s
Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18
  1. #11
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Χρυσάνθη και Δέσποινα σας ευχαριστώ πολύ.

    Μαρία μίλησα με τη διώξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, δυστυχώς δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να μπλακαριστεί το ιμέιλ μου, έτσι ο τύπος μπορεί ανενόχλητος να στέλνει ιμέιλ με το όνομα μου και επιπλέον είναι τα χέρια τους δεμένα για οποιαδήποτε άλλη κίνηση εκτός κι αν πάω στο τμήμα της γειτονιάς μου να καταθέσω μήνυση. Μιλάμε για ταχεία εξυπηρέρτηση, κατά τ' άλλα είμαστε ασφαλείς στο ίντερνετ.

  2. #12
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Από όσο γνωρίζω η δίωξη ηλεκτρονικού στην Ελλάδα απαρτίζεται από πολύ λίγα άτομα σε σχέση με τον όγκο των ευθυνών τους. Προσπαθούν να καλύψουν τομείς άμεσης ανάγκης όπως εγκλήματα κατά των παιδιών κτλ..

    Για τους υπόλοιπους, δεν ξέρω κατά πόσο είναι εξοικειωμένοι με τον υπολογιστή πόσο μάλλον με το Internet..

  3. #13
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Τίνα και Λένα καλησπέρα,

    Σε παλιότερη παρόμοια εισβολή που προέκυψε σε εμένα και το σύζυγο μου πριν κάποια χρόνια και παρά το γεγονός ότι παρενέβη ο σύζυγος μου που ως επίσημος δικαστικός πραγματογνώμονας δεν είχε μόνον τις κατάλληλες προσβάσεις αλλά πολλά περισσότερα δικαιώματα που λόγω του επαγγέλματος του δικαιούνταν αλλά ήξερε και που ακριβώς να αποτανθεί, ουδεμία, μα ούτε η ελάχιστη βοήθεια μας παρέστη εκ μέρους τους.

    Καλύτερα είναι να βρίσκει κανείς τις άκρες μόνος του, και για εμένα -από τα ελάχιστα που ξέρω και καταλαβαίνω - είναι να αποτείνεται κανείς σε έναν ικανότατο νέο που ασχολείται με αυτά τα ζητήματα ώστε να θέσει τον υπολογιστή στην καλύτερη δυνατή προστασία.

    Οσο για την μήνυση -με το κακό στο χειρότερο που πάει η χώρα τώρα - και λόγω του ότι έχεις και οικογένεια Τίνα μου, εγώ θα έκανα τα αδύνατα, δυνατά να την καταθέσω.

    Που να ξέρει κανείς σε τι άλλες εμπλοκές μπορεί κανείς έστω και εν αγνοία του και άθελα του να περιπλακεί αργότερα. Ας υπάρχει τουλάχιστον ένα αποδειχτικό στοιχείο ως παρακαταθήκη.

    Εύχομαι καλή δύναμη και καλά ξεμπερδέματα. Τίνα εημερώσου επίσης απο τον δικηγόρο σου αν θα βοηθούσε σε κάτι να αποτανθείς εσύ η ίδια σε κάποιον εισαγγελέα. Λέω εγώ τώρα...........

    Προς εφυσηχασμό σου να σου πω πάντως ότι εγώ ευτυτχώς δεν έχω λάβει τίποτα μέχρι τώρα και εύχομαι ουδόλως να συμβεί στο μέλλον.

    Φιλικά,

    Χρυσάνθη

  4. #14
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Συμφωνώ απόλυτα. Ειδικά στο θέμα της επίσημης καταγραφής του θέματος για να υπάρχει η.. "πισινή".

  5. #15
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Σας ευχαρσιτώ πολύ και τις δυο, δεν ξέρω ακόμη τι θα κάνω. Πάντως να ενημερώσω όσους τους ήρθαν τα περίφημα ιμέιλ μου από τη "Σκωτία" να αλλάξουν τους κωδικούς στους δικούς τους λογαριασμού, έτσι για καλο και για κακό.

    Greek old advertisement: Aspis Pronoia 1993 - YouTube

  6. #16

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Η Safeline δεν έκανε τίποτα; Για τη Δίωξη το φανταζόμουν!
    Ίσως η σωστή πίστη να είναι η πίστη χωρίς αντικείμενο.. ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝ..

  7. #17
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    Όχι Μαρία μου, δεν έκανε τίποτα!!!!!!!

  8. #18

    Re: Απάτη σ' όλο της το μεγαλείο

    μμμ...
    θα το κοιτάξω, θα ρωτήσω και θα σας πω αν έχω νεότερα!
    Ίσως η σωστή πίστη να είναι η πίστη χωρίς αντικείμενο.. ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝ..

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads