s
Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Ζωή & Ζώδια
    Location
    Κυκλοφορώ πανελλαδικά
    Posts
    800

    Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Το περιοδικό Ζωή & Ζώδια από εδώ και στο εξής θα κυκλοφορεί μαζί με την κυριακάτικη εφημερίδα "Αποκαλύψεις", αρχής γενομένης από μεθαύριο Κυριακή 20/2ου.





    Και επειδή κάθε αρχή είναι και δύσκολη, αντιγράφω από το εισαγωγικό σημείωμα:


    Αργήσαμε λίγο, αλλά τα καταφέραμε...

    Όπως πολύ καλά γνωρίζετε οι αναγνώστες του Ζωή & Ζώδια, η αστρολογία βασίζεται στους αέναους κύκλους των πλανητών, άλλους μικρούς και άλλους μεγάλους, οι οποίοι αντικατοπτρίζουν και τα γήινα μέσα από την πολυπλοκότητα που δημιουργούν οι μεταξύ τους σχέσεις. Πάντα κάποιος κύκλος θα ανοίγει, κάποιος άλλος θα κλείνει και η εξέλιξη θα συνεχίζεται. Στην περίπτωσή μας, ένας κύκλος έκλεισε, για να ανοίξει ένας άλλος, πιο προκλητικός –άρα και πιο ενδιαφέρων.
    Φυσικά, κάθε αρχή είναι και δύσκολη και πολύ περισσότερο όταν το γενικό κλίμα δεν χαρακτηρίζεται από τη σταθερότητά του. Έτσι, οι πιθανότητες να χάσει κάποιος το βηματισμό του είναι περισσότερες, αλλά περισσότερες και πιο ενδιαφέρουσες είναι οι δυνατότητες που σου δίνονται όταν καλείσαι να διαμορφώσεις εξαρχής ένα πλαίσιο, παρά τις όποιες δυσκολίες. Στο πλαίσιο αυτό ζητάμε και την κατανόησή σας για τις όποιες αστοχίες ενδεχομένως θα διαπιστώσετε (και για τις οποίες θα παρακαλούσαμε να μας ενημερώσετε, όπως και για κάθε κριτική ή υπόδειξη, τηλεφωνικώς ή μέσω e-mail,). Μαζί σας ξεκινήσαμε έναν κύκλο, μαζί σας θα συνεχίσουμε και αυτόν τον καινούργιο.

    Οι ακριβείς ημερομηνίες κυκλοφορίας των επόμενων τευχών είναι:
    20/3ου
    17/4ου
    22/5ου
    19/6ου
    17/7ου
    14/8ου
    18/9ου
    16/10ου
    20/11ου
    18/12ου
    Ζωή & Ζώδια

    Όπως πάνω, έτσι και κάτω

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    ευχομαι τα καλυτερα !
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    23

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Ωραι η ιδεα να κυκλοφορει με εφημεριδα,καλη αρχη λοιπον.Το περιοδικο θα κυκλοφορει ως ενθετο με την εφημεριδα σπεσιαλ μου εχει dvd,cd κτλ. ή και με την απλη που απλα αγοραζεις την εφημεριδα?

  4. #4
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Σιδεροκέφαλοι και εκατόχρονοι εύχομαι!

    leasantry:
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  5. #5

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Θα γράψω κι εγώ ευχές για να μου βάλει και μένα thanks ο Μητσάκος.....:toung:

    Ο τίτλος όμως αλλάζει... έ Δημήτρη; Από Ζωή και Ζώδια γίνεται ¶στρα; Και τέλος δλδ δεν ξαναβρίσκουμε το Ζωή και Ζώδια στα περίπτερα; Κρίμα ήταν ωραίο μικρό γυαλιστερό κι έκανε ωραία σειρά στη βιβλιοθήκη μου.....

    Όλα με το καλό λοιπόν! Εύχομαι πάντα τα καλύτερα!
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Αντε λοιπον με το καλο και παντα επιτυχημενα θεματα και προβλεψεις,:bigsmile::bigsmile:

  7. #7
    Join Date
    Feb 2010
    Όνομα:
    Πόπη
    Location
    Ελλαδίτσα
    Posts
    277

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Εύχομαι να εξαντληθεί και να επανακυκλοφορήσει την επόμενη Κυριακή! :bigsmile:

    Όχι τίποτα άλλο να το βρω κι εγώ, που πάντα αργώ να πάω στο περίπτερο
    και βρίσκω μόνο τις κούτες.

    Καλή επιτυχία. :bigsmile:
    Tabula rasa

  8. #8

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ View Post
    ευχομαι τα καλυτερα !


    Quote Originally Posted by brenta View Post
    Ωραι η ιδεα να κυκλοφορει με εφημεριδα,καλη αρχη λοιπον.Το περιοδικο θα κυκλοφορει ως ενθετο με την εφημεριδα σπεσιαλ μου εχει dvd,cd κτλ. ή και με την απλη που απλα αγοραζεις την εφημεριδα?
    Να σου πω την αλήθεια, δεν ξέρω... :nuts:

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Σιδεροκέφαλοι και εκατόχρονοι εύχομαι!

    leasantry:


    Quote Originally Posted by parkat View Post
    Θα γράψω κι εγώ ευχές για να μου βάλει και μένα thanks ο Μητσάκος.....:toung:

    Ο τίτλος όμως αλλάζει... έ Δημήτρη; Από Ζωή και Ζώδια γίνεται ¶στρα; Και τέλος δλδ δεν ξαναβρίσκουμε το Ζωή και Ζώδια στα περίπτερα; Κρίμα ήταν ωραίο μικρό γυαλιστερό κι έκανε ωραία σειρά στη βιβλιοθήκη μου.....

    Όλα με το καλό λοιπόν! Εύχομαι πάντα τα καλύτερα!
    Ο τίτλος παραμένει στην ιδιοκτησία μας, εν δυνάμει κάποια στιγμή μπορεί να ξανακρεμαστεί σε ...μανταλάκι.

    Απλώς δεν μπορούσαμε και θα ήταν και ανεγκέφαλο να βγάζουμε δύο περιοδικά με την ίδια ύλη κάθε μήνα. Όπως γράφω και στο πρώτο ποστ επάνω, δοκιμή είναι, πειραματιζόμαστε και εμείς και οι νέοι συνεργάτες μας της εφημερίδας. Στην αρχή θα είμαστε πιο συγκρατημένοι, θα μας βρείτε και λίγο πιο ...αδύνατους και με τελείως διαφορετικό εικαστικό.
    Θα δούμε πώς θα πάει για κάνα δυο τεύχη και θα εκτιμήσουμε ξανά την κατάσταση.

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Αντε λοιπον με το καλο και παντα επιτυχημενα θεματα και προβλεψεις,:bigsmile::bigsmile:


    Quote Originally Posted by popininja View Post
    Εύχομαι να εξαντληθεί και να επανακυκλοφορήσει την επόμενη Κυριακή! :bigsmile:

    Όχι τίποτα άλλο να το βρω κι εγώ, που πάντα αργώ να πάω στο περίπτερο
    και βρίσκω μόνο τις κούτες.

    Καλή επιτυχία. :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  9. #9
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Δημήτρη μήπως είχες βάλει κάποιο κείμενο του φαρμακοτρίφτη μέσα ? Αυτο εξηγεί πολλά. Είναι ολίγΟΝ κατσικοπόδαρος, όπου γράφει, ή σεισμοί γίνονται ή εμφανίζεται η κατάρα του Τιτανικού :toung:

    Γεια σου φαρμακοτρίφτη νουμερολόγε αστροθεραπευτή Ακόμα περιμένω να κεράσεις...
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  10. #10

    Re: Ζωή & Ζώδια μαζί με τις Αποκαλύψεις!

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Δημήτρη μήπως είχες βάλει κάποιο κείμενο του φαρμακοτρίφτη μέσα ? Αυτο εξηγεί πολλά. Είναι ολίγΟΝ κατσικοπόδαρος, όπου γράφει, ή σεισμοί γίνονται ή εμφανίζεται η κατάρα του Τιτανικού :toung:

    Γεια σου φαρμακοτρίφτη νουμερολόγε αστροθεραπευτή Ακόμα περιμένω να κεράσεις...
    Όχι, αυτήν τη φορά το πρόσεξα... :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads