s
Τι ειναι τελικα ο Αρης??? - Page 16
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6 12 13 14 15 16
Results 151 to 154 of 154
  1. #151

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post
    astrotrella εσύ θα μας πεις, είσαι εξουσιαστική, σου αρέσει να επιβάλλεσαι;
    Αναλογως οι πολυ κοντινοι μου ανθρωποι οικογενεια κλπ και αυτοι που με ξερουν καλα, ξερουν οτι θελω να παιρναει το δικο μου παντα και δεν με νοιαζει η γνωμη τους, η μανα μου δε ορισμενες φορες με λεει και χιτλερ ,φασιστω κλπ (χωρις υπερβολη ετσι)!!! Εχω ομως και μια πολυ δημοκρατικη πλευρα εντελως αντιφατικη, και αντιδραστικη ,λογω εντονου επισης ουρανου και ποσειδωνα...Ειμαι φιλελευθερη, ανοιχτομυαλη,ειμαι συμπονετικη και πολλες φορες επηρεαζομαι απ την γνωμη των αλλων (φιλων και συνομιλικων εννοω) αλλα οχι σε σοβαρα ζητηματα ,πολλες φορες εχω φερθει παιδιαστικα παρασυρωμενη απ την μια πλευρα του χαρακτηρα μου την αθωα και καλη και πολλες φορες τα εχω διαλυσει ολα χαρις την εγωιστικη και καχυποπτη πλευρα μου που δεν συμβιβαζεται με τιποτα...Γενικα δεν θελω να εχω τον ελεγχο τον αλλων, ουτε οι αλλοι θελω να μου κανουν οτι θελουν αλλα θελω πολλες φορες να περναει το δικο μου...Επισης ειμαι εκδικητικη οταν καποιος μου κανει κατι του τη φυλαω!!! Αλλα για να το πω ξεκαθαρα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει να ειμαι αρχηγος αν και θελω την προσοχη ολη πανω μου και να περναει το δικο μου, νομιζω οτι θελω να κινω τα νηματα εγω αλλα να μην φαινομαι!!!
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

  2. #152
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Maria
    Location
    Λάρισα
    Posts
    239

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by astrotrella View Post
    Αναλογως οι πολυ κοντινοι μου ανθρωποι οικογενεια κλπ και αυτοι που με ξερουν καλα, ξερουν οτι θελω να παιρναει το δικο μου παντα και δεν με νοιαζει η γνωμη τους, η μανα μου δε ορισμενες φορες με λεει και χιτλερ ,φασιστω κλπ (χωρις υπερβολη ετσι)!!! Εχω ομως και μια πολυ δημοκρατικη πλευρα εντελως αντιφατικη, και αντιδραστικη ,λογω εντονου επισης ουρανου και ποσειδωνα...Ειμαι φιλελευθερη, ανοιχτομυαλη,ειμαι συμπονετικη και πολλες φορες επηρεαζομαι απ την γνωμη των αλλων (φιλων και συνομιλικων εννοω) αλλα οχι σε σοβαρα ζητηματα ,πολλες φορες εχω φερθει παιδιαστικα παρασυρωμενη απ την μια πλευρα του χαρακτηρα μου την αθωα και καλη και πολλες φορες τα εχω διαλυσει ολα χαρις την εγωιστικη και καχυποπτη πλευρα μου που δεν συμβιβαζεται με τιποτα...Γενικα δεν θελω να εχω τον ελεγχο τον αλλων, ουτε οι αλλοι θελω να μου κανουν οτι θελουν αλλα θελω πολλες φορες να περναει το δικο μου...Επισης ειμαι εκδικητικη οταν καποιος μου κανει κατι του τη φυλαω!!! Αλλα για να το πω ξεκαθαρα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει να ειμαι αρχηγος αν και θελω την προσοχη ολη πανω μου και να περναει το δικο μου, νομιζω οτι θελω να κινω τα νηματα εγω αλλα να μην φαινομαι!!!
    ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!

    ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΑΝ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΣΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ...

  3. #153

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by kinky_skorpina View Post
    ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!

    ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΑΝ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΣΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ...
    Αααα δεν εχω προβλημα ,να σου δωσω τα στοιχεια μου με αρεσει να ανταλασσω αστρολογικες αποψεις
    αν και εγω ειμαι ταυρινα δεν ειμαι σκορπιος αλλα εχω αντιφατικο ωροσκοπιο (σου στειλα τα στοιχεια μου σε μηνυμα)
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

  4. #154
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Καλημέρα!! Ενας Άρης στον Αιγόκερω στον 1ο οίκο χωρίς όψεις με πλανήτες θα μπορουσε να χαρακτηριστεί ως ένας καλά τοποθετημένος Άρης,σωστά? Τι γίνεται όμως όταν αυτός ο Άρης βρισκεται στις 29 μοίρες και 41' του Αιγόκερου (1ος οίκος) ???

 

 
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6 12 13 14 15 16

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads