s
ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    εκανα αυτο το θεμα για να ρωτησω γενικα τους πιο ειδικους της αστρολογιας και τους πιο γνωστες για το γενικο πλανο που δειχνει ο χαρτης για την χρονια που διανιουμε.

    πανω κατω οι ερωτησεις ξερετε ποιες ειναι .

    ποτε επιτελους τα επαγγελματικα μου θα δειξουν λιγο φως να βρω καμια δουλεια???????


    τι συμβενει αυτη την χρονια με τις σχεσεις του προσφατου παρελθοντος???? (μια ειναι )

    ο τοπος και το μερος κατοικιας? θα αλλαξει?


    οι τορινες σχεσεις κυριως ερωτικες? πως περιπου 8α εξελιχθουν? γενικα θα εχω μπερδεματα... ??????

    Γενεθ. Πλανήτης Ζώδιο - Μοίρες Θέση Οίκου Πλανήτης Ηλ. Επιστροφής Ζώδιο - Μοίρες
    Ήλιος Ταύ 14° 54' 10" 3 Ήλιος Ταύ 14° 54' 10"
    Σελήνη Λέων 13° 11' 13" 7 Σελήνη Δίδ 12° 51' 08"
    Ερμής Ταύ 13° 07' 59" 3 Ερμής Κρι 18° 36' 60"
    Αφροδίτη Κρι 16° 01' 30" 2 Αφροδίτη Κρι 17° 39' 23"
    Αρης Δίδ 20° 04' 26" 5 Αρης Κρι 25° 48' 41"
    Δίας Κρι 15° 15' 56" 2 Δίας Κρι 23° 24' 48"
    Κρόνος Τοξ 20° 09' 45" R 11 Κρόνος Ζυγ 11° 37' 25" R
    Ουρανός Τοξ 26° 14' 04" R 11 Ουρανός Κρι 02° 57' 06"
    Ποσειδώνας Αιγ 07° 49' 30" R 12 Ποσειδώνας Ιχθ 00° 42' 25"
    Πλούτωνας Σκο 08° 24' 07" R 9 Πλούτωνας Αιγ 07° 19' 58" R
    Χείρων Δίδ 18° 55' 41" 5 Χείρων Ιχθ 04° 55' 28"
    Λίλιθ Καρ 18° 18' 19" 6 Λίλιθ Κρι 04° 51' 18"
    Β. Δεσμός Κρι 10° 58' 07" R 2 Β. Δεσμός Τοξ 23° 50' 27" R
    Κλήρος Τύχης Ζυγ 24° 59' 16" 9 Κλήρος Τύχης Ζυγ 22° 39' 53"
    Βέρτεξ Λέων 27° 26' 18" 7 Βέρτεξ Καρ 04° 03' 49"

    Ακμές Γενέθλιων οίκων Ζώδιο/Μοίρες Ακμές οίκων Ηλ. Επιστροφής Ζώδιο/Μοίρες
    Ωροσκόπος Αιγ 23° 16' 19" Ωροσκόπος (Asc) Σκο 20° 36' 50"
    Οίκος 2 Ιχθ 08° 22' 52" Οίκος 2 Τοξ 20° 46' 05"
    Οίκος 3 Κρι 18° 26' 23" Οίκος 3 Αιγ 25° 56' 10"
    Οίκος 4 Ταύ 17° 22' 49" Οίκος 4 Ιχθ 02° 22' 60"
    Οίκος 5 Δίδ 09° 47' 44" Οίκος 5 Κρι 04° 13' 25"
    Οίκος 6 Καρ 00° 14' 51" Οίκος 6 Κρι 29° 45' 59"
    Οίκος 7 Καρ 23° 16' 19" Οίκος 7 Ταύ 20° 36' 50"
    Οίκος 8 Παρ 08° 22' 52" Οίκος 8 Δίδ 20° 46' 05"
    Οίκος 9 Ζυγ 18° 26' 23" Οίκος 9 Καρ 25° 56' 10"
    Μεσουράνημα Σκο 17° 22' 49" Μεσουράνημα (MC) Παρ 02° 22' 60"
    Οίκος 11 Τοξ 09° 47' 44" Οίκος 11 Ζυγ 04° 13' 25"
    Οίκος 12 Αιγ 00° 14' 51" Οίκος 12 Ζυγ 29° 45' 59"






    ελπιζω να μη σας κουραζω (αν και δεν το πιστευω:toung::toung::toung

    με εκτιμηση ειρηνη
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    παραιπηπτοντος!!! απο οτι καταλαβα δεν ειναι μονο αυτες οι οψεις που δειχνει εχει πολλες και πιο σημαντικες νομιζω . αν ειναι με ακποιο τροπο να τις δειτε για βοηθεια ευχαριστω
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    Ειρήνη...είσαι αρκετό καιρό μέλος μας...και θα έπρεπε ήδη να γνωρίζεις ότι τέτοιου είδους ερωτήσεις είναι πολύ δύσκολο να απαντηθούν και επιπλέον δεν επιτρέπονται από τους όρους του site μιας και από ότι φαίνεται εσύ ζητάς μία πληρη ανάλυση του χάρτη της ηλιακής επιστροφής σου!

    Εκτός αυτού δεν έχεις αναρτήσει τον χάρτη ώστε αν κάποιος έχει το χρόνο και τη διάθεση να ασχοληθεί να μπορέσει να δει τον χάρτη...οι όψεις έτσι όπως τις αναφέρεις είναι πολύ δυσκολο να αναλυθούν...

    θα σου πρότεινα να μελετήσεις εσύ η ίδια τον χάρτη σου....έχουμε τόσα άρθρα σχετικά με όλα αυτά που σε απασχολούν και αν σε κάποιο σημείο ή σε κάποια όψη έχεις κάποια δυσκολία τότε πολύ ευχαρίστως να δημοσιεύσεις την ερώτησή σου για να σε βοηθήσουμε...:bigsmile:
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

  4. #4

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    πραγματι καλα τα λεει η whisperer..βαλε και κανενα πινακα να εχουε χρονο να δουμε τιποτα...παντως η ηλιακη επιστροφη δε λειτουργει με ερωτηματα....αλλα ειναι ενας χαρτης που χαρακτηριζει τη χρονια και οποια σημει αεινα ιεντονα σε αυτα θα υπαρξει κινητικοτητα αναλογα με τη θεση των πλανητων.

    Γενικα ο ωροσκοπος της ηλιακης αναλογα με τον οικο του γενελθιου που πεφτει ανακινει τα θεματα του οικου...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    ΒΑΣΙΚΑ ΕΧω βαλει πινακα . τον χαρτη κ τα στοιχια... αλλα δεν τα βλεπετε . δεν ξανα δημοσιευω τπτ συγνωμη....!!!!!!
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    Τι έχετε πάθει τα Ταυράκια σήμερα;

    Ειρήνη σε άλλο θέμα ο Dell Piero ο φίλος μας ο Κωστής είχε ενημερώσει αναλυτικά μια άλλη φίλη μας που προσπαθούσε να κάνει το ίδιο ότι μέσα από τη βάση σας οι χάρτες θα φαίνονται είτε στηγμιαία, είτε κουτσουρεμένοι είτε καθόλου.

    Προσπαθούμε να σας βοηθήσουμε με όλους τους τρόπους και να σας παρέχουμε σχεδόν τα πάντα που αφορούν την αστρολογική γνώση.

    Βοηθήστε μας και εσείς κατανοώντας μας.

    Μπορείς να βρεις το ποστ, τώρα που ο Μητσάκος δεν κάνει αυτή τη δουλειά γιατί έγινε αγωνιστής στο facebook και θα καταλάβεις τι πρέπει να κάνεις.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #7
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    Κύριε Σωκράτη , πραγματικά έδώ με έχει πιάσει νευρικό γέλιο, γιατί βλέπω ένα διπλό τροχό και από κάτω δύο πινακάκια με πληροφορίες. Αργεί λίγο να κατέβει αλλά όταν κλικάρω αναναέωση, έρχεται σιγά σιγά στα ίσια του.
    Κι εγώ το είχα πάθει, και νόμιζα πως έβλεπα φαντάσματα!
    Συγνώμη και πάλι για την παρέμβαση...

    υ.γ Όλα καλά με Ταυράκια, τί άλλο θα μπορούσε να συμβεί? Τα πιο βολικά πλάσματα είμαστε!:bigsmile:
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  8. #8
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    Τα πιο βολικά πλάσματα είμαστε!



  9. #9
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΗΛΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post
    Τα πιο βολικά πλάσματα είμαστε!


    Κι όμως κι όμως...
    Τουλάχιστον όσον αφορά την αφεντιά μου, για ένα πράγμα νιώθω πολύ καλά, και αυτό είναι η προσαρμογή μου.
    Ο ωροσκόπος και η σελήνη με βοηθούν πολύ να δέχομαι τη ρευστότητα και να αποδέχομαι την χαώδη καθημερινότητα.
    Πραγματικά, με τόση φωτιά στο χάρτη μου, νιώθω πολύ τυχερή ώρες ώρες, που δεν με αφήνω μέσα στη μαυρίλα να πνίγομαι και να βυθίζομαι... Πάντα βλεπω ένα φωτάκι στην άκρη, όσα σκοτάδια κι αν πέσουν γύρω μου.. Και όλα αυτά, άρχισαν να συμβαίνουν πιό έντονα και πιό αισθητά, μετά την επιστροφή του Κρόνου..
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads