s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 175
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 175 of 350 FirstFirst ... 75 125 165 171 172 173 174 175 176 177 178 179 185 225 275 ... LastLast
Results 1,741 to 1,750 of 3493
  1. #1741

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας νεοι εραστες της αστρολογιας....νεα και γω εδω...αλλα ομοιοπαθης...και βλεπω οτι..για να διαβασω οοολα τα αρθρα του σαιτ, θα κανω ισως ενα χρονο...
    Τοσα πολλα αρθρα βρισκει κανεις εδω...δηλαδη, εχουμε μια αστρολογικη εγκυκλοπαιδια στο σπιτι μας... τουλαχιστον εκδηλωθηκαμε...ΝΑΙ αγαπουμε τον ουρανο με τ'αστρα...πιστευει καποιος οταν ερχετε σε επαφη με τον γεννεθλιο χαρτη του, και νοιωθη την αληθεια που λεει.....
    γι'αυτο γραφτηκα και γω....αφου τακτικα ημουν επισκεπτης..γιατι να μην γραφτω;....
    Εσεις ομως που ερχεστε σαν επισκεπτες, και ακομα αμφιβαλετε για την αστρολογια, γραφτητε, και καντε μια εξερευνηση εδω......θα ανακαλυψετε........πραγματικα ......τον ουρανο με τ'αστρα... διαφορετικα.. χανετε
    ειμαι νεο μελος... και εδω διαβαζω απεριοριστα...οοοοοοχι...δεν προσπαθω να μαθω την μοιρα μου.... ΦΟΒΑΜΑΙ να μαθω για το παρακατω της ζωης μου.. ομως θα ηθελα να ξερω τα -γιατι- και βρηκα αυτον τον τοπο...για να μπορεσω να βρω απαντησεις για τον εαυτο μου...και μονο εδω μπορω να μαθω...... πουθενα αλλου....εδω λοιπον....
    συγνωμη αν εγραψα πολλα...αλλα ειμαι -γκρινιαρικο ψαρι, με ωροσκοπο αιγοκερω-

  2. #1742

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημερα

    Με λενε Σοφία. Ξέρω πολύ λίγα πραγματα για την αστρολογία και θα μ' ενδιέφερε να μάθω.

  3. #1743
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by SOFIT View Post
    Καλημερα

    Με λενε Σοφία. Ξέρω πολύ λίγα πραγματα για την αστρολογία και θα μ' ενδιέφερε να μάθω.
    καλημερα Σοφια:bigsmile:
    καλως ορισες στην παρεα μας!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  4. #1744

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by riana 57 View Post
    γεια σας νεοι εραστες της αστρολογιας....νεα και γω εδω...αλλα ομοιοπαθης...και βλεπω οτι..για να διαβασω οοολα τα αρθρα του σαιτ, θα κανω ισως ενα χρονο...
    Τοσα πολλα αρθρα βρισκει κανεις εδω...δηλαδη, εχουμε μια αστρολογικη εγκυκλοπαιδια στο σπιτι μας... τουλαχιστον εκδηλωθηκαμε...ΝΑΙ αγαπουμε τον ουρανο με τ'αστρα...πιστευει καποιος οταν ερχετε σε επαφη με τον γεννεθλιο χαρτη του, και νοιωθη την αληθεια που λεει.....
    γι'αυτο γραφτηκα και γω....αφου τακτικα ημουν επισκεπτης..γιατι να μην γραφτω;....
    Εσεις ομως που ερχεστε σαν επισκεπτες, και ακομα αμφιβαλετε για την αστρολογια, γραφτητε, και καντε μια εξερευνηση εδω......θα ανακαλυψετε........πραγματικα ......τον ουρανο με τ'αστρα... διαφορετικα.. χανετε
    ειμαι νεο μελος... και εδω διαβαζω απεριοριστα...οοοοοοχι...δεν προσπαθω να μαθω την μοιρα μου.... ΦΟΒΑΜΑΙ να μαθω για το παρακατω της ζωης μου.. ομως θα ηθελα να ξερω τα -γιατι- και βρηκα αυτον τον τοπο...για να μπορεσω να βρω απαντησεις για τον εαυτο μου...και μονο εδω μπορω να μαθω...... πουθενα αλλου....εδω λοιπον....
    συγνωμη αν εγραψα πολλα...αλλα ειμαι -γκρινιαρικο ψαρι, με ωροσκοπο αιγοκερω-
    Συμφωνώ μαζί σου!!! και ας είμαι Ταυρίνα με ωροσκόπο Παρθένο.

  5. #1745

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Αχ...καλη μου Ταυρινα.....σας φοβαμαι εσας τους Ταυρους..επισης τους Λεοντες, και Υδροχοους...
    εχετε εναν αερα ανωτεροτητας.. σαν να ειστε για μενα -εξουσια- εχετε τολμη, αποφασιστικοτητα, ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ, ακομα και να πονατε, δεν θα το δειξετε, εμεις τα δειλα ψαρια, σκυβουμε το κεφαλι στην υπεροχη σας....θα θελαμε ισως να εχουμε τη δυναμη σας, αλλα....η φυση μας δεν μας κανει τη χαρη..
    γιαυτο...επειδη δεν μπορω να τα βγαλω περα με τα ζωδια αυτα...εχω τον φοβο ενος παιδιου, που το μαλωνει ενας γιγαντας... αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω γνωστους και φιλους στα ζωδια αυτα...το ξερω οτι δεν -δαγκωνετε- αλλα παντα για μενα θα ειστε οι τολμηροι, οι δυνατοι, και οι ανωτεροι......σαν να λεμε .....εσεις το αφεντικο, και γω ο εργατης....
    εισε λοιπον μια τυχερη Ταυρινα φιλη μου καλη.... και μ'αυτο το δωρο, σου ευχομαι να φτασης την κορυφη....

  6. #1746

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας,

    θέλω να μάυω τον ωροσκόπο και το ζώδιο μου.

    γεννήθηκα 17/6/1984, κυριακή, 4 η ώρα το πρωι

  7. #1747
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by antonas View Post
    Γεια σας,

    θέλω να μάυω τον ωροσκόπο και το ζώδιο μου.

    γεννήθηκα 17/6/1984, κυριακή, 4 η ώρα το πρωι
    καλως ορισες στο:horoscope:
    ακριβως πανω στην σελιδα λεει Δωρεαν Ωροσκοπιο
    καλη συνεχεια σου ευχομαι!

    παντως Διδυμος εισαι:bigsmile:
    τα υπολοιπα θα τα βρεις πολυ ευκολα μονος σου!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  8. #1748

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σε όλους!!!
    Εδώ και λίγους μήνες ξεκίνησα να ενδιαφέρομαι έντονα για την αστρολογία και είμαι σίγουρη ότι σε αυτό το πολύ καλό site θα μάθω πολλά και θα απολαύσω τις συζητήσεις μας!!

  9. #1749
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by Ksanthiatoxotina View Post
    Καλησπέρα σε όλους!!!
    Εδώ και λίγους μήνες ξεκίνησα να ενδιαφέρομαι έντονα για την αστρολογία και είμαι σίγουρη ότι σε αυτό το πολύ καλό site θα μάθω πολλά και θα απολαύσω τις συζητήσεις μας!!
    Γεια σου ξανθοτοξοτινα.
    καλως ηρθες.

    Σιγουρα θα καλυψεις ολες τις αναζητησεις σου εδω:bigsmile:

  10. Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας, τυχαία μπήκα στην ιστοσελίδα ψάχνοντας για ζωδιακούς χάρτες και τη σημασία τους στη ζωή μας ,την καθημερινότητα μας και το μέλλον μας!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 28 users browsing this thread. (0 members and 28 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads