s
Πως θα δω θα ολοκληρωθει η σχεση μου
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Πως θα δω θα ολοκληρωθει η σχεση μου

    Θα θελα ναρωτησω πως και που μου δειχνει ο αστρολογικος χαρτης αν θα παντρευτω το ατομο που ειμαι μαζι του ή οχι ,Σας ευχαριστω πολυ

  2. #2
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Πως θα δω θα ολοκληρωθει η σχεση μου

    Ο Γενέθλιος χάρτης σκιαγραφεί το προφίλ του μελλοντικού συντρόφου μας και μέχρι εκεί.
    Καταλαβαίνεις πως από το ατομικό μας ωροσκόπιο βλέπουμε τάσεις και τίποτα παραπάνω, πόσο μάλλον ονόματα.
    Η μόνη τεχνική η οποία ενδεχομένως να σου δώσει την απάντηση που ζητάς είναι η ωριαία αστρολογία, αν και εφ' όσον το ερώτημα σου είναι σαφές.

  3. #3

    Re: Πως θα δω θα ολοκληρωθει η σχεση μου

    pos mporo na to do ayto poioi planites kai poy fainete signommi poy sas enoxlo apla eimai kainoyrgios sto xoro tis astrologiaw

  4. #4
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Πως θα δω θα ολοκληρωθει η σχεση μου

    Καλησπέρα και καλωσόρισες . Αρχικά, παρακαλούμε να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες, όπως ορίζει ο κανονισμός του site.
    Για να πάρεις πληροφορίες σχετικά με έναν πιθανό σύντροφο από τον γενέθλιο χάρτη σου, αυτό που πρέπει να ελέγξεις είναι τον κυβερνήτη του 7ου οίκου, την θέση στην οποία βρίσκεται και τις όψεις που κάνει. Το ίδιο ισχύει και για τους πλανήτες που τυχών βρίσκονται μέσα στον 7ο οίκο σου
    Ομοίως πρέπει να δεις και την Σελήνη σου (αφού είσαι άντρας) που και εκείνη μπορεί να σου δώσει μερικές επιπλέον πληροφορίες.

    Για δες αυτό όμως..... http://www.myhoroscope.gr/69-%E1%F3%...1%F4%E7-4.html...νομίζω ότι θα σε κατατοπίσει λιγάκι, για το πώς βλέπουμε ένα τέτοιο θέμα.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads