s
[Συζήτηση] Ερωτικά ζώδια και συμβατότητα - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12
  1. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Ερωτικά ζώδια και συμβατότητα

    Μαράκι το άρθρο μου φάνηκε εξαιρετικά ενδιαφέρον και μου άρεσε το καθεί σε αυτό.

    Η μόνη διαφωνία μου έγκειται στις ερωτογενείς ζώνες των ζωδίων όχι γιατί δαφωνώ κάθετα αλλά γιατί υπάρχουν ιδαίτερες πτυχές που δεν αναφέρονται.

    Π.χ. Τίποτε πιο ερωτικό για έναν Λέοντα τα χάδια ψηλά στα πλευρά και στο πίσως μέρος ακριβώς από την καρδιά ήτοι πέριξ της ωμοπλάτης.

    Αν περιμένει κανείς από έναν Σκορπιό πολλά περιεργαζόμενος ή ασχολούμενος -στον άντρα τουλάχιστον - μόνο με το πέος και όχι και με την περιχοή του προστάτη έχασε.

    Ιχθείς δίχως πέλματα, φτέρνες και δάχτυλα ποδιών θα πάει σίγουρα για ύπνο. Και χωρίς μια έστω φευγαλέα θώπευση στην υπόφυση ....................χμ θα ροχαλίζει

    Υπάρχει ένας πολύ ιδιαίτερος λόγος που ο Κριός με σκέτο -νέτο κεφάλι δεν αρπάζει και τόση φωτιά. Αν δεν ξεκινήσεις από το μέτωπο και ενδιάμεσα απο τα μάτια και γύρω -γύρω από τα φρύδια βλέπω να την κάνει στο άψε σβήσε και έχετε γεια βρισούλες τις ζητάτε.

    Ναι συμφωνώ ότι το άρθρο κινείται γενικά και απλώς ενδεικτικά. Αλλά και ένα άρθρο με εκείναι τα ας πούμε κρυφά και απόκρυφα νομίζω θα έλεγε πολλά.

    Φιλ - Χρ -Σπ

  2. Re: Ερωτικά ζώδια και συμβατότητα

    Αγαπητη κυρια Σπιγγου,
    μας αναστατωνετε βραδιατικα και δεν κανει!!! χαχαχααχαααα!! συνεχιστε ακαθεκτη! ο ποσειδωνας μπροστα!
    Υ.Γ.: και περιμενω νεα πως και πως απο τα sentimentals στην πατριδα των προπατορων μου, Σμυρνη

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads