s
Ο πρωθυπουργός και η Σεληνιακή έκλειψη (Βεδική ανάλυση) - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
  1. #11
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Ο πρωθυπουργός και η Σεληνιακή έκλειψη (Βεδική ανάλυση)

    Κάνετε πολυ καλά και βλέπετε τα θετικά. Δεν συμβαίνει όμως το ίδιο με όλους.

    Και δεν υπάρχει λόγος να μην καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου, το οποίο είναι πολύ απλο, και ταυτόσημο με αυτό εκατομμυρίων Ελληνων υπερ-φορολογουμένων και εξαπατημένων πολιτών.

    Η επίθεση στην παραοικονομία "έγινε" κατα τη γνώμη μου, σε μια περίοδο όπου έπρεπε να καταπιούμε τα αντισυνταγματικά και ληστρικά μέτρα. Η δικογραφία ήταν 2 χρόνια στο ψυγείο και άλλαξε 3 φορές χέρια. Τυχαίο?

    Ας μην ξεχνάμε πως πάντα σε περιόδους πολιτικών κρίσεων, αποκαλύπτονται σημεία και τέρατα και μας "σερβίρουν" μια κάθαρση, για να μας θολώσουν άλλη μια φορά. Νομίζω πως όλοι θυμούνται τα αποκαλυπτήρια στις τρομακρατικές γιάφκες, που λαμβάνουν χώρα σε περιόδους ανασχηματισμών και κρίσεων.

    Επειδή όμως, είναι όλες οι απόψεις σεβαστές, τολμώ να καταθέσω πως οι εκλείψεις αυτές είχαν να κάνουν με μιντιακό αποπροσανατολισμό και εφαρμογή παράνομων αποφάσεων με το προσωπείο της νομοθεσίας.

    Τέλος θα ήθελα να σας ξεκαθαρίσω πως δεν αμφιβάλλω καθόλου για την ποιότητα των αναλύσεων σας, οι οποίες εμπεριέχουν μέρος από το χρόνο σας, όπως συμβαίνει με όλους όσοι ασχολούνται με τον κόσμο της Αστρολογίας.

    Σας ευχαριστω για την απάντηση.
    Καλό βράδυ.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  2. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    ηλεκτρα
    Location
    Αθηνα
    Posts
    93

    Re: Ο πρωθυπουργός και η Σεληνιακή έκλειψη (Βεδική ανάλυση)

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Κάνετε πολυ καλά και βλέπετε τα θετικά. Δεν συμβαίνει όμως το ίδιο με όλους.

    Και δεν υπάρχει λόγος να μην καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου, το οποίο είναι πολύ απλο, και ταυτόσημο με αυτό εκατομμυρίων Ελληνων υπερ-φορολογουμένων και εξαπατημένων πολιτών.

    Η επίθεση στην παραοικονομία "έγινε" κατα τη γνώμη μου, σε μια περίοδο όπου έπρεπε να καταπιούμε τα αντισυνταγματικά και ληστρικά μέτρα. Η δικογραφία ήταν 2 χρόνια στο ψυγείο και άλλαξε 3 φορές χέρια. Τυχαίο?

    Ας μην ξεχνάμε πως πάντα σε περιόδους πολιτικών κρίσεων, αποκαλύπτονται σημεία και τέρατα και μας "σερβίρουν" μια κάθαρση, για να μας θολώσουν άλλη μια φορά. Νομίζω πως όλοι θυμούνται τα αποκαλυπτήρια στις τρομακρατικές γιάφκες, που λαμβάνουν χώρα σε περιόδους ανασχηματισμών και κρίσεων.

    Επειδή όμως, είναι όλες οι απόψεις σεβαστές, τολμώ να καταθέσω πως οι εκλείψεις αυτές είχαν να κάνουν με μιντιακό αποπροσανατολισμό και εφαρμογή παράνομων αποφάσεων με το προσωπείο της νομοθεσίας.

    Τέλος θα ήθελα να σας ξεκαθαρίσω πως δεν αμφιβάλλω καθόλου για την ποιότητα των αναλύσεων σας, οι οποίες εμπεριέχουν μέρος από το χρόνο σας, όπως συμβαίνει με όλους όσοι ασχολούνται με τον κόσμο της Αστρολογίας.

    Σας ευχαριστω για την απάντηση.
    Καλό βράδυ.
    Αγαπητή φίλη
    Πιθανόν να έχετε δίκιο για τον μιντιατικό αποπροσανατολισμό ,μια και εμπλέκεται ο Διδυμος ειναι πολύ πιθανόν .Απλά δεν ερεύνησα σε τέτοιο αστρολογικό βάθος και δεν γνωρίζω αν επαληθεύεται απο την σκοπιά της Ινδικής ,όποτε δεν μπορώ να αποφανθώ.
    Απο την άλλη, εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχουν άλλα κέντρα εξουσίας πέρα απο αυτές τις τάσεις που υποδεικνύουν οι πλανήτες ,για αυτό και δεν κάνω πολιτική συζήτηση η εικασίες πάνω σε θέματα παρά μόνο τα συζητώ απο την αστρολογική τους σκοπιά .
    Ευχαριστώ για τα σχόλια σας και το γεγονός ότι παρακολουθείται την δουλεια μου .

  3. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    ηλεκτρα
    Location
    Αθηνα
    Posts
    93

    Re: Ο πρωθυπουργός και η Σεληνιακή έκλειψη (Βεδική ανάλυση)

    Εχω αναρτησει στο μπλογκ μου αρθρο, με θεμα τις τασεις που κυριαρχουν στο ζωδιο των Διδυμων .
    Ο Ηλιος βρισκεται στο ζωδιο των Διδυμων απο τις 14/15 Ιουνιου εως τις 14/15 Ιουλιου .

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads