s
Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα - Page 13
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 LastLast
Results 121 to 130 of 133
  1. #121
    Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω με το κρασάκι. Οι καταχωρήσεις θα επανέλθουν? Τι θα γίνει με τις 3 καινούριες που έχω κάνει? (προσωπικά δε με νοιάζει να τις χάσω.. θα προτιμούσα τις παλιές)

  2. #122
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097
    Όχι σε αυτή την περίοδο δεν θα ρισκάρω καμία άλλη μετατροπή στο site. Από τη στιγμή που τα μέλη με τα Ελληνικά ψευδώνυμα έχουν κάνει ελάχιστες καταχωρήσεις ενώ αντιθέτως αυτά με τα λατινικά ψευδώνυμα χιλιάδες.

    Το μόνο που μπορεί να γίνει -και εφόσον είναι μεγάλη ανάγκη- μέλη με Ελληνικά ψευδώνυμα να ζητήσουν αλλαγή του ονόματος χρήστη σε λατινικούς χαρακτήρες και να επέμβω πλέον μια προς μια στις παλιές τους προσωπικές βάσεις.

    Αυτό έγινε και εχθές σε ένα μέλος μας το οποίο όμως είχε ήδη 40 καταχωρήσεις και όπως μας έγραψε τις είχε πολύ μεγάλη ανάγκη.

    Όσοι συμφωνούν με τα παραπάνω μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μας πατώντας τον σύνδεσμο "Επικοινωνία" στο κάτω μέρος της σελίδας και να προβούμε στις αλλαγές.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #123
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354
    Εγω θα περιμενω Σκρ μου οταν νομιζεις οτι μπορεις να κανεις την μετατροπη
    να επανελθουν οι χαρτες μου.
    Αν και τοτε δεν θα μπορουν να επανερθουν [πιστευω ομως οτι θα τα καταφερεις]
    τοτε θα σου πω για να αλλαξω το ψευδωνυμο σε Ξενους χαρακτηρες μπλιαχ..
    DESPOINA KOYKI μπλιαχ...
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  4. #124
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653
    Καλησπερα.

    Δεν υπαρχει η ενδειξη like απο χθες το μεσημερι. Συμβαινει μονο σε μενα?

    Ευχαριστω πολυ.

  5. #125
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226
    καλησπέρα Έφη!
    δε στο κρύβω ότι προς στιγμήν και εγώ την πάτησα έτσι...
    αν πας με τον κερσορά σου στην περιοχή του άρθρου εκεί κάτω που υπάρχει το Like θα σου εμφανιστεί κανονικά!
    άλλα κόλπα..
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

  6. #126
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653
    Quote Originally Posted by whisperer View Post
    καλησπέρα Έφη!
    δε στο κρύβω ότι προς στιγμήν και εγώ την πάτησα έτσι...
    αν πας με τον κερσορά σου στην περιοχή του άρθρου εκεί κάτω που υπάρχει το Like θα σου εμφανιστεί κανονικά!
    άλλα κόλπα..


    Ε δεν το πιστευω αυτο παλι. Σ ευχαριστω.

  7. #127
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by ScP View Post
    Όχι σε αυτή την περίοδο δεν θα ρισκάρω καμία άλλη μετατροπή στο site. Από τη στιγμή που τα μέλη με τα Ελληνικά ψευδώνυμα έχουν κάνει ελάχιστες καταχωρήσεις ενώ αντιθέτως αυτά με τα λατινικά ψευδώνυμα χιλιάδες.

    Το μόνο που μπορεί να γίνει -και εφόσον είναι μεγάλη ανάγκη- μέλη με Ελληνικά ψευδώνυμα να ζητήσουν αλλαγή του ονόματος χρήστη σε λατινικούς χαρακτήρες και να επέμβω πλέον μια προς μια στις παλιές τους προσωπικές βάσεις.

    Αυτό έγινε και εχθές σε ένα μέλος μας το οποίο όμως είχε ήδη 40 καταχωρήσεις και όπως μας έγραψε τις είχε πολύ μεγάλη ανάγκη.

    Όσοι συμφωνούν με τα παραπάνω μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μας πατώντας τον σύνδεσμο "Επικοινωνία" στο κάτω μέρος της σελίδας και να προβούμε στις αλλαγές.
    Δηλαδή αν κατάλαβα καλά αν αλλάξω το nickname σε λατινικούς χαρακτήρες θα γυρίσουν οι παλιοί μου χάρτες
    Καλέ να τρέξω.....
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  8. #128
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Το διπλό κλικ για την απενεργοποίηση των θεμάτων που κάποιος θέλει να προσπεράσει δεν ισχύει πια; Κρίμα γιατί ήταν μια επιλογή πολύ χρήσιμη για όσους ξέρουν εκ των προτέρων ποια θέματα δεν τους αφορούν καθόλου.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  9. #129

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Καλησπέρα αγαπητα μέλη!Θα ήθελα τη βοήθεια σας!!!!Καταχώρησα τα στοιχεια κάποιου ατομου στο συστημα χωρίς να γνωριζω την ωρα γεννησής του,και φυσικα δεν μου εβγαλε ωροσκόπο.
    Ομως σε ποιους οίκους ειναι οι πλανήτες του ατομου στον αστρολογικό του χάρτη τους βγάζει κανονικά!Δηλ. Διας στον 8ο οίκο, Αφροδίτη στον 10ο οίκο κ.τλ.θα ήθελα να σας ρωτήσω:
    1) ότι όντως είναι εγκυρο σε ποιους οίκους είναι οι πλανήτες και χωρίς να έχω εισαγει ωρα γεννησης; και
    2) Όταν εβαλα τα στοιχεια του ίδιου ατομου χωρίς ωρα γεννησης στο προγνωστικό συστημα της ηλιακής επιστροφής του έβγαλε τον γενεθλιο ωροσκόπο του στην μια στήλη στον αιγόκερω και στην διπλανή στηλη κανονικά τον ωροσκόπο της ετησίας ηλιακής του επιστροφής!!!!Να θεωρήσω ότι τελικά ο ωροσκοπος του είναι στον αιγόκερω;!!!και ότι η ηλιακή του επιστροφή ισχύει κανονικα;;;!!!!!!!!!
    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!!!

  10. #130

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Δεν ειναι κατι "τρομερο " μην ανησυχεις .Απλα το συστημα εχει κατοχυρωμενους τους ωροσκοπους για καθε ωρα της ημερας. Ετσι ακομα και αν δεν εισαγεις την αληθη ωρα καποιου το συτημα μπορει να σου βγαλει "καποιον ωροσκοπο" επειδη την ωρα που εβαζες τα στοιχεια του ισως δεν προσεξες το κουτακι με την ωρα και να ειχε μπει καποιος αριθμος ,ετσι σου εβγαλε τον ωροκοπο που αντιστοιχουσε σε εκεινη την ωρα .Σε καμμια περιπτωση το συστημα δεν εχει "μαντικες ικανοτητες " ωστε να βρει τον ωροσκοπο καποιου που δεν ξερουμε την ωρα του

 

 
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads