s
Όνειρα και αριθμοί...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Όνειρα και αριθμοί...

    Τον τελευταίο μήνα έχω δει 2 όνειρα με τον αριθμό 9... Την πρώτη φορά είδα τον σύντροφό μου (πρώην ) ντυμένο με ρούχα βασιλιά και κορώνα και δίπλα του τον αριθμό 9 ... Στην επόμενη κλήρωση του τζόκερ ο αριθμός τζόκερ ήταν το 9 και στις 9 Απριλίου χώρισα με τον συντροφό μου επειδή μαλλώσαμε και ο καβγάς άρχισε στις 9 το βράδυ. Χτες το βράδυ είδα ότι ήμουν σε ένα δωμάτιο και από το ταβάνι έβρεχε. Ήμουν με 2 αγόρια γύρω στα 20... Η χρονιά στο όνειρό μου ήξερα ότι ήταν το 1998 και έκανα την πρόσθεση στον ύπνο μου και βουαλά πάλι το 9 μπροστά μου...

    Σας έχουν "κυνηγήσει" και εσάς όνειρα με αριθμούς ? Τι κάνατε όταν είδατε αυτά τα όνειρα? Πώς τα αντιμετωπίσατε? Πώς βρήκατε την ερμηνεία τους? Έχω φρικάρει.... Αφού το πρώτο όνειρο μου βγήκε σε κακό που χώρισα φοβάμαι να μην μου βγει και το δευτερο...

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    ο βυθός..
    Posts
    278

    Re: Όνειρα και αριθμοί...

    Mην αυθυποβάλλεσαι αρνητικά.Μπορεί μελλοντικά να καταλάβεις ότι ίσως έτσι έπρεπε να γίνει και τελικά το 9 να σου βγει τυχερός αριθμός..
    Από αριθμολογία δεν ξέρω και πολλά,αλλά η αλήθεια είναι πως δεν εντυπωσιάστηκα και ποτέ από ότι σχετικό διάβασα.Η ίσως και να μην παρατηρώ την σημασία των αριθμών στη ζωή μου.
    Πριν 4 χρόνια περίπου κι ενώ κοιμόμουν άκουσα μια αντρική φωνή στον ύπνο μου να μου υπαγορεύει αριθμούς έναν έναν.
    Μάλλον ξύπνησα και τους σημείωσα,γιατί ήταν και αρκετοί,αποκλείεται να τους θυμόμουν αλλιώς.
    Εψαχνα καιρό τι θα μπορούσε να ήταν..τους πρόσθετα,τους αντιστοίχησα με γράμματα,ρώτησα γνώμες άλλων,δεν έβγαλα ποτέ άκρη.Δεν"κόλλαγαν"με τπτ απ'όλ'αυτά.
    Είχα καιρό το χαρτάκι με τους αριθμούς,ώσπου απελπίστηκα και το πέταξα γιατί είχα κολλήσει.
    Ο ανάδρομος Ποσειδώνας μου δεν με βοήθησε να βγάλω άκρη,και θυμάμαι πως το άθροισμά τους ήταν το 42.Απ'την άλλη,αν κάτι σήμαινε,απλά θα άκουγα 42 σκέτο,κι όχι ένα κατεβατό..
    Πάντως δεν είναι τυχαίοι οι αριθμοί στα όνειρα,υπομονή..
    Οτι αφήνεις σε αφήνει.

  3. #3

    Re: Όνειρα και αριθμοί...

    Και όμως νομίζω ότι μου βγήκε και το δεύτερο. Διάβασα στον ονειροκρίτη ότι το να βρέχει από το ταβάνι σημαίνει ερωτικές περιπέτειες και χθες έμαθα για τον πρώην ότι εθεάθη με δύο "καλά" κορίτσια και κάνει κάτι μαζί τους... Δεν ξέρω έχω φρικάρει... Δεν θέλω να ξαναδώ τέτοιο όνειρο ποτέ. Όσο για την αυθυποβολή δεν μπορώ να συγκρατηθώ... Δεν γίνεται να γκρεμίζονται όλα γύρω μου και να μην σκέφτομαι αρνητικά... Δεν είναι το ότι χάλασε η σχέση μου. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα... Περνάω τα πάνδεινα τους τελευταίους μήνες...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Όνειρα και αριθμοί...

    Quote Originally Posted by alikakik View Post
    Δεν γίνεται να γκρεμίζονται όλα γύρω μου και να μην σκέφτομαι αρνητικά... Δεν είναι το ότι χάλασε η σχέση μου. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα... Περνάω τα πάνδεινα τους τελευταίους μήνες...
    Οπως συμβαινει σε πάρα πολυ κόσμο που βλέπει να γκρεμιζονται ολα γύρω του και περνάνε τα πάνδεινα....
    υπομονή και κουράγιο να τα ξαναχτίσεις
    την υγειά σου μονο να έχεις αγαπημένο μέλος alikakik
    γιατι αυτο ειναι ο θυσαυρός μας.

    κουκι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #5
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    ο βυθός..
    Posts
    278

    Re: Όνειρα και αριθμοί...

    Αλικάκι μου τα πάνδεινα για μένα είναι θέματα υγείας που δεν διορθώνονται,και να φεύγουν αγαπημένα πρόσωπα.
    Τα υπόλοιπα μπορεί να είναι βασανιστικά,αλλά μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος,και μετά τον"θάνατο"η αναγέννηση.
    Θα πάνε όλα καλά,και σου υπόσχομαι ότι όπως ένιωσες για το μεγαλύτερο έρωτα ως τώρα,θα ξανανιώσεις μελλοντικά στο τριπλάσιο τουλάχιστον!
    Οτι αφήνεις σε αφήνει.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads