s
ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ: Μια γυναίκα ατόφιο χρυσάφι - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
  1. #11

    Re: ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ: Μια γυναίκα ατόφιο χρυσάφι

    Συναρπαστικο το αρθρο!Μπραβο!

  2. #12

    Re: ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ: Μια γυναίκα ατόφιο χρυσάφι

    Quote Originally Posted by Χρήστος ¶ρχος View Post
    Έχετε δίκιο αλλά εδώ θα πρέπει να πούμε ότι συνήθως η Σελήνη στον Λέοντα δεν φέρνει την "τύχη¨να γίνει διάσημος αλλά περισσότερο την "πετριά" να γίνεις διάσημος. Η Σελήνη έχει να κάνει πάντα με την βαθύτερη ανάγκη μας και με το Λιοντάρι το να γίνεις γνωστός είναι μεγάλος πόνος σε ένα βαθμό.
    Μιας που μιλάμε για διασημότητες να μην ξεχάσουμε να αναφέρουμε τη No1 όψη για διάσημους που είναι σύνοδος και τετράγωνο Ήλιου - Πλούτωνα.
    Ειπατε οτι η συνοδος και το τετραγωνο(Ηλιου-Πλουτωνα) ειναι οψεις που τις εχουν πολλοι διασημοι και πραγματικα σε ωροσκοπια διασημων που εχω κοιταξει τις εχω βρει σε πολλα κ ιδιαιτερα το τετραγωνο του Ηλιου-Πλουτωνα γιατι ομως δεν αναφερεστε και την αντιθεση Ηλιου-Πλουτωνα που ειναι παρα πολυ ισχυρη οψη?Τι ανασταλτικο εχει?Και αν αυτες οι οψεις Ηλιου -Πλουτωνα εμπλεκονται σε ταυ Τετραγωνο με τον Ωροσκοπο η το Μεσουρανημα πως βλεπεται τα πραγματα?
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

  3. #13

    Re: ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ: Μια γυναίκα ατόφιο χρυσάφι

    σοκ εχω την ιδια οικοθεσια με μια διαφορα.6-12 οικος αντι για σκορπιο-ταυρο εχω ζυγο-κριο 29 μοιρα

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads