποια αντιδικία που θα προκαλέσει κακό σε μένα???

    Ευχαριστώ πολύ Μαράκι!:smile1:

  5. #185
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by anuia
    Μαράκι γειά σου. υπαρχουν φιγουρες που ποτε δεν κοιταζονται π.χ Qκουπα Κσπαθι εαν πεσουν διπλα-διπλα πως το ερμηνευουμε? Ευχαριστω.
    ασυμφωνία χαρακτηρων ...(πλάκα κάνω) κοίταξε να δεις δεν ειναι και τόσο κακό να μην κοιτάζονται όταν ο Κ σπαθί κοιτά όλα σου τα φύλλα ...ή έστω τα περισσότερα εντάξει δεν μας πειράζει που δεν μας κοιτά...

    φιλακια

  6. #186

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Καλημερα Μαρακι

    Ειναι καποια χαρτια για τα οποια δεν βρισκω τη σημασια τους οταν δεν ειναι δικα μας

    αυτα ειναι
    2 καρο, 2 σπαθι
    5 καρο, 5 σπαθι
    6 κουπα
    7 κουπα, 7 σπαθι
    8 σπαθι
    9 κουπα, 9 σπαθι


    Φιλακια

  7. #187
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Kalimera se olous...
    ithela na po ti gnomi mou stin pisces girl.
    rixno xronia xartia, kai polles fores exo ekplagei me tin akriveia ton provlepseon.
    H alitheia pistevo kai i apantisi einai mesa mas kai an apeleftherothoume apo skopous kai aftoskopous tin vlepoume kathara.
    Emeis oi idioi epireazoume kai epireazomaste kai erminevoume oti monaxa katalavainoume. Pistevo moira den iparxei, alla kai na iparxei, kaneis pote den prokeitai na zisei gia ti moira tou.
    Pistevo o kaliteros tropos na rixneis xartia einai gia na epikoinoneis kai na afineis tin diaisthisi sou pio eleftheri, kathos oi perissoteroi den exaskoume ti diaisthisi mas kai xreiazomaste kati opos mia trapoula gia na estiasoume.

    efharisto
    thai

  8. #188

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Thai ευχαριστω για την απαντηση σου.

    Η απαντηση που θελουμε ισως βρισκεται μεσα μας και ενταξει για τον εαυτο μας, καταλαβαινω τι εννοεις, ομως οταν καποιος αλλος ριχνει τα χαρτια σε εμας πως γινεται να βλεπει το δικο μας μελλον αμα δεν υπαρχει κατι 'γραμμενο'?

    ???

  9. #189
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    καλησπέρα παιδιά πως πάει το καταλάβατε το παράδειγμα ;
    πως σας φάνηκε εύκολο ;

    να συνεχίσω στο 2ο στάδιο (με παραδειγμα);

  10. #190

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Μαρακι δωσε και τις ερμηνειες για τα φυλλα που δεν εχεις πει ακομα οπως το 5 καρω το 6 κουπα το 7 σπαθι και το 9 σπαθι οταν δεν εχοθν σχεση με καποια φιγουρα.Επισης δεν ειπες αν τα φιλα στο μεγαλο ανοιγμα τα τραβαμε απο την κατω μερια οπως τα κραταμε στα χερια μας ή απο την πανω.Συνεχισε παντως με το 2ο σταδιο ανυπομονω.

 

 
Page 19 of 47 FirstFirst ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads