s
ΜΗ ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ! - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: ΜΗ ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ!

    Quote Originally Posted by Lemonia9 View Post
    Ευχαριστούμε κυρία Σπίγγου για το πολύ όμορφο και πλήρως κατατοπιστικό άρθρο σας! :bigsmile: :clapping: Περιμένω εναγωνίως το δεύτερο μέρος...
    Ευχαριστώ θερμά για τα καλά σας λόγια.

    Χρυσάνθη Σπιγγου

  2. #12
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: ΜΗ ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ!

    Αν κατάλαβα σωστά εννοείται για τις εκλείψεις άλλων πλανητών, αναφέρεστε ίσως σε μία παρόμοια λειτουργία π.χ. Αφροδίτης, Πλούτωνα, Αρη, κ.ο.κ αγαπητή φίλη theresa_alma ;

    Η έκλειψη είνα ένα φαινόμενο που συμβαίνει μόνο σε σχέση με τον Ηλιο και την Σελήνη. Αν ρίξετε


    δεύτευρη ματιά στο άρθρο θα κατάλαβετε το πως και το γιατί. Αν αντίθετα εννοείται το πως μία έκλειψη - σελήνης ή ηλιου δεν έχει σημασία - επηρεάζει αλλους πλανήτες, αυτό είναι άλλο θέμα.

    Εν συντομία να πω σε εσάς και εκείνους που μας παρακολουθούν, ότι η σχέση μία έκλειψης
    προς ένα, δύο ήγ τρεις πλανήτες κ.ο.κ, είναι αυτή που θα μας δώσει και κάποιο συγκεκριμένο γεγονός, όπως αυτό του κ. Αρτέμη.

    Ακόμα και επίδραση στον οίκο του γενέθλιου ή του προοδευτικού χάρτη ενός ατόμου, συμβάλει σε κάποια ξεχωριστά γεγονότα.

    Ελπίζω να έλυσα αρκούντος την απορία σας. Ευχαιστώ μάλιστα για τα ευγενικά σας λόγια.

    Χρυσάνθη Σπίγγου

  3. #13

    Re: ΜΗ ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ!

    Το άρθρο σας είναι αντικειμενικό και αισιόδοξο θα έλεγα.
    Όμως τι γίνεται όταν μια έκλειψη σχεδόν συμπίπτει με τα γενέθλια κάποιου;
    Για παράδειγμα οι εκλείψεις του Ιουνίου στους Διδύμους βρίσκονται σχετικά κοντά
    σε μοίρες με το γενέθλιο Κρόνο μου(11 μοίρα των Διδύμων) και τη γενέθλιά
    μου Αφροδίτη(19 μοίρα των Διδύμων)....
    Και το αποκορύφωμα θα έρθει με την έκλειψη στην 1/7 τη στιγμή που τα γενέθλιά μου είναι στις 2/7(Ήλιος στον Καρκίνο στη 10 μοίρα)....
    Ημερομηνία γέννησης 2/7/72,ώρα 08:45,Θεσσ/νίκη.
    Θα έρθουν τα πάνω κάτω πάλι στη ζωή μου;;;;;
    Ως πότε πια.....;;;;;;;;

    Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μπορούσατε να μου δώσετε μια σύντομη απάντηση.:embarrest

  4. #14

    Re: ΜΗ ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ!

    Τι μπορεί να συμβεί όταν η έκλειψη Ηλίου του Ιουνίου (4ος Δίδυμοι) γίνεται σε τρίγωνο με τον γεν. Ηλιο μου και Ωροσκόπο και με ανοιχτό τρίγωνο (αν πιάνεται) με τον Ουρανό στο Ζυγό στον 8ο? Να κάτσω απλά και να δω να έρχεται η Μεγάλη Ανατροπή στην ζωή μου?:suspiciou
    Victory

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads