s
[Επί προσωπικού] Ωριαία συνεχίζω ή οχι? τα φώτα σας σας παρακαλω
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Ωριαία συνεχίζω ή οχι? τα φώτα σας σας παρακαλω

    Γειά σας. Λίγο αρχάρια είμαι με την αστρολογία αλλά με πολύ μεράκι να μάθω.
    Έκανα μια ερώτηση αν θα τα ξαναβρούμε σήμερα στις 1:24 το μεσημέρι.
    Ο 7ος όικος δηλαδή του συντρόφου μου είναι στον Κρόνο και ο δικός μου ο 1ος στον ήλιο.
    Ακυρώνεται ο χάρτης? Και αν ναι γιατί? Αν όχι υπάρχει μια όψη αντίθεσης μεταξύ τους στις 3.54 μοιρες οπότε η απάντηση είναι ενα πανηγυρικό όχι. Βοηθήστε με σας παρακαλώ.

  2. #2

    Re: Ωριαία συνεχίζω ή οχι? τα φώτα σας σας παρακαλω

    Πηγαινε αναζητηση ,γραψε ωριαια ,διαβασε και οτι απορια εχεις (αν εξακολουθησεις να εχεις ) ειμαστε προθυμοι να την συζητησουμε .

  3. #3

    Re: Ωριαία συνεχίζω ή οχι? τα φώτα σας σας παρακαλω

    Καλησπέρα.

    Απ'τα στοιχεία που δίνεις,όχι,δεν ακυρώνεται ο χάρτης.

    Γράψε όμως και τόπο της ωριαίας,ώστε να μπορούμε να φτιάξουμε τον χάρτη και να σε βοηθήσουμε.

    (η όψη που δίνεις πρέπει να είναι αποκλίνουσα,οπότε δεν μας λέει κάτι για το μέλλον.Χωρίσατε πριν 4 βδομάδες ή μήνες περίπου μήπως

  4. #4
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Θαλασσινή
    Posts
    318

    Re: Ωριαία συνεχίζω ή οχι? τα φώτα σας σας παρακαλω

    Ο Ήλιος (δικός σας κυβερνήτης) βρίσκεται στις τελευταίες μοίρες του Κριού και στο 10ο οίκο σας όχι στον 7ο που θα ήταν αναμενόμενο. Σαν να σας ενδιαφέρει κάτι άλλο περισσότερο στον επαγγελματικό τομέα ή στο κοινωνικό σας "γίγνεσθαι". Στις τελευταίες μοίρες του Κριού ετοιμάζεστε για κάποια "αλλαγή" ?

    Ο σύντροφός σας εμφανίζεται να σκέφτεται και να αναπολεί την επικοινωνία μαζί σας ή το χώρο του σπιτιού ? (Ο Κρόνος στον 3ο σας οίκο λίγες μοίρες πριν τον 4ο).

    Η όψη αντίθεσης πιθανόν να δείχνει μία επαφή(συνάντηση, τηλεφώνημα,μήνυμα,...) για να φανούν πιο καθαρά οι διαφορετικές σας απόψεις.

    Ο Ήλιος βρίσκεται στην πτώση του Κρόνου και ο Κρόνος στην πτώση του Ήλιου. Και οι δυο μάλλον αποστροφή νοιώθετε ο ένας για τον άλλο παρά ενδιαφέρον θα έλεγα κατά τη γνώμη μου.

    Επίσης Ήλιος και Κρόνος βρίσκονται στα ζώδια έξαρσής τους , σαν να αποδίδετε στους εαυτούς σας χαρακτηριστικά και προσόντα περισσότερα απ' όσα διαθέτετε.
    Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,
    τούτο προσπάθησε τουλάχιστον
    όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις...


    Κωνσταντίνος Καβάφης

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads