s
Επανασύνδεση εφικτή ή μάταιος ο πόνος? Δύσκολες συναστριακές όψεις?
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Νίκος
    Location
    Ολλανδία, Χάγ
    Posts
    52

    Επανασύνδεση εφικτή ή μάταιος ο πόνος? Δύσκολες συναστριακές όψεις?

    Αγαπητοί φίλοι και μελετητές της Αστρολογίας, θα χρειαζόμουν τα φώτα σας στο παρακάτω ερωτικόαλλά τελικά και ψυχολογικό θέμα.

    Προσπαθώ εδώ και 10 μήνες να επιτύχω επανασύνδεση με το άτομο που είχα σχέση τα τελευταία 5,5 χρόνια, αλλά μάταια. Δεν μπορώ να καταλάβω και αστρολογικά πωςεξηγείται αυτή η άρνηση και απόρριψη στη δεδομένη στιγμή (στη συναστρία μας για παράδειγμα, από που προκύπτει? έχουμε τόσο δύσκολες όψεις πια ώστε να φέρει έναν τόσο άσχημο και επίπονο χωρισμό?). Η αγάπη πάντα υπήρχε μεταξύ μας και ακόμη φαίνεται ότι υπάρχει αλλά το άλλο άτομο δεν θέλει να ξαναδεθεί μαζί μου, χωρίς να αναφέρει τους λόγους, με αποτέλεσμα να βιώνω τον χωρισμό αυτό με τον πιο οδυνηρό τρόπο. Το ίδιο συμβαίνει και για το άλλο άτομο, πονάει αλλά προτιμά να με ξεχάσει. Σαν να νοιώθει παντοτινά πληγωμένο...

    Ξέρω ότι απαιτείται πολύς χρόνος για να το κοιτάξει κάποιος το θέμα αυτό. Αλλάαν κανείς είναι διαθέσιμος να μου κάνει έστω και μια μικρή ''αναλυσούλα'' θα με βοηθούσε πραγματικά να ηρεμήσω και να βρω το κουράγιο να ξανασταθώ πάλι στα πόδια μου...και να σηκώσω το κεφάλι ψηλά....
    ¶τομο Α (εγώ): 12/06/1971 23:45 Βόλος
    ¶τομο Β: 05/03/1976 17:35 Σέρρες
    ¶ραγε η επανασύνδεση είναι εφικτή ή είναι μάταιος ο κόπος και ο πόνος? ¶ν και γνωρίζω ότι πρέπει να πάρω κι εγώ τα καρμικά μου μαθήματα. Από την άλλη πιστεύω όμως ότι πρέπει να προσπαθήσω ακόμη περισσότερο στο όνομα της Αγάπης. Αρκεί και οι δύο να το θέλουμε. Ανησυχώ τελικά μήπως η ''Αγάπη αργήσει μία μέρα....''
    Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων. Σας ευχαριστώ ακόμη και για τη θετική σκέψη και ενέργεια που λαμβάνω από όλους σας.

  2. #2

    Re: Επανασύνδεση εφικτή ή μάταιος ο πόνος? Δύσκολες συναστριακές όψεις?

    Όλες οι θεματικές ενότητες του myhoroscope έχουν σκοπό την ανταλλαγή αστρολογικής γνώσης / πληροφοριών και όχι την παροχή προσωπικών αστρολογικών συμβουλών σε εξατομικευμένα αιτήματα προβλέψεων, αναλύσεων κλπ. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads