s
Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 31 to 40 of 133
  1. #31
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    αν δεν μπορεσω να το κανω κοπυ
    θα το γραψω σιγα σιγα στα αγγλικα οπως το λεει για να το διαβασεις
    τωρα εδω που μπηκα δεν το εβγαλε
    παω για τα αλλα μη αναγνωσμενα για να δω
    σε ευχαριστω πολυ
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  2. #32
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Γεια σας.
    Νοιωθω χαλια, που τετοιο αυγουστατικο μεσημερακι ενοχλω, αλλα οποτε δειτε το ποστ, μου απαντατε.

    Προσπαθησα τρεις φορες να μπω στο <πλανητες για οποια μερα> , απο το <Δωρεαν Ωροσκοπιο> . Εμφανιζεται μηνυμα, που αναφερει οτι για λογους ασφαλειας δεν μου επιτρεπεται η εισοδος και πρεπει να μιλησω με τον διαχειριστη.

    Εχθες το βραδυ μου ζητησε κωδικο ασφαλειας (2 φορες) και μετα μπορουσα να κανω εισοδο ελευθερα.

    Παρακαλω για την βοηθεια σας.

    Με την ευκαιρια αυτη, θα ηθελα να ρωτησω αν μπορειτε να προσθεσετε καποια στιγμη, περισσοτερα emoticons και κυριως με τους πλανητες και τις οψεις, οπως εχω δει σε αλλο site. Νομιζω οτι θα βοηθουσε πολυ ολους μας.

  3. #33

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Αντιμετωπίζω το ίδιο προβλημα αλλά και κάτι ακόμη. Δεν μπορώ να δουλέψω σωστά την Αναλυτική Αναζήτηση. Δεν ξέρω τι κάνω λάθος, αλλά γράφω λέξεις κλειδιά και δεν μου εμφανίζει τίποτα. Με βγάζει και πάλι στην αναλυτική αναζήτηση.
    Οταν μπορέσετε μου απαντάτε και μένα.
    Ευχαριστώ και συγνώμη για το ακατάλληλο ώρας μέρας μήνα !!!
    Victory

  4. #34
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Προσπαθησα τρεις φορες να μπω στο <πλανητες για οποια μερα> , απο το <Δωρεαν Ωροσκοπιο> . Εμφανιζεται μηνυμα, που αναφερει οτι για λογους ασφαλειας δεν μου επιτρεπεται η εισοδος και πρεπει να μιλησω με τον διαχειριστη.
    Στην εφαρμογή "Χάρτης για όποια μέρα" εννοείς;

  5. #35

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Αγαπητή gold soul προσπαθώ να ανοίξω το link http://www.myhoroscope.gr/22-%F3%F5%...%E9%DD%F2.html
    από ένα ποστ του Δειμων σε ερώτηση μέλους για αντισκιες κόντρα αντισκιές και μου βγάζει ότι δεν έιναι δυνατόν ναανοίξει το συγκεκριμένο λόγω προλήματος η οριστικής διαγραφής. Δεν είναι δε η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό. Και σε άλλα ποστ που προσπάθησα να ακολουθήσω ανάλογα links δεν ανταποκρίνεται.
    Ευχαριστώ
    Victory

  6. #36
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Γεια σου victory, όσα links υπήρχαν διάσπαρτα μέσα στα forums πριν την αναβάθμιση, είναι ανενεργά πλέον αφού έχει αλλάξει η μορφή των συνδέσμων μας.. Στα άρθρα έχουμε ξεκινήσει ήδη να αντικαθιστούμε τα links, όποτε εντοπίζουμε κάποιο πρόβλημα, όμως είναι αδύνατο σε όλες τις συζητήσεις να γίνει αντικατάσταση επειδή δεν μπορούμε να ξέρουμε στο κάθε ποστ που ακριβώς οδηγούσε το link ώστε να το διορθώσουμε..

  7. #37
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Quote Originally Posted by gold soul View Post
    Στην εφαρμογή "Χάρτης για όποια μέρα" εννοείς;
    Μαλιστα αυτο εννοουσα.:embarrest

  8. #38
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Αν μου επιτρεπετε παιδια, πραγματι η Αναλυτικη Αναζητηση παρουσιαζει προβλημα και σε μενα. Δεν την χρησιμοποιω πια, με αποτελεσμα να μπαινω στα αρθρα και να ψαχνω ενα-ενα. Το σημειωνω, γιατι χωρις κανενα ιχνος κολακειας, πιστευω οτι τα αρθρα στο σαιτ ειναι εξαιρετικα και πολυτιμα. Για τους παλιοτερους, ειναι πολυ πιο ευκολο ν ανατρεξουν σ αυτα, γιατι εχουν σχηματισει μια οπτικη εικονα για το που βρισκεται τι.
    Ομως οι νεοτεροι χανουν χρονο ψαχνοντας συνεχως.

    Ευχαριστω πολυ.

  9. #39
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Ομως οι νεοτεροι χανουν χρονο ψαχνοντας συνεχως.
    Ευχαριστω πολυ.
    Αστρολογία και χάσιμο χρόνου; Μάθε το σπίτι και μείνε ή πήγαινε στο σάιτ της μαντάμ ζαίρας και διάβασε για τα ζώδια

    1.
    http://www.myhoroscope.gr/trsoc.php
    Αυτό που φαίνεται ότι είχε το πρόβλημα έφτιαξε. Δεν ζητάει πλέον κωδικό ασφαλείας. Ζητούσε για μερικές ώρες γιατί είχαμε εντοπίσει ότι μόνο με σύστημα Placidus μπορούσαν να γίνουν οι υπολογισμοί. Δεν καταφέραμε ακόμα να το φτιάξουμε.

    2.
    Για την αναλυτική αναζήτηση
    Δώστε μας κάποια παραδείγματα. Τι θέλετε να βρείτε και πώς το ψάχνετε;

    3.
    Για τα smiles
    Πατώντας στον έντιτορ που γράφουμε "Πρόσθετες Επιλογές" ανοίγει ο μεγάλος. Δεξιά έχει κάποια, από κάτω τους έναν σύνδεσμο που λέει περισσότερα.

    4.
    Το 2004 που ξεκινήσαμε και το άλλο σάιτ δεν είχε ακόμα φόρουμ, εμείς είχαμε όλες τις όψεις και τα σύμβολα υπό μορφή εικονιδίων. Δεν ήταν τότε χρηστικό και το αφαιρέσαμε.
    Θα δούμε αν τα ξαναβάλουμε

    5.
    Το νέο μας σύστημα έχει άλλο τρόπο που εμφανίζει τους συνδέσμους (links). Όλα τα παλιά που είναι διάσπαρτα στο φόρουμ πρέπει να αντικατασταθούν. Πρακτικά είναι αδύνατον να διαβάσουμε όλα τα ποστ.
    Τα μέλη μας όμως εκτός εσού Εύη και κανα δυο άλλων παιδιών κάνουν συνέχεια αναφορές, και πολύ καλά κάνουν, για να μπορούμε να διορθώνουμε ότι μας επισημαίνετε.

    Η προσωπική βάση δεδομένων στον ΙΕ 8 και 9 παρουσίαζε σφάλμα. Ένα άτομο μας το είπε. Ήταν αρκετό για να διορθωθεί. Όμως δεκάδες άλλα που κάνουν χρήση νομίζουν ότι χάνουν το χρόνο τους εάν μας γράψουν ένα μικρό μήνυμα;

    Οι κοινότητες έτσι λειτουργούν. Μπήκα ρώτησα την ωριαία μου και έφυγα δεν είναι το λιγότερο ευγενικό.


    Εδώ είμαστε για ότι χρειαστείτε.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #40
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Εν πρωτοις, ευχαριστω πολυ για την διαφωτιστικη απαντηση.

    Οσον αφορα στα smilies- πλανητες-οψεις, νομιζω θα διευκολυνε αν τα βλεπαμε αμεσως με το ανοιγμα του παραθυρου <απαντηση> και οχι στις
    <περισσοτερες επιλογες> δηλ, οπως στο ελληνικο forum του astrodienst.(προσωπικη αποψη βεβαια).

    Για την <αναλυτικη αναζητηση>, νομιζω οτι πρεπει να γινει ....απλουστερη. Ξεκινησα απ την απλη αναζητηση και ζητησα ΑΝΤΙΣΚΙΑ.
    Μου εδωσε διαφορα ποστ. Μπηκα στην <αναλυτικη αναζητηση>, γιατι ψαχνω ενα συγκεκριμμενο αρθρο του κυριου Παιζη, συμπληρωσα τ αναλογα πεδια και δεν μου εδωσε τιποτα, οσες φορες προσπαθησα. Κατα την γνωμη μου θα ηταν αρκετο να ζητησω <Αντισκια> και <Αρθρα> στην περιπτωση, που δεν γνωριζα ποσα αρθρα σχετικα με το θεμα εχουν δημοσιευθει και απο ποιο μελος.
    Ωστοσο δεν πηρα την απαντηση, ειτε με τον ενα, ειτε με τον αλλο τροπο.
    Αυτο εννοω χασιμο χρονου.

    Γενικοτερα, εχω απασχολησει ξανα την διαχειρηση για το θεμα της <αναζητησης> και νοιωθω αβολα.

    Χρησιμοποιω ΙΕ8. Το πρωι ξαναδοκιμασα το <οποια μερα> και ειναι οπως ειπες, διορθωμενο.Για την αλλαγη απο Placidus σε αλλη οικοθεσια, περιμενω με αγωνια.

    Σωκρατη μου χαιρομαι παρα-παρα πολυ, που εισαι στις επαλξεις. :bigsmile:

    Υ.Γ Για τους ερωτευμενους με την μανταμ Ζαιρα.............. βοηθεια τους

 

 
Page 4 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads