s
Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 61 to 70 of 77
  1. #61

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post
    Εφ΄όσον είσαι τοσο καλά πληροφορημένος θα έπρεπε να γνωρίζεις πως ο Γαζής μηνύθηκε για συκοφαντική δυσφήμηση, η υπόθεση έφτασε στα δικαστήρια όπου προκειμένου να πάει σε δίκη και να πληρώσει τα μαλλιοκέφαλα του γιατί ήταν σίγουρο πως θα την έχανε, ισχυρίστηκε πως όλα ήταν "προϊόν παραξήγησης" και δεσμεύτηκε να μην ξανανεβάσει στο διαδίκτυο κανένα υβρεολόγιο σχετικά με τους αστρολόγους που κατά καιρούς είχε διασύρει επειδή δεν ανέχτηκαν να γίνουν υποχείρια του και ν' "απεμπολίζουν" αστρολόγους που δεν γούσταρε ο ίδιος να βρίσκονται στο σύλλογο.

    Από εκεί κι ύστερα εσένα τι σε κόφτει και επαναφέρεις στο προσκήνιο και μαλιστα κάτω από δικό μου άρθρο, μια υπόθεση που έχει διευθετηθεί νομικά πλέον.
    Τίνα λογικό είναι να εξυπηρετείς εδώ τα συμφέροντα της αδελφής σου Εβίτας Ζαχαριάδου, που ήταν μέλος της μυστηριωδώς διαλυθείσας επταμελούς επιτροπής για τη δημιουργία Πανελλήνιου Αστρολογικού Σωματείου. Επειδή υπάρχουν πολλές σχετικές δημοσιεύσεις στο διαδίκτυο (του έτερου μέλους π.χ. Γιάννη Παναγιωτόπουλου, που καταγγέλει αυτή την επιτροπή) αλλά και επειδή έχω πληροφορηθεί πράγματα μέσα από προσωπικές μου επαφές με μέλη της αστρολογικής κοινότητας, θα ήθελα να επισημάνω τα εξής σημεία:

    1) Ο Γαζής είναι ένας μόνος του άνθρωπος - τελείως περιθωριοποιημένος από ότι βλέπω σήμερα στην Ελληνική αστρολογική κοινότητα. Πώς είχε τόσο φοβερή δύναμη ώστε να καταστήσει υποχείρια του όλα τα μέλη της επιτροπής; Και πες ότι κατάφερε και τα κατέστησε υποχείρια του. Οι Ριζόπουλος, Ζαχαριάδου, Κόντη και Γαλανού έβγαλαν ειδικό ψήφισμα - που αναπαράχθηκε σε αρκετά αστρολογικά sites - όπου απεμπόλισαν το Γαζή από την επιτροπή ισχυριζόμενοι ότι αυτός ενεργούσε ανήθικα και πρόβαλε μόνο τα δικά του συμφέροντα. Αφού το Γαζή τον είχαν απομακρύνει από την επιτροπή και τον είχαν αντικαταστήσει με την Κυδωνάκη γιατί δεν συνέχισαν - χωρίς τη "χειραγώγηση" του Γαζή πλέον - το έργο για το οποίο τους είχαν ψηφίσει; Τι τους εμπόδισε σε εκείνο το σημείο και διέλυσαν (σιωπηλά) την επιτροπή;

    2) Οι άνθρωποι που έκαναν "ασφαλιστικά μέτρα" (τέτοια πληροφορήθηκα ότι ήταν) κατά του Θωμά Γαζή είναι ο Γιάννης Ριζόπουλος, η Εβίτα Ζαχαριάδου, η Βάσια Κόντη και η Μαίρη Γαλανού - οι ίδιοι ακριβώς άνθρωποι δηλαδή που διέλυσαν την επταμελή επιτροπή για τη δημιουργία Πανελλήνιου Αστρολογικού Σωματείου. Όπως γράφεις και συ, οι άνθρωποι αυτοί ζητούσαν στα ασφαλιστικά τους μέτρα από το Θωμά Γαζή να κατεβάσει τις δημοσιεύσεις που είχε κάνει (τις είχα διαβάσει όλες), δημοσιεύσεις στις οποίες ανέφερε απλά τις πράξεις τους, αποκαλύπτοντας έτσι ότι αυτοί οι άνθρωποι είχαν δράσει αντιδεοντολογικά και ενάντια στα συμφέροντα της ευρύτερης Ελληνικής αστρολογικής κοινότητας.

    3) Ένα-δυο μέρες μετά την εκδίκαση των συγκεκριμένων ασφαλιστικών μέτρων τα εμπλεκόμενα μέρη (Γαζής, Ριζόπουλος, Ζαχαριάδου, Κόντη, Γαλανού) έβγαλαν μία ανακοίνωση συμβιβασμού. Επειδή έχω εμπειρία από δικαστήρια, γνωρίζω ότι στη συντριπτική πλειοψηφία εκδίκασης ασφαλιστικών μέτρων το αποτέλεσμα βγαίνει υπέρ των εναγόντων - διαφορετικά η υπόθεση προχωράει σε κανονική δίκη. Αφού οι Ριζόπουλος, Ζαχαριάδου, Κόντη, Γαλανού είχαν όλο το δίκιο με το μέρος τους και ο Γαζής απλά τους συκοφαντούσε γιατί υποχρεώθηκαν να προβούν σε τέτοιο σπάνιο συμβιβασμό, όπου συνομολογούν μάλιστα (σε σχετικές ανακοινώσεις που δημοσίευσαν στο Facebook κ.λ.π.) ότι ΔΕΝ αμφισβητούν το ήθος και την αξία του Θωμά Γαζή - ενώ πριν δύο χρόνια οι ίδιοι αυτοί άνθρωποι είχαν απεμπολήσει το Θωμά Γαζή από την επιτροπή χαρακτηρίζοντας τον σαν ανήθικο και ανάξιο να είναι στην επιτροπή;

    Σύμφωνα με την κοινή λογική, ο μόνος λόγος για τον οποίο προχώρησαν σε αυτόν τον σπάνιο (επαναλαμβάνω) συμβιβασμό αμέσως μετά την ακροαματική διαδικασία των ασφαλιστικών μέτρων είναι ότι ο συνήγορος του Γαζή ενδεχομένως εμφάνισε στοιχεία που τους φόβισαν και θεώρησαν ότι θα ήταν καλό για τους ίδιους να μην προχωρήσουν δικαστικά την υπόθεση αλλά να καταλήξουν σε συμβιβασμό και να ομολογήσουν και οι τέσσερεις ότι δεν αμφισβητούν το ήθος και την αξία του Θωμά Γαζή - τον οποίο όμως είχαν "εκτελέσει" στην επιτροπή! Λογικά υπάρχει μία τεράστια αντίφαση (και οσμή δυσωδίας) σε όλο αυτό το σκηνικό...
    Last edited by pitilis; 03-06-2012 at 12:23 PM.

  2. #62
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Μωρέ μπράβο ενημέρωση!!!!!!!!!!!!

    Ούτε εγω δεν την έχω, που εκπροσωπώ τα συμφέροντα της αδερφής μου, ούτε ο Δίδυμος αδερφός του Γαζή να ήσουν, εγώ δεν μίλησα για ασφαλιστικά μέτρα....

    Εγκυκλοπαιδικά, εξακολουθείς να είσαι of topic, μιλάς ανώνυμα κι ενώ φαίνεσαι να υποστηρίζεις τον Γαζή, ουσιαστικά τον διαβάλλεις γιατί αυτά που ισχυρίζεσαι αναιρούν την επίσημη υπογραφή του, ότι αποσύρει δηλαδή όλες τις κατηγορίες του εναντίον των παραπάνω αστρολόγων και ότι δεσμεύεται να μην τους διαβάλλει ποτέ ξανά γιατί όλα ήταν προιόν παρεξήγησης και ο σκοπός του δεν ήταν να τους διασύρει.

    Τον μόνο άνθρωπο που φέρνεις σε δύσκολη θέση είναι τον ίδιο Γαζή απ' τη στιγμή που ισχυρίζεσαι ότι έκανε ψευδή επίσημη δήλωση για την ισχύ των κατηγοριών του.

    Είτε θα ζητήσεις από τη διαχείριση να σου ανοίξει νέο θέμα είτε το θέμα εδώ θα κλειθωθεί αν συνεχίσεις να γράφεις κάτω από το άρθρο μου άσχετα πράγματα. Αν δεν μπορείς να σεβαστείς εμένα γιατί δεν σου κανει κέφι, σεβάσου τους όρους του σάιτ που σε φιλοξενεί και τον κόσμο που σε διαβάζει.

  3. #63

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Τίνα μου γιατί εκνευρίζεσαι τόσο; Οι δημοσιεύσεις μου είναι απόλυτα συμβατές με τα δύο από τα τρία συστατικά στοιχεία του τίτλου που έδωσες στη συγκεκριμένη ενότητα ("ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ" - "ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΙ"). Γιατί λοιπόν να τις σβήσεις;

    Όσο για τις "ψευδείς" κατηγορίες του Γαζή, στα πλαίσια της ελεύθερης και δημοκρατικής ενημέρωσης νομίζω ότι έχει ενδιαφέρον να διαβάσουμε τι έχει να πει σχετικά και ένα άλλο μέλος εκείνης της επιτροπής: Οι αστρολόγοι φτιάχνουν το δικό τους "Σύνταγμα" - Ανακοίνωση προς τουs Έλληνες αστρολόγους του Γιάννη Παναγιωτόπουλου

  4. #64
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Quote Originally Posted by pitilis View Post
    Τίνα λογικό είναι να εξυπηρετείς εδώ τα συμφέροντα της αδελφής σου Εβίτας Ζαχαριάδου
    Κύριε συνάδελφε, με όλο το θάρρος, είστε σίγουρος ότι αυτό δεν εκπίπτει τον όρων χρήσης; Δεν είναι προσωπική επίθεση; Αν έχετε προσωπικά με κάποιους αστρολόγους, γιατί δεν τα λύνετε με προσωπικά μηνύματα, όπως ορίζουν οι όροι χρήσης;
    Για βιβλία αστρολογίας και μεταφυσικής επισκεφτείτε το IL_PICCOLO εναλλακτικό βΙβλιοπωλείο. Βενιζέλου 29, στη Νέα Χαλκηδόνα. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές και την γνώση μας πάνω στο εναλλακτικό βιβλίο. Παραγγελίες και με Αντικαταβολές στο 210-2527690.

  5. #65

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Σαφώς και δεν είναι προσωπική επίθεση κύριε Παπαδολιά. Μία απλή, λογική διαπίστωση κάνω. Και γω θα ήθελα να είχα εδώ έναν/μία αδελφό/αδελφή που θα εκπροσωπούσε (λογικό θα ήταν) τα δικά μου συμφέροντα....

  6. #66
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Κάποια στιγμή έπρεπε να κάνει και την παρουσία του ο διαχειριστής. Ούτως ή άλλως από τον συμπαθή από εμένα Θωμά Γαζή και ο διαχειριστής και το σάιτ έχει χαρακτηριστεί φασιστικό. Να τιμήσω λοιπόν τον "τίτλο" και να σας γράφω αγαπητοί φίλοι ότι δεν θα επιτρέψω άλλα παρόμοια μηνύματα.

    Και επειδή εκτός από φασιστοειδές είμαι και έμπορας της αστρολογίας, πάντα κατά τον συμπαθή ξαναγράφω για μένα Θωμά Γαζή επειδή αναφέρθηκε μια φράση ότι περιθωριοποιήθηκε από κάποιους ανθρώπους να θυμίσω ότι τα Χριστούγεννα του 2011 όταν κατόπιν προτροπής μου οι σπουδαστές των online μαθημάτων του myhoroscope έκαναν μια δημοσιογραφική έρευνα στην ουσία ζητώντας από τους Έλληνες αστρολόγους της πατρίδας μας τις εκτιμήσεις τους για το 2012 ο Θ. Γαζής τους απαξίωσε (μελλοντικούς του συνάδελφους), επειδή μαθητεύουν στο εμπορικό myhoroscope και δεν τους ευχήθηκε ούτε καν καλή σταδιοδρομία, ΟΤΑΝ η Ντάκου, η Γιαννακοπούλου, ο Ντούβλης, ο Λεφάκης, ο Καραμηνάς και διάφοροι άλλοι τους ευχήθηκαν τα καλύτερα και τους διευκόλυναν με διάφορους τρόπους.

    Όλα είναι καταγεγραμμένα.

    Ποιος περιθωριοποιεί λοιπόν και ποιους; Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω!
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #67
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Καθόλου δεν εκνευρίζομαι άλλωστε οφείλω να ομολογήσω πως με τα απανωτά σου ποστ ανεβάζεις την επισκεψιμότητα του άρθρου μου και υπό αυτήν την έννοια οφείλω να σε ευχαριστήσω. Δεν μου αρέσει να εκθέτω κόσμο που δεν είναι εδώ να μιλήσει ώστε να ακουστεί η άποψη του, δεν μου αρέσει να διαβάζουν τα μέλη πράγματα που δεν τους φορούν και δεν μου αρέσει να μιλάω για τόσο σοβαρά θέματα με ανώνυμους (εξακολουθείς να κρύβεις την ταυτότητα σου όταν με τόση άνεση εκθέτεις τα ονοματα του Γαζή της αδερφής μου, του Ριζόπουλου κτλ) όταν δημόσια μιλάς μαζί μου και όχι με κάποιο ανώνυμο μέλος.

    Με όλο το σεβασμό το θεωρώ ανέντιμο αφού όμως δεν θεωρείς πως είμαστε of topic μιας και έπιασες δυο στα τρία από τον τίτλο του άρθρου μου να σε ενημερώσω πως το λινκ που μας έβαλες προέρχεται από τον Γαζή μιας κι αυτός το ανέβασε στο διαδίκτυο. Αυτό που δεν ενδεχομένως δεν γνωρίζεις είναι πως ο δικηγόρος του Γαζή ήταν μεγάλος γάτος όταν πρότεινε συμβιβασμό γιατί γλύτωσε τον πελάτη του απ' τα χειρότερα.

    Κι επειδή οι αστρολόγοι που κατανόμασες είναι περισσότερο έντιμοι απ' ότι πιστεύεις μάθε τι δεν έχουν βγάλει ως τώρα στο φως του διαδυκτίου μιας και δεν θέλησαν να ασχοληθούν μ' ένα θέμα που έχει παρέλθει και που εξακολουθεί να καίει (φαντάζομαι) μόνο τον Γαζή κι εσένα.

    ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΙΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ ΓΑΖΗ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ.

    Γράφω αυτή την επιστολή σήμερα 6/11/2011 για να αποκαταστήσω την αλήθεια σε σχέση με τα τεκταινόμενα, κατά την παλαιότερη προσπάθεια ίδρυσης αστρολογικού συλλόγου.
    Η προσπάθεια αυτή ξεκίνησε με την εκλογή της 7μελούς επιτροπής στην οποία συμμετείχα μαζί με τους, Γαλανού Μαίρη, Ζαχαριάδου Εβίτα, Ριζόπουλο Γιάννη, Σωτηράκη Σμάρω, Κόντη Βασιλική, Γαζή Θωμά.
    Λόγω προσωπικών μου προβλημάτων υγείας, αναγκάστηκα να αποχωρήσω από την επιτροπή αλλά και από την Ελλάδα, εμπιστευόμενος πλήρως τα υπόλοιπα μέλη.
    Βεβαίως είχα ήδη αντιληφθεί κάποια προβλήματα, που είχαν αρχίσει να δημιουργούνται από το μέλος Θωμά Γαζή και στα οποία αφελώς δεν έδωσα την πρέπουσα βαρύτητα.
    Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να μην έχω πλήρη γνώση των γεγονότων, που έλαβαν χώρα αργότερα.
    Κατά την επιστροφή μου στην Ελλάδα δέχτηκα φορτικές πιέσεις εγώ και η σύζυγός μου σε καθημερινή βάση από τον Θωμά Γαζή, τον οποίο εξαιτίας της προκλητικής και εμπαθούς συμπεριφοράς του διέγραψαν από το σύλλογο.
    Οι πιέσεις αυτές αφορούσαν στο να στραφώ μέσω επιστολής μου ενάντια στα υπόλοιπα 5 μέλη και να τους αποδώσω την ευθύνη, που είχε αποκλειστικά ο ίδιος.
    Προκειμένου να απαλλαγώ από τις πιέσεις του, ενέδωσα επιπόλαια εν τέλει, στο να συντάξω μια επιστολή, την οποία είδα δημοσιευμένη στις ιστοσελίδες του, αλλά και στην ιστοσελίδα της Ένωσης Ελληνικής Αστρολογίας, την οποία έχει καταχραστεί παρακρατώντας αυτοβούλως τους κωδικούς πρόσβασης.
    Να αναφέρω πως η επιστολή μου είναι έντονα παραποιημένη από τον Θωμά Γαζή προς όφελός του, με μόνο σκοπό να κατηγορήσει τα μέλη, που δίκαια τον απέπεμψαν από την επιτροπή.
    Γνωρίζοντας προσωπικά τα υπόλοιπα μέλη επί σειρά ετών και τη συμβολή τους στον
    αστρολογικό χώρο, θα ήθελα να ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ από όλους μαζί και τον καθένα ξεχωριστά, για το περιεχόμενο της προαναφερόμενης επιστολής μου.
    Μαθαίνοντας μάλιστα για την καινούργια προσπάθεια ίδρυσης αστρολογικού συλλόγου που είναι πλέον γεγονός, εύχομαι τα καλύτερα και δηλώνω την αμέριστη συμπαράστασή μου.

    Αθήνα 6/11/2011

    Ιωάννης Παναγιωτόπουλος


    Φαντάζεσαι να παρουσίαζαν αυτό το έγγραφο στο δικαστήριο τι θα γινόταν; γι αυτό σου λέω ο δικηγόρος του Γαζή ήταν πολύ γάτα, την μυρίστηκε τη δουλειά από χιλιομετρα γιατί φαντάζομαι να γνωρίζεις πως δεν είχε να παρουσιάσει κανένα στοιχείο πολύ περισσότερο δε, για να τρομάξουν οι αστρολόγοι που έχεις κατανομάσει. Μου αρέσει παντως που αναρωτιέσαι γιατι προέβησαν σε συμβιβασμό......νομίζω πως ξέρεις καλύτερα....

    Σου είπα να μην συνεχίσεις τη συζήτηση γιατί δε σε συμφέρει όμως αδιαφόρησες...και φυσικά αν το συνεχίσεις να είσαι έτοιμος να διαβάσεις και όλα τα υπόλοιπα που έχω να πω. Πίστεψε με δεν τον προστατεύεις τον Γαζή μ' αυτή σου τη στάση, τον εκθέτεις.

    Υγ Παρεμπιπτόντως δεν ζήτησα να σβηστεί κανένα ποστ, ζήτησα είτε να ανοίξεις νέο θέμα είτε να κλειθωθεί το δικό μου. Τώρα βέβαια που το καλοσκέφτομαι γιατί να κλειδώθεί; ήδη έχεις ανεβάσεις τις μετοχές μου αν λάβω υπόψιν μου, τα μηνύματα που δέχομαι από τα μέλη!!!!!
    Last edited by Τίνα Ζαχαριάδου; 03-06-2012 at 04:11 PM.

  8. #68
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Να τιμήσω λοιπόν τον "τίτλο" και να σας γράφω αγαπητοί φίλοι ότι δεν θα επιτρέψω άλλα παρόμοια μηνύματα.

    Σωκράτη συγνώμη, γράφαμε μαζί και τώρα είδα το μήνυμα σου!

    Υπόσχομαι να συμμορφωθώ σύμφωνα με τις προεδρικές διατάξεις του μεγαλύτερου "φασίστα και έμπορου της αστρολογίας"

  9. #69

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Κύριε Παπαγεωργίου δεν γνωρίζω τι ακριβώς έγινε στη συγκεκριμένη περίπτωση. Γνωρίζω όμως ότι υπήρχε μέχρι και πριν ένα χρόνο στο "myHoroscope" η θεματική ενότητα "Σωματείο Ελλήνων Αστρολόγων" όπου επί 11 ολόκληρες σελίδες οι γνωστές αστρολογικές "παρέες" έβριζαν και λοιδωρούσαν παντοιοτρόπως τον κύριο Γαζή. Δεν θα έπρεπε να έχετε επιδείξει ανάλογη ευαισθησία και τότε κύριε Παπαγεωργίου - σαν αυτή που δείχνετε τώρα απέναντι στην Τίνα Ζαχαριάδου - και να προστατέψετε τον κύριο Γαζή; Ή το δημοκρατικό πνεύμα και η δικαιοσύνη δεν είναι οικουμενικά και έχουν τελικά δύο μέτρα και σταθμά ανάλογα με τα συμφέροντα μας; Θα ήθελα να έβλεπα τις κυρίες/ τους κυρίους Ντάκου, Γιαννακοπούλου, Ντούβλη, Λεφάκη, Καραμηνά κ.λ.π. κατά πόσο θα ανταποκρίνονταν στην έκκληση των μαθητών του myHoroscope αν το ίδιο το myHoroscope είχε 11 υβριστικές σελίδες για τον καθένα από αυτούς!

  10. #70
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Αστρολογία Αστρολόγοι κι Αναγνωστικό κοινό

    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συμμετοχή σας. Μπορείτε να συνεχίσετε κατεβάζοντας όλοι τους τόνους.

    Στο myhoroscope υπάρχουν τα πάντα. Όποιος αναζητήσει θα βρει και τις πολύ παλιές συζητήσεις. Άλλες κλειδωμένες άλλες όχι, αλλά όλες υπάρχουν.

    Φίλε pitilis,
    Δεν είναι αστείο; Κάποιες "υβριστικές δημοσιεύσεις" είχαν γίνει ακριβώς από τα ίδια άτομα σε ένα φόρουμ που διατηρούσε ο κ. Γαζής αυτή τη φορά προς εμένα. Το αστείο είναι ότι κανείς τους δε με γνώριζε. Πώς αργότερα όλοι αυτοί ή κάποιοι από αυτούς ήρθαν σε αντιπαράθεση με τον Θ. Γαζή και συνέχισαν να τον "υβρίζουν" σε άλλα φόρουμ, και αυτός με τη σειρά του σε παράλλα φόρουμ, για μένα λέει ότι δεν πρέπει μετά να αναρωτηθεί κάποιος γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει κάποια επίσημη Ομοσπονδία ενώ υπάρχει ακόμα και σε τριτοκοσμικές χώρες.

    Ρίχνω κι εγώ τους τόνους με τη σειρά μου και σας ευχαριστώ και πάλι!
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

 

 
Page 7 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads