s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 27
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 23 24 25 26 27
Results 261 to 270 of 270
  1. #261

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Θελω να κανω μια ερωτηση... Δεν καταλαβαινω πως ριχνουμε τα χαρτια;

  2. #262
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    5

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by Pirate Jenny View Post
    Απ' την κόκκινη βούλα που θα εμφανιστεί στο τεστ εγκυμοσύνης.
    ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ.... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!
    Ούτε εγώ δε θα τα έλεγα καλύτερα!!!

  3. #263

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by lefteris3200 View Post
    Καλησπέρα σε όλους και όλες. Ενδιαφέρον αυτός ο τρόπος ριξίματος, έχω ρίξει τα χαρτιά αρκετές φορές τις δύο προηγούμενες βδομάδες αλλά ακόμα δε βγήκε τίποτα ή μάλλον έτσι νομίζω (μπορεί να μη τα διαβάζω σωστά).

    Ωστόσο έχω μερικές απορίες : Ας υποθέσουμε ότι ρίχνω τα χαρτιά για μένα, είμαι το 8 τριφύλλι και η κοπελιά για την οποία ενδιαφέρομαι το 8 κούπα. Το 9 τριφύλλι είναι η δική μου σκέψη και το 9 κούπα είναι η δική της; Ή και τα δύο 9άρια είναι δικές μου σκέψεις;

    Επίσης, επειδή λες ότι το J είναι ένα νεαρό άτομο αυτό σημαίνει ότι το άτομο αυτό μπορεί να είναι και κορίτσι ή μόνο αγόρι;

    Με την πρώτη απορία που είχα (τα 9άρια) έχω και την ίδια απορία και με τα υπόλοιπα φύλλα. Ας πούμε το 4 τριφύλλι ο προσωπικός μου χώρος και το 4 κούπα ο δικός της ή όχι; Όπως και όλα τα υπόλοιπα νούμερα.

    Ακόμα, CTT πες μας λίγο ποια χαρτιά έχουν σημασία όταν βγαίνουν ανάποδα και ποια έχουν την ίδια σημασία είτε πέσουν ανάποδα είτε όχι;

    Και κάτι τελευταίο, πχ ρίχνω τα χαρτιά για μένα. Το 8 τριφύλλι το βάζω από την αρχή στο κέντρο και μετά ανακατεύω και κόβω τα χαρτιά ή το βάζω μετά αφού έχω ήδη ανακατέψει και κόψει;

    ¶μα ξέρει κάποιος ας κατατοπίσει λίγο την κατάσταση και αν μπορεί κάποιος ας κάνει ένα παράδειγμα ερμηνείας, να καταλάβουμε όλοι πάνω κάτω πως γίνεται.
    Πολύ εύστοχες οι απορίες σου, Λεφτέρη και ειδικότερα αυτές με την "αρσενική" ή "θηλυκή" υπόσταση του βαλέ και με το αν το κεντρικό χαρτί βγαίνει πριν ή μετά το ανακάτεμα των φύλλων. Σχετικά με τις άλλες απορίες σου προφάνως τα σπαθιά δικά σου οι κούπες δικές της!

  4. #264

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Καλησπέρα σας και απο μένα , μετά από πολύ διάβασμα προσπάθησα να βγάλω μια άκρη αν και δυσκολέυτηκα. Τα έριξα για μένα που είμαι σίγουρα τριφύλλι q και αυτός Κ καρδια και βγήκαν τα εξής¨:

    3τριφ(9 καρδ , 7 καρδ) , Jμπαστούνι, Αμπαστούνι , Κτρυφ , 9τρυφ , Κμπαστ , Q μπαστούνι

    2 τριφ , 4 καρδια , 10ρόμ , 8 τρ(Qρομβος,Αρόμβος Κ καρδια) , 10 μπαστ, Q καρδ (J καρδ,6 τριφ) , 2 καρδια(4τρ,Α καρδ)

    8καρδια, 3 καρδια, JΤΡΙΦ, 2 μπαστ(Κρομβος, qτριφ) , Jρόμβος, 6 καρδιά ,10καρδιά(7τριφ , Α τριφ)

    Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια γενική πληροφορία κάτι μια ερμηνεία???

  5. #265

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    KALISPERA!!! thelo na rotiso kati pou th me kanei na eksigiso pio eukola....to 8 koupa to rixnoume prin kopsoume??? ta xaria pou einai stin mesea sira ti dilonoun???ean den einai dipa mou i dipla tou diladi...kai lete ta kovoume 3 fores kai eksigite ton tropo k meta ksana kovoume 2 kai ta deytera ta fernoume stin prti seira ola mazi diladi opos k kopsame auto ti einai??? pio safis apantisis gia na einai k pio eukolos o tropos eyxaristo!!!!!!!!!

  6. #266

    Thumbs up Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    :nogrgl Καλά που μίλησες αγαπητό μέλος για κόπο..... Πώς να σου απαντήσουμε όταν γράφεις έτσι; :nogrgl
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  7. #267

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    maresei poli!

  8. #268

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    γειά σας! προσπαθώ να ρίξω τα χαρτιά αλλά δεν πολυκαταλαβαίνω την ερμηνεία!΄μπορεί κάποιος να με βοηθήσει!ευχαριστώ!

  9. #269
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    μπορει να μου εξηγησει καποιος πως τα ανοιγουμε?κ μετα πως τα διαβαζουμε?δεν εχω καταλαβει ακομα..ευχαριστω

  10. #270

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ... ΤΟ 8 ΚΟΥΠΑ ΠΩΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ???? ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΜΕ (ΟΧΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΦΥΛΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΜΕ)

 

 
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 23 24 25 26 27

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads