s
Καρμικές σχέσεις...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    19

    Exclamation Καρμικές σχέσεις...

    Καλησπέρα σας.. Ειμαι νεο μελος για πρωτη φορα θα ηθελα να εξωτερικευσω την απορια μου σχετικα με το κατα ποσο καποιοι ανθρωποι στη ζωη μας ειναι μοιραιο να τους συναντησουμε... Έχω γεννηθει στις 30/7/1978 ωρα 2.20π.μ. Το 1999 γνωρισα εναν υδροχοο γεννημενο στις 13/2/1967 με ωροσκοπο σκορπιο. Ελξη εντονη, αποκλιση αποψεων μεγαλη, παθος, ερωτας, αντιθεσεις... μεγαλα διαστηματα χωρισμου και μετα παλι συναντησεις... Διακοπτουμε για ενα διαστημα και ξαφνικα μαθαινω οτι παντρευτηκε...
    Σας ζητω δειλα δειλα να εξετασετε αν μπορειτε τα ωροσκόπια και να μου δωσετε μια εξηγηση γιατι εχω την αισθηση οτι ακομα και μετα το γαμο οριστικο τελος μεταξυ εμου και αυτου δεν εχει "γραφτει'....
    Σας ευχαριστω εκ των προτερων...

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Καρμικές σχέσεις...

    Αγαπητή mania

    Αν και δεν γνωρίζω με σαφήνεια τα στοιχεία του νεαρού στον οποίο αναφέρεστε, κοίταξα την συναστρία σας και πράγματι φαίνεται καθαρά πως μεταξύ σας η σχέση μπορεί να είναι κυρίως αντιφατική, έντονη και θυελλώδης. Πράγματι υπάρχουν εμφανή καρμικά στοιχεία, αν και για μία πλήρη καρμική μελέτη, δεν μπορούμε να σας δώσουμε όλες τις πληροφορίες. Σας ενημερώνω όμως, πως με αυτό το άτομο, έχετε ενδεχόμενα μία συνύπαρξη στο παρελθόν, ίσως μάλιστα ήσασταν άνδρας, ή πατέρας ή σύζυγος, και ο πόνος που σας δημιούργησε τώρα, είναι δάσκαλος και σοφία για τη σημερινή σας εξέλιξη. Πρόκειται για ένα αρκετά δύσκολο άτομο που πρέπει να ερευνήσει τον εαυτό του και να μάθει να δίνει στους άλλους. Δεν γνωρίζω αν το κάνει, αλλά αν δεν έχει ακόμη βρει τον δρόμο της αυτογνωσίας, η σχέση σας δεν θα ήταν ομαλή, μπορεί να εμπόδιζε με ανασφάλειες που κουβαλά από το παρελθόν τη δική σας πορεία και να σας δημιουργούσε ένα πνιγηρό περιβάλλον. Επίσης, αν και η έλξη σας είναι κάπως μοιραία (όχι μοιρολατρική) και ιδιαίτερα μαγνητική, θα είχατε περισσότερες εντάσεις, αλλαγές, εκρήξεις, παρά ηρεμία. Όταν γνωριστήκατε, ήταν μία περίοδος για σας να διδαχθείτε μέσα από κάποιες ταλαιπωρίες, αλλά να ωριμάστε και να γίνετε θεραπευτής του εαυτού σας, ενώ εκείνος μπορούσε να δει σε σας ένα άτομο με το οποίο θα μάθαινε να δίνει στους άλλους. Δεν επέλεξε ίσως αυτό να κάνει κι είναι κρίμα για εκείνον.

    Για σας ιδιαίτερα, θα ήθελα να πω, πως έχετε την ροπή να επιλέγετε άτομα με τα οποία υπάρχει ένα καρμικό υπόβαθρο. Αυτό δεν είναι κακό, αντίθετα, στην περίπτωσή σας είναι βοηθητικό για την εξέλιξή σας σαν ψυχή. Όμως πρέπει να κάνετε σωστές επιλογές, ώστε αυτά να είναι συνοδοιπόροι στη ζωή σας κι όχι ανασταλτικοί παράγοντες. Σ' αυτό, η κατανόηση, θα είναι η συναστρία με τον ενδιαφερόμενο, με μία επαφή που θα έχετε με ένα αστρολόγο της επιλογής σας ή αν θελήσετε με μία συναστρία από αυτές που προσφέρονται στο φόρουμ μας. Αν σας ενδιαφέρει το τελευταίο, πατήστε εδώ

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads