s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 209
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 209 of 350 FirstFirst ... 109 159 199 205 206 207 208 209 210 211 212 213 219 259 309 ... LastLast
Results 2,081 to 2,090 of 3493
  1. #2081

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια! :bigsmile:[/QUOTE]

  2. #2082

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    [Γεια σας ευχαριστώ πολύ για τα πλούσια άρθρα που δημοσιεύεται και τα οποία βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Θα ήθελα να μου πείτε ως γνήσια Τοξότης (25Νοεμβρίου), τι επίδραση θα έχει στην προσωπική μου ζωή η επόμενη έκλειψη ηλίου που θα γίνει ακριβώς στην ημερομηνία γεννήσεως μου. Ευχαριστώ πολύ.
    Savvkat

  3. #2083
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Ώρα να συστηθούμε (3) - myhoroscope.gr

    Quote Originally Posted by savvkat View Post
    [Γεια σας ευχαριστώ πολύ για τα πλούσια άρθρα που δημοσιεύεται και τα οποία βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Θα ήθελα να μου πείτε ως γνήσια Τοξότης (25Νοεμβρίου), τι επίδραση θα έχει στην προσωπική μου ζωή η επόμενη έκλειψη ηλίου που θα γίνει ακριβώς στην ημερομηνία γεννήσεως μου. Ευχαριστώ πολύ.
    Savvkat
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  4. #2084
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    1

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπερα σε ολους λεγομαι παναγιωτης και ειμαι απο πατρα.εχω γεννηθει στις 22 οκτωβριου του 1985 και ωρα 1:30 το μεσημερι.εγω ξερω πως ειμαι ζυγος αλλα πολυ φιλοι μου μου λενε πως εχω παρει και απο τον σκορπιο.ισχυει αυτο;;;;

  5. #2085
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλώς τον Παναγιώτη :bigsmile:, σ' αυτό το θέμα ποστάρουμε για το λόγο που λέει και ο τίτλος "Ώρα να συστηθούμε".. Μια και είσαι νέο μέλος, δες τον προσωπικό σου χάρτη μαζί με τη γενέθλια ανάλυση και να ξέρεις πως οι πρώτες απορίες που θα σου δημιουργηθούν έχουν απαντηθεί ήδη μέσα στο forum.. Ψάξε λίγο τα θέματα που υπάρχουν στη βιβλιοθήκη μας..
    Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης - myhoroscope.gr

    Καλή μελέτη, ξεκινώντας αρχικά από την ανάγνωση των όρων χρήσης του forum

  6. #2086

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Συνεχως βγαινει ενα μηνυμα να συμμετέχω στις συζητησεις (που απολαμβάνω να διαβάζω) όμως μου είναι δυσκολο γιατί ακόμα μαθαίνω...Μου αρεσει πολυ το forum, τα θεματα και το ολο πνευμα και αποφάσισα να μην ειμαι αγενης στο εξής (ερμής στο σκορπιο:embarrest)
    γεια σας παιδιά χαιρομαι που ειμαι μέλος!

  7. #2087
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by sifis View Post
    Συνεχως βγαινει ενα μηνυμα να συμμετέχω στις συζητησεις (που απολαμβάνω να διαβάζω) όμως μου είναι δυσκολο γιατί ακόμα μαθαίνω...Μου αρεσει πολυ το forum, τα θεματα και το ολο πνευμα και αποφάσισα να μην ειμαι αγενης στο εξής (ερμής στο σκορπιο:embarrest)
    γεια σας παιδιά χαιρομαι που ειμαι μέλος!


    Και δικη μας χαρα λοιπον!:bigsmile:

  8. #2088
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπερα σε οοοολα τα παιδια του :horoscope: :toung::toung:
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  9. #2089

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας, με λένε Σούλα, είμαι παρθένος με ωροσκόπο τοξότη,και το site σας είναι πολύ ενδιαφέρον και μ΄άρέσει πολύ η αστρολογία!!!

  10. #2090
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλη αναγνωση λοιπον κουκλα
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads