s
Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης

    Γειά σε όλους!Θα ήθελα να ρωτήσω τί είδους επίδραση μπορεί να έχει η σύνοδος του Κρόνου σε διέλευση με τη γενέθλια Αφροδίτη.Αναρωτιέμαι αν μπορεί να προσδώσει αυξημένο κύρος μαζί με γοητεία σε κάποιον ή αν λειτουργεί περιοριστικά ο Κρόνος ως προς τα ζητήματα της Αφροδίτης???

  2. #2
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης

    Προσωπικά πιστευω πως θα εδινε κύρος και φήμη ο Κρόνος αυτός, ενώ πιθανόν να έπαιρναν και πιο σοβαρή τροπή κάποιες αισθηματικές καταστάσεις και σχέσεις. :embarrest

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης

    Quote Originally Posted by Sleepwalker View Post
    Γειά σε όλους!Θα ήθελα να ρωτήσω τί είδους επίδραση μπορεί να έχει η σύνοδος του Κρόνου σε διέλευση με τη γενέθλια Αφροδίτη.Αναρωτιέμαι αν μπορεί να προσδώσει αυξημένο κύρος μαζί με γοητεία σε κάποιον ή αν λειτουργεί περιοριστικά ο Κρόνος ως προς τα ζητήματα της Αφροδίτης???
    Γεια σου κι εσένα:bigsmile::bigsmile:

    Η φύση του Κρόνου είναι να περιορίζει και να πειθαρχεί, να προσγειώνει, να χτίζει πράγματα που θα αντέξουν στον χρόνο. Επομένως όταν συναντά την Αφροδίτη θα λειτουργήσει περιοριστικά απο μία άποψη καθώς ίσως φέρει καθυστερήσεις ή εμπόδια στα θέματα της ώστε να μπορέσει να ωριμάσει.

    Σαν σύνοδος είναι κάπως αταίριαστη με την έννοια ότι ένας πλανητης που δείχνει την αγάπη, τις απολαύσεις στην ζωή, συναντιέται με τον πλανήτη της πειθαρχίας και σκληρής προσπάθειας.
    Συχνά ο Κρόνος μας φέρνει και αντιμέτωπους με παραλήψεις ή λάθη που έχουμε κάνει (στην προκειμένη στα θέματα που η Αφροδίτη κυβερνά στον χάρτη σου) ώστε να τα διορθώσουμε και να αλλάξουμε προσέγγιση.
    Κύρος μπορεί σαφώς να φέρει, αλλά όχι σαν άμεσο δώρο , περισσότερο σαν αποτέλεσμα των προσπαθειών που θα καταβληθούν κατα την διελευση.

    Και το πιο σημαντικό όλων....όλα τα παραπάνω θα αλλάξουν και θα διαμορφωθούν απο τις γενέθλιες όψεις που θα ενεργοποιήσει κάνοντας σύνοδο με την Αφροδίτη σου .:bigsmile:

    Προσωπική μου άποψη τα παραπάνω φυσικά, αρχάρια κι εγώ:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  4. #4
    Join Date
    Dec 2009
    Όνομα:
    Λινα.
    Posts
    78

    Re: Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης

    Καλησπερα και απο μενα,ελπιζω να'στε ολοι καλα::bigsmile:
    Πολυ καλη η ερωτηση του μελους Sleepwaiker,καθως επισης πολυ κατατοπιστικη η απαντηση της Φωτεινης:bigsmile:
    Επειδη σε λιγο καρο θα εχω επιστροφη Κρονου που θα κανει συνοδο με τον Αρη και τον Πλουτωνα στον 4 οικο και ενα ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ με την Αφροδιτη (7 οικος) φοβαμαι τα χειροτερα οπως καταλαβαινετε...να πω επισης πως η ακμη του 7 οικου μου ειναι στον Αιγοκερο (πλανητης κυβερνητης Κρονος) καταλαβαινετε πως αυτο με κανει ν'ανησυχω ακομα πιο πολυ
    Καταλαβαινω πως αυτη η οψη δεν θα μου φερει κατι καλο,αλλα δεν μπορω να το 'κατανοησω' πληρως.
    Επισης ο Ηλιος μου (8 οικος) κανει τριγωνο με τον Κρονο μου,μηπως αυτη η οψη που εχω στον γεννεθλιο θα μπορουσε να σωσει καπως την κατασταση?
    Θα μπορουσε καποιος να μου εξηγηση τι ακριβος σημαινει αυτο?


    Φιλικα:bigsmile:

  5. #5

    Re: Σύνοδος Κρόνου-γενέθλιας Αφροδίτης

    ηθελα να ρωτησω τι σημαινει να εχεισ δια κρονο πλουτωνα σεληνη και αφροδιτη στον 8ο οικο ευχαριστω

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads