s
Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16
  1. #11
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by doukas View Post
    πολύ τσιγκούνες οι ταυρίνες (όσες ξέρω εγώ) και ψυχρές! Και κουτσομπόλες!αχαχαχαχαχαχ χαχαχ! μόνο αν θέλουν εκείνες σου δίνονται. Οι άνδρες είναι αλλιώς
    Σηκώνοντας το γάντι από το πατωμα (κοινώς ψαρώνοντας φυσικά, έτοιμη για μάχη με Αρη σε Κριό), έτσι για την τιμή των όπλων, λέω να σχολιάσω τα γραφόμενα.

    Ένας Ταύρος είναι απίθανο να είναι ψυχρός, δεδομενου πως δεν του το επιτρέπει η Αφροδίτη.
    Ίσως αν απογοητεύσεις έναν Τάυρο, τότε θα χαμηλώσει τους τόνους όχι επειδή είναι πολύ ψυχρός, αλλά επειδή είναι αρκετά εχέφρων ώστε να αποφύγει την αντιπαράθεση (άσχημο να δεις Ταύρο εξαγριωμένο).
    Όσο για την τσιγγουνιά, με ακμη 2ου στον Υδροχόο, δεν γνωρίζω τί σημαίνει.:blink:

    Προφανώς, θα πρέπει να ψάξεις να βρείς αν υπάρχουν στοιχεία αιγόκερω, καρκίνου και παρθένου σε ακμές 2ου, ή σελήνες κλπ.

    Η αφροδίσια φύση του ζωδίου, δεν ευνοεί τη στέρηση και την τσιγγουνιά-συναισθηματική και υλική- αντιθέτως είναι πρόθυμη να κακομάθει σε χρήματα και αισθήματα τόσο τον εαυτό της, όσο και τους άλλους.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  2. #12

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    ετσι οπως το παμε βρε παιδια, δεν μασ ανεχεται κανενα αλλο ζωδιο??? απο τα υπολοιπα 11, δεν ταιριαζουμε με κανενα πια.... ελεος.....!!!! εγω ταυρινα με καρκινακι ειμαι, το καημενο, και πιστευα οτι καπως εξισορροπουσα τις αντιτιθεμενες εσωτερικες μου δυναμεις!!!

  3. #13
    Join Date
    May 2010
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Posts
    47

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Σηκώνοντας το γάντι από το πατωμα (κοινώς ψαρώνοντας φυσικά, έτοιμη για μάχη με Αρη σε Κριό), έτσι για την τιμή των όπλων, λέω να σχολιάσω τα γραφόμενα.

    Ένας Ταύρος είναι απίθανο να είναι ψυχρός, δεδομενου πως δεν του το επιτρέπει η Αφροδίτη.
    Ίσως αν απογοητεύσεις έναν Τάυρο, τότε θα χαμηλώσει τους τόνους όχι επειδή είναι πολύ ψυχρός, αλλά επειδή είναι αρκετά εχέφρων ώστε να αποφύγει την αντιπαράθεση (άσχημο να δεις Ταύρο εξαγριωμένο).
    Όσο για την τσιγγουνιά, με ακμη 2ου στον Υδροχόο, δεν γνωρίζω τί σημαίνει.:blink:

    Προφανώς, θα πρέπει να ψάξεις να βρείς αν υπάρχουν στοιχεία αιγόκερω, καρκίνου και παρθένου σε ακμές 2ου, ή σελήνες κλπ.

    Η αφροδίσια φύση του ζωδίου, δεν ευνοεί τη στέρηση και την τσιγγουνιά-συναισθηματική και υλική- αντιθέτως είναι πρόθυμη να κακομάθει σε χρήματα και αισθήματα τόσο τον εαυτό της, όσο και τους άλλους.
    :clapping:Πείτε τα πείτε τα!:bigsmile:ο μπαμπάκας μου είναι ταύρος και εγώ έχω ταύρο ωροσκόπο(πολλές φορές νιώθω πως έχω και ήλιο στον ταύρο) τα καλύτερα παιδιά είμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...Όταν είναι κανείς μέσα στα σκατά μέχρι το λαιμό, δεν του μένει τίποτε άλλο παρά να τραγουδήσει...Σάμιουελ Μπέκετ

  4. Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    ξεχάσαμε να πούμε ότι οι άντρες Ταύροι είναι και πολύ ζηλιάρηδες !!

  5. #15

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Το διάβασα με πολύ ενδιαφέρον επειδή είμαι ταύρος σε αναζήτηση της ερωτικής του πλευράς! Πολύ καλό άρθρο, μου επιβεβαίωσε ότι είμαστε πολύ παράξενες στα γούστα μας εμείς οι ταυρίνες και πολύ απαιτητικές ακόμα και με αυτούς που ταιριάζουμε κατά γενική ομολογία...
    Και μια γρήγορη ερώτηση: διαβάζω ότι με τους ζυγούς πότε ταιριάζουμε απίστευτα και γινόμαστε αχώριστοι και πότε είμαστε τόσο άσχημα μαζί που ούτε να το προσπαθήσουμε δεν αξίζει! :unsure: τελικά τι ισχύει;δεν μπορώ να σχηματίσω άποψη!

  6. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    1

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Τον σχολιασμό της συναστρίας Ταύρου-Ζυγού τον βρίσκω λίγο εκτός πραγματικότητας. Ο Ταύρος είναι γήινο ζώδιο, πρακτικό και συναισθηματικό, ενώ ο Ζυγός, ως ζώδιο του αέρα, αντιπροσωπεύει περισσότερο την θεωρητική σκέψη, την λογική. Ναι, και στα δύο ζώδια αρέσει το ωραίο, αλλά αρκεί αυτό για να χτιστεί η σχέση που περιγράφεται; Ειδικά όταν, ενώ το ένα άτομο βράζει στο συναίσθημα, το άλλο είναι αποστασιοποιημένο;...

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads