s
ΜΕΓΑΛΟ ΕΞΑΓΩΝΟ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    ΜΕΓΑΛΟ ΕΞΑΓΩΝΟ

    καλησπερα σε ολους. Επεσε προσφατα στα χερια μου ο γενεθλιος χάρτης ενος κοριτσιου που μου φαινεται πολυ ιδιαιτερος ... Οι πλανητες έχουν τετοια διαταξη ωστε σχεδον ανα δυο να σχηματιζουν εξαγωνα με αποτελεσμα να δημιουργειται ενα τεραστιο εξαγωνο!!!
    Ενας τετοιος σχηματισμος δειχνει καλοτυχια και ευκολιες όπως το μεγαλο τριγωνο;;

    Αν καποιος εχει περιεργια και ενδιαφετεται το κοριτσι γεννηθηκε Αθηνα στις 21/7/95 στις 19:15
    ευχαριστω

  2. #2
    Join Date
    Oct 2008
    Όνομα:
    Δημήτρης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    549

    Re: ΜΕΓΑΛΟ ΕΞΑΓΩΝΟ

    Αφού σχηματίζονται διαδοχικά εξάγωνα θα σχηματίζονται και πολλά μεγάλα τρίγωνα. Για το κατά πόσο αυτό σημαίνει καλοτυχία υπάρχει ένα κατατοπιστικό άρθρο με τίτλο «Ο Μύθος για το Μεγάλο Τρίγωνο» που μπορείς να αναζητήσεις.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΜΕΓΑΛΟ ΕΞΑΓΩΝΟ

    Καταπληκτικο. Αν δεν βαριεσαι να ψαξεις στα <Μεταφρασμενα-Αναδημοσιευμενα Αρθρα>, ειμαι σιγουρη οτι υπαρχει κατι σχετικο, που λεει για την σπανιοτητα του σχηματος , κ.λ.π

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΜΕΓΑΛΟ ΕΞΑΓΩΝΟ

    Μαλλον απαντησα βιαστικα, αφου δεν ειχα δει τον χαρτη.
    Τα εξαγωνα και τα τριγωνα υπαρχουν για να ισορροπησουν τις αντιθεσεις των πλανητων στον αξονα 1ου-7ου.
    Η κα Μοζορα ειχε γραψει σε καποιο αρθρο της,.<μην ζηλευετε τα πολλα μεγαλα τριγωνα>.........

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads