s
Ο Ζωδιακός σε... διάθεση καλοκαιρινή!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Ο Ζωδιακός σε... διάθεση καλοκαιρινή!

    Και ναι, ήρθε επιτέλους η στιγμή που όλοι περιμέναμε! Μία στιγμή που ίσως εδώ και μήνες στριφογυρνάει στο μυαλό μας και όσο περισσότερο ο υδράργυρος ανεβαίνει τόσο περισσότερο αυτή η στιγμή γίνεται ίσως η μοναδική που κυριαρχεί στις σκέψεις μας. Μπορεί η απάντηση στην σχετική σου ερώτηση να ήταν κάπως έτσι: «Τι;;; Θες δύο εβδομάδες άδεια;;; Καλά, δεν έχεις καταλάβει ότι βρισκόμαστε σε περίοδο κρίσης;;; Δεν έχεις καταλάβει ότι πρέπει να δουλεύουμε στο διπλάσιο («…και να πληρωνόμαστε στο μισό…» ψιθυρίζεις μέσα από τα χείλη σου που σφίγγεις για να μην το φωνάξεις καταμεσής στο γραφείο!) Μία βδομάδα και πολύ είναι!!! Η εταιρεία έχει ανάγκες!!!» αλλά κανένας δεν πρόκειται να σου χαλάσει την στιγμή που έστω αυτή την μία βδομάδα, θα είσαι μακριά από οτιδήποτε σου θυμίζει υποχρεώσεις, γνώριμες φωνές συναδέλφων και στοίβες χαρτούρας παντού στο γραφείο! Αυτή την ιερή στιγμή που τα κινητά θα κλείσουν και ως δια μαγείας όλος ο κόσμος θα περιστρέφεται γύρω από την μοναδική σου «ανησυχία»: Πώς θα περάσω και σήμερα την μέρα μου και τι καινούριο έχω να δω;



    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	vc.jpg 
Views:	26323 
Size:	17.4 KB 
ID:	3794  

  2. #2

    Re: Ο Ζωδιακός σε... διάθεση καλοκαιρινή!

    Δίδυμος με Λιοντάρι εδώ και για φέτος διάλεξα ένα μικρό μικρό νησάκι, τέλος Αυγούστου για να μην έχει και πολύ κόσμο κ θα μείνω στο πιο απλό δωμάτιο της χώρας επειδή μου προσφέρει θέα Αιγαίο πιάτο, είναι απόμερο και ήσυχο!!! Επίσης ενημερώθηκα απ την Κυρία που μου έκλεισε το δωμάτιο πως το κινητό πιάνει αραιά και που όπως κ το wifi :P , δηλαδή επικοινωνία 0..

    Είμαι Δίδυμος με Λιοντάρι???? Έπαθα κρίση ταυτότητας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Re: Ο Ζωδιακός σε... διάθεση καλοκαιρινή!

    Σαν καρκίνος μου αρέσει παρά πολύ η θάλασσα

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads