s
Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 40
  1. #11

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Το μόνο στοιχείο που έχω για τον Κρόνο στον χάρτη μου είναι ότι βρίσκεται στον Τοξότη στις 08 μοίρες και στον 2ο οίκο. Η ακμή του 2ου είναι στον Σκορπιό. Καμμία όψη θετική ή αρνητική δεν κάνει με κανέναν πλανήτη..................Τί μπορεί να σημαίνει αυτό ??
    Σας ευχαριστώ πολύ

  2. #12

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Quote Originally Posted by Υδροζυγός View Post
    Το μόνο στοιχείο που έχω για τον Κρόνο στον χάρτη μου είναι ότι βρίσκεται στον Τοξότη στις 08 μοίρες και στον 2ο οίκο. Η ακμή του 2ου είναι στον Σκορπιό. Καμμία όψη θετική ή αρνητική δεν κάνει με κανέναν πλανήτη..................Τί μπορεί να σημαίνει αυτό ??
    Σας ευχαριστώ πολύ
    Κάνε μια αναζήτηση με τις λέξεις "πλανήτες χωρίς όψεις". Θα βρεις διάφορα :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #13

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Κάνε μια αναζήτηση με τις λέξεις "πλανήτες χωρίς όψεις". Θα βρεις διάφορα :bigsmile:

    Ευχαριστώ πολύ

  4. #14

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Κατατοπιστικότατο και αναλυτικότατο.

  5. #15

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Κύριε Μητσάκο, βιώνω ακριβώς την σύνοδο κρόνου πλούτωνα και είναι ακριβώς όπως τα περιγραφετε, δυστυχώς ! Είναι μια πολύ πολύ πολύ απαίσια όψη η οποία ακριβώς δεν έχω καταλάβει τί προσπαθεί να μάθει σε αυτόν που την βιώνει!

  6. #16

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Κρόνος τρανζιτ στον 7ο και γενέθλιος πούτωνας στον 7ο. Να περιμένω οτι θα χάσω ΚΑΙ τη δουλειά μου (εκτός όλων των άλλων) ?

  7. #17
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Οχι, δεν ειναι απαραιτητο να χασεις την δουλεια σου. Τσεκαρε τον 2ο, τον 6ο, και τον 10ο οικο σου. Τσεκαρε και τις οψεις των κυβερνητων αυτων των οικων.:bigsmile:

  8. #18

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Οχι, δεν ειναι απαραιτητο να χασεις την δουλεια σου. Τσεκαρε τον 2ο, τον 6ο, και τον 10ο οικο σου. Τσεκαρε και τις οψεις των κυβερνητων αυτων των οικων.:bigsmile:
    2ος κριος (αρης τριγωνο μεσουρανημα και τετραγωνο με δια στον γενεθλιο), 6ος λεων (ηλιος τριγωνο ουρανος και συνοδο αφροδιτη - γενεθλιος) και 10ος τοξοτης (διας χιαστι μεσουρανημα και τετραγωνο αρης στον γενεθλιο).


  9. #19

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Οχι, δεν ειναι απαραιτητο να χασεις την δουλεια σου. Τσεκαρε τον 2ο, τον 6ο, και τον 10ο οικο σου. Τσεκαρε και τις οψεις των κυβερνητων αυτων των οικων.:bigsmile:
    ευχαριστω!

  10. #20

    Re: Ο κόσμος των διελεύσεων - Κρόνος

    το αρθρο αναφερεται μονο οταν καποιοσ εχει κρονο που κανει συνοδο με καποιον πλανητη του και οχι τριγωνο η' τετραγωνο; εμενα κανει τετραγωνο με τον δια μου και τριγωνο με την αφροδιτη μου
    ευχαριστω

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads