s
Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής ηγέτης του ζωδιακού - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8
Results 71 to 77 of 77
  1. #71
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    5

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ View Post
    αγαπητη αμαζονα :bigsmile:
    δουλικα του λεοντα να γινουμε :toung:
    μονο εναν θρονο δεν ειπες να του ετοιμασουμε
    και φτερα για να του κανουμε αερα:toung:


    φιλικα κουκι
    Αν το καλοσκεφτείς , δεν είναι κακή ιδέα!
    Τον θρόνο κ να θελουμε, θα τον διεκδικήσει απο μόνος του. Τα φτερά δεν ξέρω αν θα τ'αρέσουν.. Δεν του ταιριάζουν κ πολύ! Αλλά σίγουρα του αρέσει να του χαιδευουν τα μαλλιά ( την χαιτη του ) κ αυτος να μουρμουριζει σαν 'γατούλα'!Αμ το νάζι του, που το πας? :blush:
    Ε μη το βλέπεις σαν σχέση δουλικού κ αφέντη. Να ξέρεις οτι ο λέοντας αξιολογεί αυτους που έχουν αυτοπεποιθηση! Αλλά ειναι 'λίγο' bossy , η αλήθεια είναι! :bigsmile: Αρκεί να βρεις το κουμπί του. Αν το βρείς , είναι σαν να κέρδισες το τζόκερ ένα πράμα!

    Χωρις παρεξήγηση κ πάντα με πολλές δόσεις χιουμορ!
    Την καλημέρα μου Δέσποινα!

  2. #72
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by Αμαζόνα View Post

    Χωρις παρεξήγηση κ πάντα με πολλές δόσεις χιουμορ!
    Την καλημέρα μου Δέσποινα!


    Καλε γιατι να παρεγηγηθω;;;;;; :bigsmile:
    Λιονταρι ειμαι;:toung:


    καλημερα και απο μενα
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #73
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Το άρθρο είχε αρκετό ενδιαφέρον αλλά δε νομίζω ότι τά λιονταράκια είναι ακριβώς έτσι...! Επειδή συναναστρέφομαι με λέων βρίσκω διαφορές... εκτός κι αν δεν τα έχω εντοπίσει όλα αυτά...:weird:

  4. #74

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by skeletoula View Post
    Το άρθρο είχε αρκετό ενδιαφέρον αλλά δε νομίζω ότι τά λιονταράκια είναι ακριβώς έτσι...! Επειδή συναναστρέφομαι με λέων βρίσκω διαφορές... εκτός κι αν δεν τα έχω εντοπίσει όλα αυτά...:weird:
    1ον. Στο άρθρο δεν αναφέρεται ότι όλοι οι Λέοντες είναι έτσι
    2ον. Για να είναι ο δικός σου Λέων όπως αναφέρεται στο άρθρο (ή κάπως έτσι) θα πρέπει να έχει στο ζώδιο του Λέοντα όχι μόνο τον Ήλιο αλλά και τη Σελήνη, την Αφροδίτη και τον ¶ρη... Κομματάκι δύσκολο το βλέπω, καθώς έχει Σελήνη στον Ταύρο (μάλλον σε τετράγωνο με τον Ήλιο) και Αφροδίτη στους Διδύμους (σε Τ-τετράγωνο με Πλούτωνα και Δία ( :scared: ). Οπότε, διαφοροποιείται αρκετά από έναν τυπικό Λέοντα, άρα ...ξαναδιάβασε το άρθρο πιο προσεκτικά :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #75
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Hi, Μητσάκος!!! Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση και τη συμβουλή να το ξαναδιαβάσω γιατί με τη 2η φορά το εμπέδωσα καλύτερα...:w00t: Τώρα κατάλαβα τι λέει για τα λιονταράκια... Αν και θα ήθελα να μου εξηγήσεις αναλυτικότερα αυτά που γράφεις για τον "δικό μου" λέοντα....!

  6. #76

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    χαχαχα παιδιά αμα ακουστεί κανα μπαμ μάλλον θα είμαι το αίτιο κατα 50%..λέων με λέων και χαίρομαι
    που λόγου κουταβιού έχω αποκτήσει πάρα πολύ υπομονή..αν και μου λένε οτι δε μοιάζω και πάρα πολυ με λιοντάρι ομολογώ πως όταν ο καλός μου τονίζει τοσο τα δικα του θελω μου 'ρχεται να του ρίξω κάτι στο κεφαλι..:toung: κανα δικο μου θέλω θα ακουστει κάποτε?

  7. #77
    Join Date
    Mar 2009
    Όνομα:
    ellie!
    Location
    athens!
    Posts
    13

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής ηγέτης του ζωδιακού

    οτι και αν λενε γι'αυτο το ζωδιο εγω θα το αγαπω,ιδιως εναν εκπροσωπο του!καλα να ναι οπου και να ναι!!

 

 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads