s
Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6
Results 51 to 59 of 59
  1. #51
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    93

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω σε μια συναστρία όταν ο Β. Δεσμός του ενός "πέφτει" στον 8ο οίκο του άλλου τι ακριβώς σημαίνει;
    Επίσης, υπάρχει κάποιο βιβλίο που να αναφέρεται στους Δεσμούς της Σελήνης ή ότι έχει σχέση με το κάρμα;

  2. #52
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    64

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    και κατι αλλο !οταν ο β.δεσμος του ενος πεφτει στον 7ο οικο του αλλου συντροφου και ο β.δεσμος του αλλου πεφτει στον 9ο οικο του αλλου συντροφου ?

  3. #53

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Καλησπερα, σαββατιατικα και με πιασαν οι αναζητησεις μου...

    Να ρωτησω και γω τι σημαινει οταν 2 ατομα εχουν στα ιδια ζωδια Βορειο και Νοτιο Δεσμο?

    Ευχαριστω προκαταβολικα...

  4. #54

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Quote Originally Posted by eirini2 View Post
    Καλησπερα, σαββατιατικα και με πιασαν οι αναζητησεις μου...

    Να ρωτησω και γω τι σημαινει οταν 2 ατομα εχουν στα ιδια ζωδια Βορειο και Νοτιο Δεσμο?

    Ευχαριστω προκαταβολικα...
    Ότι θα πρέπει με τον ίδιο τρόπο να ικανοποιήσουν τις επιταγές των Δεσμών.
    Το ζώδιο μας δείχνει τον τρόπο, ο Οίκος θα μας δείξει τον τομέα που θα πρέπει να υπάρξει η δραστηριοποίηση προκειμένου να επιτευχθεί η εκπλήρωση του κάρμα.
    :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #55

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    ευχαριστω...

    αν και κυριως με ενδιαφερει τι σημασια εχει για το ερωτικο ταιριασμα

  6. #56
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Quote Originally Posted by eirini2 View Post
    ευχαριστω...

    αν και κυριως με ενδιαφερει τι σημασια εχει για το ερωτικο ταιριασμα
    Ότι έχετε κοινές καρμικές επιταγές να εκπληρώσετε στη ζωή σας, ανάλογες του οίκου που βρίσκονται για τον καθένα. Ο ένας θα βοηθήσει τον άλλο να φτάσει στην εκπλήρωση του βορείου του, με τους τρόπους που υποδεικνύει ο οίκος στον οποίο «πέφτει» ο Βόρειος δεσμός του ενός στον χάρτη του άλλου . :bigsmile:
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  7. #57

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Να' στε καλα ,κατι αρχιζω και καταλαβαινω σιγα σιγα

  8. #58

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να σας ρωτησω κατι. Παρατηρωντας τους δεσμους της σεληνης τους δικους μου και του συντροφου μου προκυπτουν τα εξης.
    Ο β. δεσμος μου ειναι στον αιγοκερω στον 11ο οικο μου και ο νοτιος βεβαια στον καρκινο στον 5ο οικο μου οπου κανει συνοδο με την αφροδιτη του.
    Αντιστοιχα ο δικος του β. δεσμος ειναι στο ζυγο στον 5ο οικο του σε συνοδο με τον πλουτωνα του και το δικο μου ουρανο, ενω ο νοτιος στον κριο και στον 11ο οικο του σε συνοδο με τον Ερμη μου και το Χειρωνα μου.
    Επιπλεον παρατηρω και κατι αλλο, ο δικος μου β. δεσμος πεφτει στον 8ο οικο του και ο νοτιος μου στον 2ο δικο του και τουμπαλιν δηλαδη ο δικος του β. δεσμος στον 8ο δικο μου και σε συνοδο μαλιστα με την ακμη του και τον ουρανο μου οπως προειπα ενω ο νοτιος δικος του πεφτει κατ αντιστοιχια στον 2ο δικο μου.
    Τελος ισχυει οτι το τετραγωνο του πλουτωνα του ενος με το β. δεσμο του αλλου ειναι μια πολυ ισχυρη οψη? Διοτι εχουμε κι απο αυτη!
    Υπαρχει καποια ερμηνεια για ολα αυτα η καποιο αρθρο στο σαιτ που θα μπορουσε να με βοηθησει γιατι μου φαινονται αρκετα πολυπλοκα!

  9. #59
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Καρμικές σχέσεις. Πώς να τις διακρίνουμε

    Quote Originally Posted by bebe28 View Post
    Υπαρχει καποια ερμηνεια για ολα αυτα η καποιο αρθρο στο σαιτ που θα μπορουσε να με βοηθησει γιατι μου φαινονται αρκετα πολυπλοκα!
    μπορείς να διαβάσεις και αυτό το άρθρο
    http://php56.astrowin3.org/forum/showthread.php?7706 :bigsmile:

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads