s
Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    14

    Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Γειά σας, χρειάζομαι τη βοήθειά σας.. είμαι σχετικά νέο μέλος σε αυτό το site και έχω κάποια θεματάκια όταν μπαίνω στην προσωπική μου βάση δεδομένων εδώ.
    Συγκεκριμένα στις επιλογές που έχει πάνω δεξιά στο Δωρεάν Ωροσκόπιο όταν κάνω κλικ στο Προοδευτικός Χάρτης μου βγάζει αυτό:

    Warning: require_once([path]/horoscope/progressions.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in [path]/progressions.php on line 33




    Κάνω κάτι λάθος εγώ ή όντως υπάρχει πρόβλημα?? Σας παρακαλώ αν μπορείτε να με διαφωτίσετε επί του θέματος. Ευχαριστώ

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Αυτό συμβαίνει γιατί κοιτάτε παλιά και λανθασμένη σελίδα

    Η σωστή είναι εδώ

    Θα πατήσετε χάρτες πρόγνωσης και μετά την επιλογή Προοδευτικό
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    14

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    επιτέλους!! κι έλεγα κι εγώ δε μπορεί!!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ

  4. Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Πάτησα στο σύνδεσμο Δε μου το βγάζει εμένα λέει ότι είναι λάθος βέβαια μπαίνω από κινητό

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Δεν φταίει το κινητό, αλλά ότι τα ποστ αυτά έγιναν το 2010 και από τότε το σάιτ μεταφέρθηκε.

    Τώρα ο σύνδεσμος διορθώθηκε.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  6. #6
    Join Date
    Sep 2011
    Όνομα:
    Λίντα
    Posts
    248

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Και εγώ εδώ και λίγες ημέρες έχω πρόwλημα με τον προοδευτικό χάρτη. Εισάγεις τα στοιχεία , ο χάρτης όμως δεν εμφανίζεται. Το έχω προσέξει περίπου 10 ημέρες.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Γεια σου Λίντα

    Βλέπεις όλους τους άλλους χάρτες του προγράμματος (γενέθλιους, συναστρίας, τόξο ηλιακή επιστροφή και λοιπά), εκτός από τον προοδευτικό;

    Και όταν πας στο Συστήματα πρόγνωσης ---> προοδευτικό, βλέπεις τους πίνακες αλλά όχι το γραφικό του χάρτη; Ή βλέπεις λευκή σελίδα; Ή βλέπεις κάποιο μήνυμα σφάλματος;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  8. #8
    Join Date
    Sep 2011
    Όνομα:
    Λίντα
    Posts
    248

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Γειά σου Σωκράτη

    Ναι, όλους τους υπόλοιπους χάρτες τους προγράμματος τους εμφανίζει κανονικά εκτός απο τον προοδευτικό.

    Όταν παω Συστήματα Πρόγνωσης- προοδευτικό και συμπληρώσω τα στοιχεία μόλις πατάω ''υποwολή'' στην ουσία εμφανίζεται μια ενδειξη (ένα γραφικό σα φωτίτσα)σαν ''απαγορευμένη κίνηση'', ότι δεν μπορεί να πατηθεί η ''υποwολή''. Δεν εμφανίζεται ούτε χάρτης, ούτε λευκή σελίδα.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Αν σου πω ότι κατάλαβα απόλυτα τι μου γράφεις θα σε γελάσω.

    Δοκιμάσαμε 3 άνθρωποι από διαφορετικούς υπολογιστές και διαφορετικούς browsers και όλα φαίνονται σωστά. Το γεγονός ότι βλέπεις τους άλλους χάρτες στα άλλα προγράμματα είναι λίγο παράξενο. Όλα τα προγράμματα "καλούν" τον χάρτη ακριβώς με την ίδια εντολή.

    Πρόταση:
    Δοκίμασε από έναν άλλο browser. Όσο στους δικούς μου υπολογιστές δεν βλέπω το πρόβλημα δεν ξέρω που να επέμβω. Με απλά λόγια βλέπω το χάρτη άρα πώς να τον κάνω να μην φαίνεται για να τον φτιάξω;

    (λογισμικά παιδάκι μου, πράγματα του σατανά)
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #10
    Join Date
    Sep 2011
    Όνομα:
    Λίντα
    Posts
    248

    Re: Πρόβλημα με προοδευτικό χάρτη

    Σωκράτη απο διαφορετικό μπρόουσερ ο χάρτης εμφανίζεται κανονικά. Ευχαριστώ

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads