s
Ο παρεξηγημένος Δίδυμος... - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 21 to 30 of 95
  1. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Quote Originally Posted by friary
    :evil:
    Σαν πολλά δεν τα ακούσαμε????? Ορίστε μαςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!
    ΤΟ σόου (Δίδυμος)

    Quote Originally Posted by friary
    Εχετε διορθώσει όλοι οι υπόλοιποι τα δικά σας ελαττώματα και έχετε πάρει θέση βολής εναντίων μας????????? Τς τς τς
    Η φαντασίωση (Ιχθείς) ότι η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση (Δίδυμος - αέρας)

    Quote Originally Posted by friary
    Εγω που είμαι Ιχθείς με Δίδυμο, ούτε απάτες κάνω, ούτε ψέματα λέω. Το αντίθετο μάλιστα.
    ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ

    Quote Originally Posted by friary
    Εξ' άλλου, πρέπει να αγκαλιάζουμε όλους τους ανθρώπους και να προσπαθούμε να τους βοηθήσουμε και να τους κατανοήσουμε, όχι να τους χτυπάμε πάνω στις ευαισθησίες τους.:nuts:
    Η ευαισθησία (Ιχθύς)

    Quote Originally Posted by friary
    Μήπως να κάνουμε ενα νέο post, λέω εγώ τώρα, να αρχίσουμε να παραθέτουμε ελαττώματα και των υπολοίπων???
    Οι ευσεβείς πόθοι... Το γνωστό επιχείρημα των δολοφόνων. "Όλοι έχουμε μέσα μας κρυμμένο ένα δολοφόνο".
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  2. #22
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Talking Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Quote Originally Posted by friary
    ας πούμε τους Παρθένους, εντελώς στην τύχη όμως :amuse: που διυλίζουν τον κώνωπα, σε περνούν απο ακτίνες lazer, είναι και τσιγκούνηδες (είδατε ? όλοι εχουμε απο μία άποψη) :toung:
    Ευγε Μαίρη,έπιασες το νοημα και μάλιστα σε τυχαίο παράδειγμα!Συμφωνω και επαυξάααααανω! :amuse: :nuts:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  3. #23
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Quote Originally Posted by friary
    :evil:
    Σαν πολλά δεν τα ακούσαμε????? Ορίστε μαςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!
    Εχετε διορθώσει όλοι οι υπόλοιποι τα δικά σας ελαττώματα και έχετε πάρει θέση βολής εναντίων μας????????? Τς τς τς
    Καλά που το θέμα είναι ο...παρεξηγημένος Δίδυμος. Μια χαρα τα σούρνετε όλοι.
    Εγω που είμαι Ιχθείς με Δίδυμο, ούτε απάτες κάνω, ούτε ψέματα λέω. Το αντίθετο μάλιστα. Το οτι έχουμε ανοιχτό μυαλό και ευχάριστα ευμετάβλητο πνεύμα σας ενοχλεί???? :toung: Αυτό αγαπητοί φανερώνει ζήλια απέναντί μας κατά την ταπεινή μου άποψη. Εξ' άλλου, πρέπει να αγκαλιάζουμε όλους τους ανθρώπους και να προσπαθούμε να τους βοηθήσουμε και να τους κατανοήσουμε, όχι να τους χτυπάμε πάνω στις ευαισθησίες τους.:nuts:
    Μήπως να κάνουμε ενα νέο post, λέω εγώ τώρα, να αρχίσουμε να παραθέτουμε ελαττώματα και των υπολοίπων??? π.χ. παίρνω ένα τυχαίο ζώδιο, ας πούμε τους Παρθένους, εντελώς στην τύχη όμως :amuse: που διυλίζουν τον κώνωπα, σε περνούν απο ακτίνες lazer, είναι και τσιγκούνηδες (είδατε ? όλοι εχουμε απο μία άποψη) :toung:
    Αυτά. Αντε γιατί πρώτα γκρινιάζω και μετά θα αρχίσω τα κλάματαααααα με αυτά που λέτε ούλοι σας εδω μέσα!!!!

    Οχι!!! Μη βαλεις τα κλαματα!! Δεν υπαρχει λογος!! Τα διδυμακια ειναι απολαυση να τα ακους και να παρατηρεις την ευστροφια και την νοητικη τους ταχυτητα. Ειναι τελειοι για διαλογο εστω κι αν αυτος δεν καταληγει πουθενα...κι αν την επομενη μερα υποστηριζουν τα αντιθετα, απλως αν, λεω, και παλι μπορουν τα τα στηριξουν με επιχειρηματα!! Για καποιους αυτο ειναι ανακολουθια και επιπολαιοτητα, για αλλους βουτια σε μια θαλασσα απειρων δυνατοτητων που φερνει καινουριους θησαυρους στην επιφανεια. Και αν ωριμοτητα σημαινει στατικοτητα και λιμνιασμα, τοτε καλυτερα ο διδυμισιος ανεμοστροβιλος!!
    Αν παλι ο ανεμοστροβιλος παιρνει και σηκωνει τις ερωτικες τους σχεσεις, εκει οντως ειναι πολυ δυσκολο να αντεξει κανεις. [Διαθετω μια σχετικη εμπειρια] Οποτε μπορει τα ετερωνυμα να ελκονται, αλλα τα ομωνυμα κανουν καλυτερα χωριο στην περιπτωση τους, ειδικα αν συνηγορουν ωροσκοπος και λοιπες επιρροες.
    Οσο για τους λοιπους του ζωδιακου, καθε ζωδιο μπορει να ειναι το κοκκινο πανι για τα αλλα. Εχουμε 12 αποδιοπομπαιους τραγους σε απειρους συνδιασμους. Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλλετω!!
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  4. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Ευχαριστώ, ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση κορίτσια (Το show)
    H κυριαρχική τάση και το ...αλάθητο του Πάπα δεν θα περάσουν (η φαντασίωση)
    Κάθε ανώτερος και αρχαιότερος, έχει πάντα δίκιο (ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ)
    Η ευαισθησία;;;;;;; :wondering

    :amuse:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  5. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    χεχεχε έτσι έτσι
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  6. #26
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    προσωπικα ως Δίδυμος με ωροσκοπο στους Ιχθεις και Σεληνη στον Κριο και μπλα μπλα μπλα:bigsmile:
    πιστεύω πως οσα εχουν ειπωθει εδω και απο τα ιδια τα Διδυμακια αλλα και απο τους υπολοιπους,σκιαγραφουν το προφιλ των Διδυμων(βεβαια μας χαρακτηριζουν αλλα τοσα επισης)και ειναι ευστοχα. Κταληγω λοιπον στο συμπερασμα πως ειμαστε ατομα που αξίζουμε την προσοχη των αλλων και όποιος είναι διπλα μας(φιλος,συντροφος κτλ)και μπορει να μας εκτιμησει δεν βαριεται ποτε...
    Τώρα όποιος θέλει να είναι απέναντι μας δικο του πρόβλημα διοτι ειμαστε και γλωσσουδικα τα Διδυμακια
    ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #27
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    και μην διαβαζω απαντησεις του στυλ "εγω δεν ειμαι όπως ολοι οι Δίδυμοι) γιατι και εγω φέρομαι πολύ διαφορετικα σε κάποια θέματα αλλα εκεί παίζουν κι αλλα ρόλο ε?????

    φιλικα,
    Εφη

  8. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Εμενα μου αρεσουν οι Διδυμοι. Οι 3 καλυτεροι μου φιλοι (2 γυναικες και 1 αντρας) ειναι Διδυμοι. Με κουραζουν μερικες φορες με την πολυλογια τους (ειναι ικανοι να ξεκινανε ασχετες συζητησεις ή να δημιουργουν ιστοριες με μπολικη σαλτσα μονο και μονο για να εχουν κατι να πουν), αλλα λατρευω τη ζωντανια, την ενεργεια και το κεφι τους!!!
    Για σχεση, δεν ξερω, δεν μου εχει τυχει αλλα δεν θα με ενοχλουσε καθολου η αστειρευτη αναγκη τους για φλερταρισμα!!

  9. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Ε αυτό δεν προσπαθώ να πω τόσες ώρες; Για εναλλακτική πηγή ενέργειας είναι μια χαρά. Σαν ανεμιστηράκια επάνω σε καπελάκι ότι πρέπει.
    Αλλά ρε παιδί αυτές οι σάλτες; Αυτή η υπερφλύαρη διάθεση να λέω γράφω - γράφω λέω και στο τέλος ούτε ο ίδιος να διαβάζω ή να ακούω τι έκανα;
    Για τον επαγγελματισμό δεν το συζητάμε.

    Μην εκθέσω μέλη και συνεργάτες αυτού του δικτυακού τόπου Δίδυμους που εργασίες παραδίδουν μετά μήνες ενώ έχουν υποσχεθεί κατ' επανάληψη χρόνους παράδοσης που ΠΟΤΕ δεν τηρούν.

    Αν προταθεί πάντως και από άλλα μέλη μπορούμε να ανοίξουμε φόρουμ με τίτλο "ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ για τα Διδυμάκια".
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #30
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Με ακμή 7ου στους διδ. μπορώ να πω ότι κάνω χωριό μαζί τους, αν δεν είναι στην εντατική ο ήλιος και ο ερμής τους. Για ταξίδι , για καφέ και κουβέντα, για ορθολογισμό, μια χαρά είναι. Για overdose όμως ....
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

 

 
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads